Crystal

 

CZAS ENERGII PIRAMID HORUSA JUŻ WŁAŚNIE NADSZEDŁ!

 

Po ostatniej publikacji artykułu z opisem relacji z eksperymentu jasnowidzenia w piramidzie, prowadzonego przez dr Andrzeja Kaczorowskiego na jego kursie hipnozy, trafiło do mnie mnóstwo pytań od czytelników czasopisma „CRYSTAL” dotyczących zarówno eksperymentu jasnowidzenia w hipnozie, jak i samych konstrukcji Piramid Horusa, które stoją u  nas na Górnym Śląsku pod Rybnikiem, w naszym Polskim Centrum Odnowy Energetycznej, Piramidy Horusa - Śląsk. Pytań było bardzo dużo. Niektóre z nich powtarzały się. Za wszystkie bardzo serdecznie dziękuję. Jednocześnie dziękuję Właścicielom czasopisma „CRYSTAL” oraz dr Andrzejowi Kaczorowskiemu za umożliwienie mi bezpośredniego kontaktu z zainteresowanymi tematem czytelnikami.

Niezmiernie cieszy mnie fakt, że obecne ciekawe czasy, pomimo wszystkich swoich wad w postaci nasilających się stale ataków zła, rozlicznych zawirowań i dezinformacyjnego szumu, wspomagają ludzi, idących właściwą ścieżką oraz tworzących  tak wiele dla dobra i rozwoju naszego cywilizacyjnego ogółu, środowiska oraz całej naszej planety. Cieszy mnie fakt, że jest nas tak dużo i że potrafimy się wzajemnie wspierać. Bardzo Wam wszystkim za to dziękuję. Dziękuję też Bogu, że dane mi jest wraz z moim wspaniałym mężem Adamem być i działać pośród Was. Jedno z powtarzających się pytań brzmi: Czy rzeczywiście Piramidy Horusa mają taki zbawienny i wręcz uzdrawiający wpływ na ludzi i środowisko?

Moja odpowiedź jest jednoznaczna – TAK ! OCZYWIŚCIE !PICT1693

I TO NA NIESPOTYKANĄ DO TEJ PORY SKALĘ!!!

 Zanim rozwinę temat dalej, podam ogólnie, że autentyki Piramid Horusa: zwiększają

witalność, stabilizują zdrowie, pogłębiają koncentrację i spokój, wzmacniają system immunologiczny i regenerację organizmu, stabilizują psychicznie poprzez

zwielokrotnioną odporność na obciążenia, polepszają przepływ energii w meridianach, powodują lepsze ukrwienie, usprawniają zdolność oczyszczania ciała z toksyn, neutralizują niekorzystne promieniowanie cieków wodnych, ochraniają przed elektrosmogiem i innymi szkodliwym promieniowaniem - nawet radioaktywnym, wywierają pozytywny i wzmacniający wpływ na otaczającą nas przyrodę i dają jeszcze wiele innych korzyści.

Wynika z tego, że Piramidy Horusa mają bardzo szeroki zakres oddziaływania i wszystkich zalet nie sposób w krótkim czasie wyliczyć.

W rezultacie Piramidy Horusa ustawiane są na świecie z najróżniejszych przyczyn. Według naszych doświadczeń wrażliwi ludzie z łatwością rozpoznają ich jakość i dobroczynne oddziaływanie.

Ci, którzy regularnie medytują, odczuwają natychmiast potężne pole sił, wykorzystując je jako wzbogacenie życia i duchowego rozwoju osobistego. Dla osób nie mających żadnego doświadczenia w zakresie subtelnego postrzegania,  Piramidy Horusa  mogą być na początek pomocne w pogłębieniu spokoju wewnętrznego i odzyskaniu zdolności słuchania wewnętrznego głosu zwanego intuicją. Wszyscy mamy go przecież w sobie, tylko w naszym skomercjalizowanym społeczeństwie nie jest to zbyt wysoko cenione, a wręcz przeciwnie - ów głos tłumiony jest podczas całego procesu wychowywania, poczynając od samego dzieciństwa, a które to wychowanie polega na notorycznym zastraszaniu, nakazach i zakazach. Znamy to wszyscy doskonale.

 Po ustawieniu Piramidy Horusa, do głosu dochodzą naturalne procesy uzdrawiania organizmu oraz naszej psychiki. W sposób wręcz samoczynny dochodzi do tzw. odproblematycznienia umysłu zwanego potocznie rozwojem duchowym.

