Prawda jest w światłem

 

Nasi przyjaciele, którzy interesują się energią piramid, dowiedzieli się wiele z publikacji D. Haralda Alke jak i z moich własnych, o historii zbudowania Energetycznych Piramid Horusa® oraz o innych wydarzeniach związanych z nimi.

Od zarania świata, tam gdzie w grę wchodzą pieniądze albo władza, tam zawsze pojawiają się nieuczciwi, zachłanni ludzie, którzy chcą sobie coś przywłaszczyć, przejąć część albo nawet całkowicie władzę. W naszej historii Piramid Horusa®, takie zdarzenie również miało miejsce. Bardzo nad tym bolejemy, ale jego konsekwencje wciąż trwają i są niebezpieczne dla potencjalnych nabywców falsyfikatów Piramid Horusa®. Czujemy się w obowiązku przestrzec wszystkich przed skutkami ich posiadania.

Przenieśmy się do przeszłości, bo tam wszystko się zaczyna. Od roku 1996 do 2002 D. Harald Alke współpracował z pewnym polskim małżeństwem. Ludzie ci byli jego dystrybutorami w Polsce aż do czasu, gdy D. Harald Alke zorientował się, że podjęli oni produkcję falsyfikatów Piramid Horusa®, które później zamiast oryginałów, dalej sprzedawali i sprzedają nadal.

Przez ostatnie lata, ludzie ci przekonywali wszystkich, że są oni jedynymi uprawnionymi twórcami i dystrybutorami tych piramid, co jest całkowitą nieprawdą.

Przez 5 lat twierdzili też, że są oni, ostatecznym i jedynym prawdziwym medium w kontaktach z Horusem. Jednak po tym, jak kancelaria adwokacka D. Haralda Alke, podjęła kroki mające na celu ochronę jego znaku towarowego, zmienili oni nagle i całkowicie kierunek swojej teorii powstania piramid. Zaczęli lansować teorię, że Horus, starożytny bóg światła, prawdy i sprawiedliwości, nie jest dobrym bogiem jako ich przewodnik i inspirator i zmienili nazwę tych falsyfikatów na inną niż Piramidy Horusa®. No cóż, w tym przypadku zgadzamy się z nimi w zupełności, bo jeżeli czyimś celem, jest zarabianie pieniędzy drogą kradzieży i kłamstwa, to Horus nie jest dobrym bogiem przewodnikiem po takiej ścieżce! Dobrze więc, że przynajmniej nie podszywają się już pod jego imię.

W międzyczasie, zebranych zostało wiele relacji od posiadaczy falsyfikatów Piramid Horusa®, którzy nieświadomie nabyli egzemplarze wyprodukowane przez tych ludzi i są oni bardzo niezadowoleni.

Model A, który jest najmniejszym egzemplarzem pośród tych energetycznych falsyfikatów, jest jednocześnie najgorszym z nich i powoduje najbardziej niepożądane skutki. Nie promieniuje on obiecanymi wibracjami harmonii i czystego światła, lecz wzbudza niepokój i agresję. Opowieść o tym, że piramidy tych ludzi mogą pomóc stać się szczęśliwym, jest kompletnym oszustwem.

Wyjaśnię to, na postawie przeznaczenia symboli stanowiących obecnie nazwę tych kopii: każdy, kto nabędzie takie kopie Piramid Horusa® może poczuć tylko i wyłącznie emocje ich dystrybutora i producenta. Magiczny symbol wykorzystany w nazwie tych kopii umożliwia, bowiem poczuć emocje tego, który go wykonuje. Według starej Indyjskiej tradycji, symbol ten używany jest przez tych, którzy nie są w stanie skoncentrować się na swoim wewnętrznym świetle… Urzeczywistniony mistrz jogi jest poza tymi symbolami.

Dla tych, którzy już doświadczyli niekorzystnego oddziaływania falsyfikatów Piramid Horusa®, jak również dla tych, którzy chcą korzystać z prawdziwych dobrodziejstw, jakie przynoszą jedynie oryginalne Piramidy Horusa®, jest tylko jedno wyjście – oryginalne Piramidy Horusa® wytwarzane w Kyborg Institut® w Niemczech, dystrybuowane przez jego autoryzowanego przedstawiciela w Polsce, Irenę Mielimąka.

Ostatnio, nakładem wydawnictwa LOKA, ukazała się na Polskim rynku wydawniczym najnowsza książka D. Harald Alke, która zawiera transkrypcje channelingów Horusa. Zapraszam do jej lektury.

Polecam również pozostałe książki D. Haralda Alke, wydane przez wydawnictwo Studio Astro.
Jesienią 2007 ukazało się też poprawione wydanie książki D. Haralda Alke o jego piramidach, która wcześniej została wycofana z polskiego rynku wydawniczego na jego prośbę.

Życzę Wam wszystkiego, co najlepsze! Miłości i światła na Waszej drodze i bądźcie pewni, że dobro i prawda zawsze zwycięża!
 

Irena Mielimąka

Właścicielka Polskiego Centrum Odnowy Energetycznej
Piramidy Horusa –Śląsk® na Górnym Śląsku.

 

 

Copyright © by Irena Mielimąka, Polskie Centrum Odnowy Energetycznej - Piramidy Horusa® Śląsk 2006-2022
ul. Nrutowicza 45, 44-283 Rydułtowy 
tel. +48 601 463 290 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  http://piramidyhorusa.slask.pl/

Modele energetycznych piramid Horusa® są chronione patentem nr M 9302848.2 Niemieckiego Biura Patentowego z dnia 14.4.1993 pod nazwą „podwójne piramidy”. Wszelkie prawa autorskie© oraz znak towarowy przynależą do D. Harald ALKE. Znak towarowy jest zastrzeżony. Wykonywanie kopii jest Zabronione! Materiały publikowane w naszym portalu internetowym, takie jak: teksty, fotografie, szkice, malowidła, muzyka inne są chronione międzynarodowymi prawami autorskimi jak również nasze wszystkie książki, płyty CD i inne publikacje. Wszystkie nasze produkty, wyroby artystyczne, malowidła, instrumenty magiczne, ich szkice i projekty są chronione patentami, są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wykorzystanie oraz publikacja, w całości lub we fragmentach w radio, TV, kopiowanie nośników elektronicznych, przetwarzanie w sieciach i systemach komputerowych, jak również tłumaczenie na inne języki jest zabronione. Wszelkie sposoby wykorzystania wymienionych materiałów są możliwe po uzyskaniu pisemnej zgody lub kontraktu. Wszelkie publikacje internetowe przeznaczone są do prywatnego użytku odwiedzających bez możliwości dalszego ich publikowania lub innych sposobach wykorzystania. Wszelkie naruszenia będą ścigane sądownie.

Piramidy Horusa - Polskie Centrum Odnowy Energetycznej

 

 

 

© 2008 JUŻ WSZYSCY NAS KUPUJĄ! - Irena Mielimąka prezentuje oryginalne PIRAMIDY HORUSA® z Instytutu Kyborg® - STRONA INFORMACYJNA - | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de