Berła Horusa i tron Faraona

 

k Zepter Pyr

neue Zepter 05

k Zepter Bogen

 

Berła Horusa - średnie piramidy model »B« (z karneolem) i małe (z ametystem). Mogą one być wypełnione różnego rodzaju kamieniami w zależności od naszych potrzeb. Małe berełko towarzyszy nam w codziennym życiu niosąc ze sobą energię piramid gdziekolwiek się udajemy. Berło średnie stanowi oś piramidy »B« lub część oparcia tronu faraona. Moc użytych kamieni jest wzmacniana i w ten sposób służy użytkownikowi. Ten rodzaj bereł służy również do bezpośredniego uzdrawiania ciała jak i duszy.

Dokładnie działanie kamieni opisał Harald Alke w książce Sztuka i magia z użyciem kamieni szlachetnych

 

 

 

 

Pharao s Braquet1

tron korona

tron 01

 

 

 

 

Tron  Faraona  - w starożytności najważniejszą rzeczą było stworzyć faraonowi jego święte krzesło. To krzesło składało się z bloku alabastru ze świętymi napisami i symbolami.

Blok alabastru miał kształt sześcianu, na którym faraon siedział wyprostowany, prostopadle do podstawy, bez opierania się. Za krzesłem stał posąg kobry. Kobra symbolizowała energię Kundalini, która służyła faraonowi, a on dzięki niej  mógł służyć bogu oraz swojemu ludowi. Kiedy faraon siadał na tym krześle mógł porozumiewać się z bogiem, któremu służył. 

Na długi czas to właśnie bóg Horus był doradcą faraona. Przez faraona płynęła energia boga, którą poprzez podniesione ręce, słowa i spojrzenia wysyłał do ludu. Dzisiaj wydobyliśmy te stare zdobycze techniki i kultury, które są trwałe na całą wieczność. Żyjemy dzisiaj w całkiem innych czasach, które wymagają zupełnie innych środków. W krześle dla faraona zastosowałem akrylową płytę zamiast alabastru. Ta płyta wzmacnia naszą własną energię.

Kryształowa kula znajduje się pod siedzeniem i jej zadaniem jest uziemianie. Kryształowy pręt za plecami aktywuje Kundalini i wraz z ramą nad głową tworzy podobieństwo do świętej kobry. Zakończona jest kryształem górskim. On wspiera czystość ducha i jasny umysł. Już starzy władcy i papieże nosili w swoich koronach kryształ górski. On pomaga spoglądać w inne światy i wymiary, jak również badać twoją przeszłość na ziemi i twoją przyszłość. Mały model piramidy A, może zostać umieszczony na ramie nad krzesłem. Samo krzesło jest miedziane, a miedź to element Wenus. Może ono zostać niklowane. Nikiel to element Uranu. Uran zaś rządził światem zanim na ziemi pojawili się ludzie. On dzisiaj pomaga dokonywać głębokich zmian, przywraca przytomność umysłu, wspiera w jasnym widzeniu  przyszłości. Wielu ludzi miało już na tym tronie swoje wizje, które pozwalały im odnosić sukcesy w ich przyszłości. Na zdjęciu model mojego tronu ustawiony obok dużego ciągu piramid na południu Francji.

 

 

 

 

Copyright © by Irena Mielimąka, Polskie Centrum Odnowy Energetycznej - Piramidy Horusa® Śląsk 2006-2022
ul. Nrutowicza 45, 44-283 Rydułtowy 
tel. +48 601 463 290 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  http://piramidyhorusa.slask.pl/

Modele energetycznych piramid Horusa® są chronione patentem nr M 9302848.2 Niemieckiego Biura Patentowego z dnia 14.4.1993 pod nazwą „podwójne piramidy”. Wszelkie prawa autorskie© oraz znak towarowy przynależą do D. Harald ALKE. Znak towarowy jest zastrzeżony. Wykonywanie kopii jest Zabronione! Materiały publikowane w naszym portalu internetowym, takie jak: teksty, fotografie, szkice, malowidła, muzyka inne są chronione międzynarodowymi prawami autorskimi jak również nasze wszystkie książki, płyty CD i inne publikacje. Wszystkie nasze produkty, wyroby artystyczne, malowidła, instrumenty magiczne, ich szkice i projekty są chronione patentami, są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wykorzystanie oraz publikacja, w całości lub we fragmentach w radio, TV, kopiowanie nośników elektronicznych, przetwarzanie w sieciach i systemach komputerowych, jak również tłumaczenie na inne języki jest zabronione. Wszelkie sposoby wykorzystania wymienionych materiałów są możliwe po uzyskaniu pisemnej zgody lub kontraktu. Wszelkie publikacje internetowe przeznaczone są do prywatnego użytku odwiedzających bez możliwości dalszego ich publikowania lub innych sposobach wykorzystania. Wszelkie naruszenia będą ścigane sądownie.

Piramidy Horusa - Polskie Centrum Odnowy Energetycznej

 

 

 

© 2008 JUŻ WSZYSCY NAS KUPUJĄ! - Irena Mielimąka prezentuje oryginalne PIRAMIDY HORUSA® z Instytutu Kyborg® - STRONA INFORMACYJNA - | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de