Na naszej planecie stoi  7 wielkości tych energetycznych konstrukcji. Największy i jak na razie jedyny, jest model „G”. Ma on 9 metrów wysokości i ustawiony jest w Wielkim Ciągu Piramid Horusa we Francji w Pirenejach, na prywatnej posiadłości państwa Alke, gdzie jego właściciel  Harald Alke, prowadzi również seminaria i treningi jogi w ramach swoich  kursów. Wpływ modelu „D” Piramidy Horusa - czwartego, co do wielkości i mającego wysokość 270 cm na gospodarkę energetyczną człowieka powoduje, że w szybkim tempie następuje wyleczenie nawet starych, chronicznych chorób. Ten model „D” ma bowiem wyjątkowo duże pole sił. Zostało to potwierdzone przez firmę zajmującą się medycyną energetyczną Med Prevent GMBH z Worms. Do pomiarów użyto niezawodnego rosyjskiego urządzenia  “PROGNOS”, skonstruowanego przez dr. med. Walerego Poliakowa w programie stacji kosmicznej „MIR”.

 Sprzęt ten dokonuje pomiarów 12 meridianów akupunkturowych i przed doświadczeniem z Piramidą Horusa poddano go już 12 mln. testów. W doświadczeniu w Med Prevent jak dotąd, nie spotkano się z tak wysokimi i wyrównanymi wartościami. Zwłaszcza ich równomierność dowodzi, że Piramidy Horusa stymulują organizm w szczególny sposób, nadając mu fizjologiczną stabilność. To oddziałuje całościowo na nasze życie, na zdrowie, system immunologiczny oraz naszą ogólną kondycję i radość życia czyniąc nas przez to twórczymi i konstruktywnymi w dążeniu do realizacji indywidualnych, życiowych celów.

Ludzie żyjący z autentykami Piramid Horusa – nawet tymi mniejszymi, są spokojniejsi, bardziej zrównoważeni, trudniej ich wyprowadzić z równowagi i łatwiej dojść z nimi do pokojowego porozumienia.

 Rzadziej chorują i prowadzą rozluźnione, wolne od stresu i pełne wewnętrznej harmonii, twórcze, przepełnione najwyższymi wartościami życie. Żeby osiągać zawodowe i życiowe sukcesy, nie muszą uciekać się do przestarzałego oszukiwania i manipulowania innymi. Wszystko przychodzi samoczynnie i zgodnie z wytyczonymi boskimi prawami. Właśnie po tym rozpoznajemy ludzi Nowej Ery, że nie muszą oszukiwać ani siebie, a tym samym Boga, ani innych. Nie muszą uciekać się do podstępnego, anonimowego w większości przypadków, a wynikającego ze skrywanego tchórzostwa o podłożu nieleczonych kompleksów czy lęków, poniżania innych w celu wywyższenia siebie. Piramidy Horusa, uczą więc etyki i prawdy, która mieści się w zakresie wibracji ich energetycznego światła. Wymuszają niejako tę lepszą stronę naszego życia i od siebie dodam, że warto im na to przyzwolić.

 Osobiście powiem, że często po drodze naszego ponad pięćdziesięcioletniego już życia, gdzieś gubiliśmy nasze wewnętrzne wartości, ponieważ czuliśmy, jakby były one ponad nasze siły. Po sprawieniu sobie autentyków Piramid Horusa, poczuliśmy się tak, jakbyśmy dostali do ręki klucz od drzwi własnego, spełnionego i szczęśliwszego życia, co pozwala nam rosnąć w naszych wewnętrznych, indywidualnych wartościach. Podnieśliśmy znacznie jakość swojego życia tak, jakby nam ktoś dodał do jedzonej właśnie, smacznej potrawy, brakującej w niej, aromatycznej przyprawy.

 Płynąca z Piramidy Horusa prana daje się formować siłą naszego ducha i dlatego możemy tę energię wykorzystywać do realizacji naszych najśmielszych planów. Najważniejsze są tu jednak intencje. Zbieramy bowiem to, co sami wysyłamy. Wysyłając Miłość, otrzymujemy jej zwielokrotnioną ilość itd.

