Wielki Ciąg Piramid Horusa we Francji – relacja z naszej wyprawy

PICT5884Lipiec 2009 roku to czas, który poświęciliśmy na pogłębienie naszej wiedzy o Piramidach Horusa. Naszą podróż do Wielkiego Ciągu Piramid Horusa poprowadziliśmy przez kilka ciekawych i malowniczych zakątków Europy. Do celu dotarliśmy bez przeszkód, w wyznaczonym przez nas czasie. Wspaniałą energię Piramid Horusa można było odczuć już wiele kilometrów przed miejscem, w którym one stoją. Z daleka witał nas, ich wzmocniony odbijających się w nich słońcem, blask. Przyświecały niczym latarnie morskie, zmierzającym do upragnionego celu, pradawnym podróżnikom...

Na miejscu przywitała nas serdeczność Haralda Alke i jego żony Vereny. Pierwsze nasze kroki oczywiście skierowaliśmy do majestatycznych w swoim dostojeństwie Piramid Horusa.

Z malowniczego wzniesienia wiejskiej posiadłości Państwa Alke, podziwialiśmy Wielki Ciąg Podwójnych Energetycznych Piramid Horusa. Oboje wprost zaniemówiliśmy z zachwytu.

Dostrzec można było ich mieniące się swą delikatnością, eteryczne barwne aury, a wspaniały zapach schnącego na słońcu świeżego siana, się wraz z całą paletą różnorodnych ziół i kwiatów dopełniał całość, niczym rozfalowana żarem letniego słońca, najwspanialsza aromaterapia.

Precyzyjnie spełniło się kolejne, stworzone przez nas, podróżnicze marzenie...

Aromatyczne siano szeleściło pod naszymi stopami schnącymi łodygami ziół, gdy schodziliśmy w dół, aby stanąć w największej na naszej Planecie, Podwójnej Energetycznej Piramidzie Horusa model G. Wreszcie mogliśmy ją zobaczyć na własne oczy z bliska i poczuć jej wspaniałą energię. Pomimo zmęczenia daleką podróżą, w jej wnętrzu ogarnął nas nieprawdopodobny spokój, harmonia i poczucie bezpieczeństwa. Znaleźliśmy się nagle, jakby w wymiarze innej, niebiańskiej rzeczywistości, gdzie nie obowiązuje ani znany nam czas, ani jego liniowe zasady. Wkroczyliśmy w przestrzeń zupełnie Nowego Wymiaru. Zdawaliśmy sobie sprawę, że jest to wymiar, który znany był już  pradawnym władcom i kapłanom, których ślady z przeszłości również w sobie odkryliśmy, a który służył im do urzeczywistniania najśmielszych i największych projektów, widocznych po dziś dzień, nie tylko na ziemiach Egiptu. Wkroczyliśmy w subtelną przestrzeń umysłu, gdzie każda myśl i każde subtelne uczucie ulega wzmocnieniu.

We wnętrzu modelu G poczuliśmy się, jak na pokładzie pilotowanego przez nas w daleką międzygalaktyczną przestrzeń, gigantycznego kosmicznego statku, gdzie każdy jego ruch uzależniony jest od naszej decyzji na pulpicie sterowniczym. Wrażenie jest niepowtarzalne i nie sposób opisać tego słowami. Po tej kosmicznej eskapadzie przechodziliśmy po kolei, każdą z ustawionych w ciągu, piramid...

Ważnym jest, aby zobaczyć i poznać siebie. Zrozumieć, kim się jest i dlaczego, oraz co ma się do zrobienia w obecnym życiu tu na Ziemi. Proszę mi wierzyć, że to znacznie ułatwia dalsze życie, bo zaczynamy realizować życiowe programy płynące z głębi matrycy własnej duszy.

Oryginalne Piramidy Horusa bardzo w tym pomagają. Niezwykle ważna jest tu, bowiem właściwa częstotliwość uzyskiwanej w nich, do tego celu energii. Całe nasze subtelne pole energoinformacyjne, podłączane jest do ich wibrującego pola energetycznego i zaczynamy wówczas wibrować synchronicznie. Wprawiają w rezonans wszystko, co znajduje się w ich zasięgu.

Piramidy Horusa, są więc nie tylko narzędziem do poprawy środowiska naturalnego człowieka, czy narzędziem do rozwoju na drodze duchowej, gdzie pokazują prawdę o jego wnętrzu, ale pozwalają również tworzyć, w sposób mentalny, naszą własną i dobrą rzeczywistość. Pomagają osiągać znaczne sukcesy we wszystkich dziedzinach ludzkiego życia i realizować najwspanialsze życiowe plany. Używajmy więc ich rozważnie, bo to są bardzo precyzyjne duchowe narzędzia.

Zobaczyliśmy, że dobry Bóg nie opuszcza ludzi w żadnym czasie i w żadnym stuleciu i wszystko jesteśmy w stanie za pomocą światła tych Oryginalnych Podwójnych Energetycznych Piramid Horusa rozwiązać i zrealizować.

Wyprawa ta umocniła nas w przekonaniu o słuszności wybranej przez nas drogi ... cdn ...

 

Irena Mielimąka.

 

 

Copyright © by Irena Mielimąka, Polskie Centrum Odnowy Energetycznej - Piramidy Horusa® Śląsk 2006-2022
ul. Nrutowicza 45, 44-283 Rydułtowy 
tel. +48 601 463 290 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  http://piramidyhorusa.slask.pl/

Modele energetycznych piramid Horusa® są chronione patentem nr M 9302848.2 Niemieckiego Biura Patentowego z dnia 14.4.1993 pod nazwą „podwójne piramidy”. Wszelkie prawa autorskie© oraz znak towarowy przynależą do D. Harald ALKE. Znak towarowy jest zastrzeżony. Wykonywanie kopii jest Zabronione! Materiały publikowane w naszym portalu internetowym, takie jak: teksty, fotografie, szkice, malowidła, muzyka inne są chronione międzynarodowymi prawami autorskimi jak również nasze wszystkie książki, płyty CD i inne publikacje. Wszystkie nasze produkty, wyroby artystyczne, malowidła, instrumenty magiczne, ich szkice i projekty są chronione patentami, są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wykorzystanie oraz publikacja, w całości lub we fragmentach w radio, TV, kopiowanie nośników elektronicznych, przetwarzanie w sieciach i systemach komputerowych, jak również tłumaczenie na inne języki jest zabronione. Wszelkie sposoby wykorzystania wymienionych materiałów są możliwe po uzyskaniu pisemnej zgody lub kontraktu. Wszelkie publikacje internetowe przeznaczone są do prywatnego użytku odwiedzających bez możliwości dalszego ich publikowania lub innych sposobach wykorzystania. Wszelkie naruszenia będą ścigane sądownie.

Piramidy Horusa - Polskie Centrum Odnowy Energetycznej

 

 

 

© 2008 JUŻ WSZYSCY NAS KUPUJĄ! - Irena Mielimąka prezentuje oryginalne PIRAMIDY HORUSA® z Instytutu Kyborg® - STRONA INFORMACYJNA - | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de