Czym jest magia?

 

Prawdziwa magia nie ma nic wspólnego z cyrkowym kuglarstwem, a różnica pomiędzy magiem, a magikiem jest większa od tej zachodzącej, pomiędzy rumem, a rumakiem. Magia towarzyszy ludziom od niepamiętnych czasów. Jest ona sztuką opanowywania świata i poddawania go swojej woli.

W tym podobna jest nauce. Odwołuje się jednak do mocy, o której nauka wie bardzo niewiele - tą mocą jest MOC UMYSŁU.

Magia, więc jest to sztuka wyzwalania MOCY UMYSŁU. Kto o tym zapomina przestaje praktykować magię, a zajmuje się urojeniami.

Dawniej magia stanowiła elementy kultu religijnego, ale kiedy czasy te minęły, nastąpił okres walki z magią i magami w imię tzw. religijnej czystości. Ci zaś, którzy tę walkę prowadzili, zawsze sami posługiwali się magią. Chodziło im tylko o to, żeby zniszczyć konkurencję. Najczęściej ofiarami padali ci, którzy niezbyt dobrze rozumieli, czym jest prawdziwa magia, a uważali się za magów bądź czarownice. Magiem jest ten, kto dysponuje prawdziwą mocą, a nie ten, kto udaje, że ją ma.

Moc sama w sobie nie jest ani dobra, ani zła. To tylko ludzie wykorzystują ją, by albo im służyła, albo ich niszczyła. Tą niszczącą zwykło się określać mianem „ciemnej”. Po tej stronie mieści się również ta „czarna” strona magii.

Każdy, kto zajmuje się czarną magią, prędzej czy później zazna jej szkodliwego działania na sobie samym. Nikt nie musi go niszczyć, bowiem zniszczy się sam. Tylko wówczas dobitnie zrozumie, że szkodzenie drugiemu człowiekowi nie jest bezkarne. Wszystko, bowiem co wysyłamy, wraca do nas zwielokrotnione. Warto, więc wysyłać ludziom Miłość i życzliwość. Nienawiść zaś czy wieczna złość i manifestowana wręcz wściekłość, niszczy, ale tylko tego, kto ją wysyła. I nie wystarczy stworzenie sobie wygodnej teorii, że wolno się tak zachowywać. Tu nie ma wyjątków. Mamy tego niezbite dowody w gronie znanych nam ludzi wiedzy. Widzimy, jak na własne życzenie się męczą. Możemy im jedynie współczuć, że posiadając stosowną wiedzę, niszczą siebie.

Co innego, gdy ktoś musi doświadczać, bo wiedzy jeszcze nie posiada. Jak go poboli, to sam zrozumie.

Osobiście nauczyłam się, że gdy w danym momencie pojawiają się poważne przeszkody czy trudności, to jednocześnie pojawia się znacznie lepsza, nowa szansa i ja z niej korzystam.

Praktyczna magia w moim życiu polega na tym, że dzięki medytacji mam dostęp do informacji najlepszej jakości. Działam, więc zgodnie z własnymi inspiracjami pochodzącymi z mojej intuicji . Stąd moje wybory i kreacje są najlepsze na dany czas.

Kiedyś zdarzało mi się polemizować z moją intuicją, angażując w to zbytnio moją lewą półkulę. Nie darzyłam mojej intuicji tak wielkim zaufaniem jak dziś. Dlatego popełniałam kardynalne błędy, zwłaszcza w kontaktach z ludźmi czy wyborze jakiegoś działania. Dopuszczałam do siebie niestety tych, od których należy się trzymać bardzo daleko. Teraz to wiem z całą pewnością. Tak naprawdę, to moja intuicja nigdy mnie nie zawiodła.

To ja zawodziłam ją swoimi wątpliwościami. Dzięki temu jednak zyskałam spore doświadczenie i nieomylnie odczuwam, jakiego typu ludzie są dla mnie wybitnie szkodliwi i jakie sytuacje mogą oni wnieść w moje życie. Teraz identyfikuję to dokładnie, bo zaufałam wreszcie swojemu umysłowi. A ci niewłaściwi dla mnie ludzie? Każdy ma prawo do własnych zachowań. Każdy ma do dyspozycji swoją Wolną Wolę. Każdy ma dostęp do swojej własnej magii. Pytanie tylko - w jakim celu jej używa? Nikogo, zatem nie należy osądzać, czy krytykować. Jest, jaki jest, ale można go skutecznie ominąć, skoro nastawiony jest na szkodzenie drugiemu człowiekowi, po cóż tracić czas na patrzenie na jego nieuniknioną klęskę, skoro my znamy już te zasady.

Wszystko, co wysyła i tak do niego zwielokrotnione powróci. To tylko kwestia czasu, bo takie są to właśnie reguły. Takie są reguły Mocy Umysłu. Taka jest właśnie Magia. Należy być niezwykle ostrożnym i mądrym jednocześnie. Nic, bowiem nie ujdzie na sucho, nic!

Dbajmy, więc o pozytywną jakość naszej magii. Ona jest w stanie nam pomagać i chronić jednocześnie, kiedy zajdzie taka potrzeba. Prawdziwa Magia, to też przecież przede wszystkim WIEDZA, na którą już dzisiaj nie ma niezłomnych i morderczych monopolistów. Należy jednak bardzo uważać, kto tę wiedzę chce nam przekazać i w jakim celu?

Z jakiego pochodzi źródła. W tym względzie zwłaszcza nie polemizujmy z naszą intuicją. Jest bowiem, zbyt wielu fałszywych i wykrzywionych nienawiścią nauczycieli.

 

 

Irena Mielimąka

 

 

Copyright © by Irena Mielimąka, Polskie Centrum Odnowy Energetycznej - Piramidy Horusa® Śląsk 2006-2022
ul. Nrutowicza 45, 44-283 Rydułtowy 
tel. +48 601 463 290 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  http://piramidyhorusa.slask.pl/

Modele energetycznych piramid Horusa® są chronione patentem nr M 9302848.2 Niemieckiego Biura Patentowego z dnia 14.4.1993 pod nazwą „podwójne piramidy”. Wszelkie prawa autorskie© oraz znak towarowy przynależą do D. Harald ALKE. Znak towarowy jest zastrzeżony. Wykonywanie kopii jest Zabronione! Materiały publikowane w naszym portalu internetowym, takie jak: teksty, fotografie, szkice, malowidła, muzyka inne są chronione międzynarodowymi prawami autorskimi jak również nasze wszystkie książki, płyty CD i inne publikacje. Wszystkie nasze produkty, wyroby artystyczne, malowidła, instrumenty magiczne, ich szkice i projekty są chronione patentami, są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wykorzystanie oraz publikacja, w całości lub we fragmentach w radio, TV, kopiowanie nośników elektronicznych, przetwarzanie w sieciach i systemach komputerowych, jak również tłumaczenie na inne języki jest zabronione. Wszelkie sposoby wykorzystania wymienionych materiałów są możliwe po uzyskaniu pisemnej zgody lub kontraktu. Wszelkie publikacje internetowe przeznaczone są do prywatnego użytku odwiedzających bez możliwości dalszego ich publikowania lub innych sposobach wykorzystania. Wszelkie naruszenia będą ścigane sądownie.

Piramidy Horusa - Polskie Centrum Odnowy Energetycznej

 

 

 

© 2008 JUŻ WSZYSCY NAS KUPUJĄ! - Irena Mielimąka prezentuje oryginalne PIRAMIDY HORUSA® z Instytutu Kyborg® - STRONA INFORMACYJNA - | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de