Wynika z tego jasno, że każdy użytkownik autentyków Piramid Horusa nie tylko podejmuje działania dla ochrony jakości swojego i swojej rodziny, życia, ale również wnieść może istotny wkład do polepszenia katastrofalnej sytuacji w środowisku naturalnym planety. Ten element jest widoczny najwyraźniej na naszym zniszczonym rabunkowymi działaniami kopalni węgla kamiennego terenie. Widać wyraźnie jak powoli odbudowuje się przyroda, oczyszcza atmosfera i uspakaja trzęsąca się pod naszymi stopami ziemia. Widać wyraźnie, że ludzie dookoła mądrzeją, bo nagle zaczynają dostrzegać szkodliwości i chcą je eliminować. Szukają nowych rozwiązań. Każdy zaczyna porządkować swoje najbliższe otoczenie, dlatego okolica pięknieje. Ludzie stali się wrażliwsi na piękno. Są bardziej przyjaźnie nastawieni do samych siebie i bliźnich. Strumienie prany spływają swobodnie po okolicy i zasilają ją swoją życiodajną siłą, a negatywne procesy w środowisku naturalnym są neutralizowane, tłumione lub w sposób znaczny redukowane. Tak właśnie zneutralizowaliśmy szkodliwe oddziaływanie trzech skrzyżowanych cieków wodnych, na których stoi niefortunnie nasz stary rodzinny dom.

 W naszym najbliższym otoczeniu wyrósł piękny las, a zieleń w ogrodzie jest wprost imponująca. Ciekawym zjawiskiem jest również fakt, że rozległe pole sił Piramid Horusa, które chroni naszą nieruchomość zatrzymało nieprzyjemną emisję toksyn ze samospalającej się, pobliskiej kopalnianej hałdy. To tak jakby piramidy zatrzymywały ten smog na zewnątrz swojego wytworzonego i chroniącego nas i nasz dom pola sił. Dlaczego tu jeszcze mieszkam pytacie? Mam tu jeszcze coś do zrobienia. No i oświetla się raczej ciemne miejsca...

 Wiele pytań kierowanych do mnie dotyczyło również bezpośredniej pracy terapeutycznej z narzędziem, jakim jest Piramida Horusa. 

W piramidzie ogrodowej najkorzystniej jest stanąć twarzą zwróconą na wschód i ująwszy oś w dłonie, przy zamkniętych oczach poczuć, jak dobroczynna energia przenika całe nasze ciało. Energia ta zebrana przez piramidę wpływa do osi wypełnionej przepięknymi kryształami ametystu, a z niej poprzez nasze dłonie i ramiona opływa całe ciało. Kto jest wystarczająco wrażliwy, zauważy, że faktycznie wszystkie kanały energetyczne w jego ciele wypełnia ta przepiękna, uspakajająca i uzdrawiająca wibracja. Zawsze polecam głębokie wdechy przez nos. Z każdym bowiem wdechem, wchłaniana jest świeża ożywiająca nas energia prany, a z każdym wydechem ustami, wędruje ona do Ziemi zabrawszy niekorzystne napięcia, stres czy blokujące nasz rozwój osobisty złogi lub blokady. Jesteśmy też w stanie usuwać z naszego bezpośredniego otoczenia niekorzystne dla nas energie i szkodliwe myślokształty. Moja praca tutaj to bio-psycho-praniczne wzmacnianie sił samoodnowy organizmu.

 Ludzie przebywający w autentyku Piramidy Horusa przez dłuższy czas, mają ciekawe przeżycia. Opowiadają np. o wizjach czy wspomnieniach ze swoich przeszłych inkarnacji lub o uzyskaniu jasności w uświadamianiu sobie własnych, wcześniej niemających właściwego wytłumaczenia błędów. W efekcie pojmują fałszywe kroki, co pozwala im na dokonywanie istotnych zmian w swoim zachowaniu czy przyzwyczajeniach np. rzucają nałogi czy uwalniają się od szkodzącego im towarzystwa, jak również zauważają inne szkodliwości w swoim życiu, które rozjaskrawione teraz, mogą ulec radykalnemu wyeliminowaniu.

 Osoby do tego przygotowane, z wielką łatwością mogą uzyskać niezakłócony niczym wgląd w obrazy zarówno bliskiej jak  i dalekiej przyszłości. Dowodem na to są wizje w eksperymencie z jasnowidzeniem w piramidzie, dr. Andrzeja Kaczorowskiego. Wszystkie oddziaływania są natury psychicznej z najróżniejszymi korzystnymi rezultatami dla każdego, kto chce coś w swoim dotychczasowym życiu zmienić na lepsze czy naprawić. A naprawić można w każdej chwili, byle tylko uświadomić sobie taką konieczność. Na tym polega  właśnie osobisty rozwój duchowy.

 Bardzo dobre oddziaływania osiągnięto zwłaszcza przy depresjach i uporczywych stanach lękowych. Mam tego już własne w swojej pracy przykłady. Większość z tych stanów wynikało też jedynie z braku życiowej energii i dlatego z łatwością można je było w krótkim czasie usunąć. Energia Piramidy Horusa skutecznie wspomaga leczenie i rekonwalescencję u przebywających w jej polu ludzi. Pożyteczne są więc te konstrukcje, zwłaszcza w gabinetach uzdrawiania duchowego, terapeutycznych, czy gabinetach odnowy. Dobrze by było, gdyby zechcieli je poznać również nowocześnie myślący lekarze, którym nie chodzi jedynie o sprzedaż opłacalnych prowizyjnie leków, niekoniecznie korzystnych dla zdrowia, ale o zdrowie pacjentów, którzy im zaufali. Piramidy Horusa potrzebne są bowiem wszędzie tam, gdzie przebywają potrzebujący dobrej energii ludzie.

 W większości przypadków dochodzi do odblokowania w organizmie meridianów, co umożliwia swobodny przepływ wcześniej zablokowanej energii, wspomagając uwalnianie wszystkich niekorzystnych i niepotrzebnych w nas wibracyjnych zakłóceń i blokad. Energia ta więc wspomaga znacznie efekty pracy terapeutów i lekarzy.

 Kamienie szlachetne, naturalne preparaty lecznicze i homeopatyczne, kosmetyki czy suplementy lub zioła mogą być w bezpośrednim polu piramidy na nowo spolaryzowane

i naładowane świeżą energią. To samo dotyczy wody mogącej służyć do popijania

przy niektórych schorzeniach lub obmywania się nią, oraz owoców i innych produktów żywnościowych. Poza tym co już napisałam, Piramidy Horusa to przepiękne dzieło sztuki mogące ozdobić zarówno mieszkanie, dom czy gabinet w firmie, ale też i piękny ogród, tworząc w nim przy okazji osobistą oazę spokoju i relaksu dla całej rodziny i bliskich.

Autentyki Piramid Horusa mogą nas skutecznie wzmocnić, podbudować i chronić.

 To jeden z najpiękniejszych i najskuteczniejszych odpromienników radiestezyjnych na świecie. Nawet najmniejszy model A, doskonale radzi sobie z negatywną wibracją szarej zieleni cieków wodnych, siatki szwajcarskiej czy diagonalnej.

Również nałożenie się tych szkodliwości na siebie, jest skutecznie neutralizowane przez autentyki Piramid Horusa. Im większy model, tym zasięg oraz ta skuteczność są większe.

 Żadne inne konstrukcje ani urządzenia tego typu na naszej planecie, nie posiadają tak przyjaznej i tak harmonijnej wibracji energetycznej, jak te, które są produkowane pod troskliwym okiem ich uduchowionego twórcy i wynalazcy, właściciela praw autorskich na nie, Haralda Alke  z Kyborg Instytytutu w Niemczech.

 Wiele pytań dotyczyło też również, owych praw autorskich oraz krążących po Polsce falsyfikatów i wręcz sugestii, żeby napisać o tym szerzej.

 Na falsyfikatach nie mam zamiaru skupiać zarówno Waszej, jak i swojej uwagi, bo ich daleka od doskonałości energia, jak i energia ludzi je produkujących, nie jest tego warta, ale z obowiązku, jedynie wyjaśnię, że dla zachowania tej cudownej, idealnej i niepowtarzalnej wibracji energetycznej, autentyki Piramid Horusa strzeżone są patentem i europejskimi znakami praw autorskich ich uduchowionego twórcy, Haralda Alke. Wszelkie podróby są jedynie niedoskonałymi bublami oraz szkodliwymi, acz bardzo drogimi kopiami, emitującymi energię o zaniżonych wibracjach, również  agresji, będącej cechą charakteryzującą ich wytwórców.

 Po głębszym zastanowieniu nad tym problemem w gronie ludzi znających się na rzeczy, doszliśmy do wspólnego wniosku, że tak jak każda dobra rzecz czy zjawisko ma swój negatywny odpowiednik, tak i Piramidy Horusa niestety już taki odpowiednik negatywny posiadają. Ludzie mają jednak wolną wolę i sami muszą umieć dokonywać wyborów do momentu całkowitego rozwiązania tego problemu przez właściciela unijnych praw autorskich, Haralda Alke. Jeśli ktoś chce, może uczyć się na własnych doświadczeniach. My zgłębiliśmy temat bardzo dokładnie i dogłębnie poznaliśmy tych fałszerzy. Zebraliśmy stosowne dowody. Przez krótką chwilę byliśmy niestety, niefortunnie również ich współpracownikami. Zerwaliśmy tę znajomość natychmiast, gdy jednoznacznie ich zidentyfikowaliśmy. Do dzisiaj jesteśmy za to przez nich szykanowani, ale to już jest i pozostanie tylko ich własnym problemem.

 Oni sami byli kiedyś współpracownikami Haralda Alke,  którym wypowiedział on w 2002 roku umowę o dalszą współpracę, kiedy  się na nich poznał. Własną produkcję falsyfikatów rozpoczęli sami, kradnąc przywłaszczyli sobie jego pomysły, ale nie mając dostępu do danych technicznych, konstruują podróby niezgodnie z obowiązującymi zasadami, okłamując naiwnych ludzi i to na bardzo duże pieniądze.

Począwszy od 2002 roku przez wiele lat oszuści posługiwali się fałszywą licencją na rzekomą wyłączną produkcję i dystrybucję piramid Horusa, publikując ją i rozpowszechniając w Internecie, nie tylko na stronach swoich, ale i innych, oszukując w ten sposób nie tylko nas, ale wielu ludzi. Przez długi czas publikowali reklamę tej rzekomej „oryginalności” swoich kopii piramid Horusa w poczytnej gazecie, mamiąc. Teraz, gdy zapalił im już się grunt pod nogami, nagle zmienili strategię oraz nazwę swoich pożal się Boże piramid, szukając jednocześnie na nas zemsty i odwetu.

Nie zmieni to faktu, że znamy te ich konstrukcje bardzo dokładnie, bo za własne pieniądze ich działanie sprawdziliśmy. Mieliśmy ich działalność zdemaskować i to uczyniliśmy.

Ponieważ jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami niemieckiego Kyborg Instytutu  Haralda Alke, dokładnie znamy różnice wibracyjne pomiędzy autentykami a tymi podróbami. Znamy też dobrze zasady, jakie obowiązują przy produkcji Podwójnych Energetycznych Piramid Horusa. Harald Alke bowiem pokazał nam wiele tajników swojej pracy przy nich, w jego Kyborg Instytucie w Niemczech. 

Harald Alke zaczął skutecznie dochodzić swoich praw.

 My poznaliśmy Haralda Alke osobiście i jest on miłym, życzliwym i dobrym oraz niezwykle zrównoważonym człowiekiem. Szczegóły znajdziecie Państwo na mojej stronie internetowej w oświadczeniu i wyjaśniającym liście Haralda Alke.

Wielu ludzi pośrednio i bezpośrednio zwłaszcza na targach, przekazywało nam swoje zdanie o odczuciach, odnośnie agresywnego zachowania  zarówno  samych twórców tych falsyfikatów, jak  i niedobrego oddziaływania tych konstrukcji . Wibracje nie są w nich korzystne i mają się  nijak do przepięknej, przyjaznej i harmonijnej wibracji autentyków Piramid Horusa, które służą głębokiemu relaksowi, uspokojeniu i eliminowaniu stresu, o czym w przypadku falsyfikatów nie może być mowy. Opisuję to, gdyż z tą energią ogólnie mówiąc, nie ma żartów. Jeśli ma nam prawidłowo służyć, to musi być bardzo dobrej jakości!

Pole sił Podwójnych Energetycznych Piramid Horusa daje optymalną ochronę przed cudzą wrogością i nawet przed zastosowaną tzw. czarną magią, zwłaszcza, gdy w akrylowej osi umieścimy przepiękne wibracyjnie granaty. Gdy w przypadku prymitywnych celów takich jak: mentalna inwigilacja, która jako myśl jest przecież również energią, chęć zdobycia władzy nad innymi, wzbogacenie się cudzym kosztem, kontrola nad kimś dla tzw.„ jego dobra ”, użyta zostaje ta właśnie energia, to Podwójne Energetyczne Piramidy Horusa swoją wibracją reagują jak lustro i użyta zła wiązka powraca tam skąd przyszła. My właściwie nie musimy się już zbytnio wysilać, ażeby się przed taką złą wibracją chronić. Doskonałym uzupełnieniem tej wiedzy, mogą być pełne inicjacje Reiki i odpowiednio dobrana literatura.

 Nasz eksperyment z jasnowidzeniem na kursie hipnozy u dr. Kaczorowskiego, ten istotny element również potwierdził. Pokazał, bowiem, że tak ostatnio szeroko kreowane, chore wręcz, katastroficzne wizje zagłady, mogą w polu tych piramid zostać całkowicie zneutralizowane i uleczone. Trzeba tylko chcieć zrozumieć, jak ten mechanizm działa. Zapewniam, że to zrozumienie nie jest wcale trudne. Najistotniejszym jest pozbycie się swoich własnych lęków, a i przestaną one również straszyć innych.

Dr Kaczorowski ten właśnie mechanizm na bazie swej wieloletniej pracy psycho-hipnoterapeuty , dość jasno tłumaczy.

 Dla optymalnego wykorzystania energii Piramid Horusa jest bardzo ważne, abyśmy byli możliwie czyści i przejrzyści, uwolniwszy swoją aurę od lęków, stresu, nienawiści, zawiści, niepewności, nieprawości czy nawet litości, która jest bardzo negatywnym uczuciem (proszę nie mylić litości ze współczuciem!). W ten sposób, gdy zbliżymy się do subtelnych, ekstremalnie wysokich częstotliwości Piramidy Horusa, powstaje energetyczny kanał, którym zaczyna płynąć najwyższej jakości energia potrzebna do zrealizowania naszych pozytywnych wyobrażeń. W ten sposób piramidy te są swego rodzaju filtrem, który oddziela wartościowe siły myśli od tych szkodliwych. Piramidy Horusa są doskonałymi wzmacniaczami dobrych myśli. Jeśli pracujemy z pozytywnymi wizjami lub afirmacjami, włączając do tego energię Piramid Horusa, pozytywne efekty przychodzą nadspodziewanie szybko. Im intensywniej zajmuje się człowiek medytacjami i kontrolowaniem własnych myśli, tym więcej odnotowuje sukcesów, dlatego konstrukcje te uwielbiają zwłaszcza biznesmeni i menadżerowie firm, przy okazji otrzymując znakomitą porcję doskonałego jakościowo relaksu.

 Inne pytanie dotyczyło procesów starzenia się organizmu.

Przy Piramidach Horusa  nieprzyjemne procesy starzenia się są znacznie redukowane, co sprawia, że sędziwy wiek przebiega w sposób pogodny i harmonijny przywracając użytkownikom utraconą wcześniej  pogodę ducha. Piramidy budują swoistego rodzaju pole ochronne, które stabilizuje nasz kod genetyczny.

Najważniejszą zaś rzeczą przy pracy z Piramidami Horusa jest ustawienie ich przy pomocy kompasu zawsze zgodnie z kierunkiem północ-południe. Inne ustawienie tworzy niekorzystne odczucia i jest wręcz nieprzyjemne, powodując specyficzny dyskomfort w obrębie splotu słonecznego.

 Pytanie o zmiany w polu magnetycznym Ziemi, jest niezwykle ważne. Odpowiedź na nie mogliśmy znaleźć w eksperymencie z jasnowidzeniem na rok 2012 dr. Andrzeja Kaczorowskiego.

 Zakłócenia w polu magnetycznym planety są częścią zachodzących zmian. Obserwujemy, że bardzo wielu wokół nas ludzi jest ciągle podekscytowanych, przepełnionych niepokojem, psychicznie zaatakowanych i przeciążonych. Wielu obawia się o swoją przyszłość. Piramidy Horusa chronią nas przed następstwami tych negatywnych wpływów środowiska i wahań pola magnetycznego Ziem. W polu Piramid Horusa bardzo szybko, bowiem dochodzi do zanikania lęków jak i niepokoju. Przy nich ludzie stają się odporni na niekorzystne zawirowania i szkodliwości oraz dyskomfort wszelkich magnetycznych zakłóceń. W polu Piramid Horusa stają się stabilni, jaśnieją ich myśli i poprawia się ogólny stan zdrowia. Na podstawie już istniejących obserwacji na świecie, wnioskujemy, że Piramidy Horusa są jak do tej pory jedynymi konstrukcjami stabilizującymi pole magnetyczne planety. To z kolei odgrywa istotną rolę w stabilności środowiska, ważnego warunku zdrowia duchowego i psychicznego oraz zdolności prawidłowego tworzenia dalszego, nowego i zdrowego życia na planecie.

 Dzięki Podwójnym Energetycznym Piramidom Horusa znajdujemy się już na początku Nowej Epoki. To Era Wodnika. Siły Piramid Horusa wykraczają bowiem daleko, poza wszystko, o czym jesteśmy w stanie pomyśleć. Wykorzystajmy więc, te ich ekstremalnie wysokie wibracje do naszego dalszego, wspólnego i pozytywnego rozwoju na Ziemi, zwłaszcza, że wizje naszego jasnowidzącego medium w eksperymencie dr. Kaczorowskiego wskazują na znaczący udział tych konstrukcji w tym właśnie pozytywnym rozwoju i rozwoju całej cywilizowanej ludzkości. Człowiek i jego przyszłość jest wynikiem myśli, wypowiadanych słów, kreowanych obrazów, a w efekcie i czynów. Warto je wreszcie zmienić na pozytywne! Nam się to udało. Dlatego jesteśmy bardzo szczęśliwi.

W druku już obecnie znajduje się nowe, tym razem prawidłowe tłumaczenie książki

D. Haralda Alke ” Piramidy Horusa „. Mamy nadzieję, że w niedługim czasie książka ta ukaże się i uzupełni w sposób wyczerpujący moje informacje na temat autentyków tych

dobroczynnych, w czasach duchowej przemiany, konstrukcji.

Póki co, zapraszamy Państwa serdecznie pod Rybnik, do naszych Piramid Horusa na Śląsku.

                                                              

Z wyrazami szacunku

Irena Mielimąka

 

 

Polskie Centrum Odnowy Energetycznej
Piramidy Horusa – Śląsk

www.piramidyhorusa.slask.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript."> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+ 48 32 4579 951
+ 48 601 46 32 90

 

 

Copyright © by Irena Mielimąka, Polskie Centrum Odnowy Energetycznej - Piramidy Horusa® Śląsk 2006-2022
ul. Nrutowicza 45, 44-283 Rydułtowy 
tel. +48 601 463 290 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  http://piramidyhorusa.slask.pl/

Modele energetycznych piramid Horusa® są chronione patentem nr M 9302848.2 Niemieckiego Biura Patentowego z dnia 14.4.1993 pod nazwą „podwójne piramidy”. Wszelkie prawa autorskie© oraz znak towarowy przynależą do D. Harald ALKE. Znak towarowy jest zastrzeżony. Wykonywanie kopii jest Zabronione! Materiały publikowane w naszym portalu internetowym, takie jak: teksty, fotografie, szkice, malowidła, muzyka inne są chronione międzynarodowymi prawami autorskimi jak również nasze wszystkie książki, płyty CD i inne publikacje. Wszystkie nasze produkty, wyroby artystyczne, malowidła, instrumenty magiczne, ich szkice i projekty są chronione patentami, są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wykorzystanie oraz publikacja, w całości lub we fragmentach w radio, TV, kopiowanie nośników elektronicznych, przetwarzanie w sieciach i systemach komputerowych, jak również tłumaczenie na inne języki jest zabronione. Wszelkie sposoby wykorzystania wymienionych materiałów są możliwe po uzyskaniu pisemnej zgody lub kontraktu. Wszelkie publikacje internetowe przeznaczone są do prywatnego użytku odwiedzających bez możliwości dalszego ich publikowania lub innych sposobach wykorzystania. Wszelkie naruszenia będą ścigane sądownie.

Piramidy Horusa - Polskie Centrum Odnowy Energetycznej

 

 

 

© 2008 JUŻ WSZYSCY NAS KUPUJĄ! - Irena Mielimąka prezentuje oryginalne PIRAMIDY HORUSA® z Instytutu Kyborg® - STRONA INFORMACYJNA - | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de