D. Harald Alke
Instytut Kyborg
®

Mantra: Indra in Indra

 

 D.Harald Alke-2Urodziłem się w roku 1946, poświeciłem całe swoje życie na badanie i rozwijanie wiedzy duchowej. Założyłem centrum badań nad synergią we francuskich Pirenejach, Dom Wydawniczy Anahata w 1984 roku i Kyborg Institute w 1985-86. Studiowałem chemię i biotechnologię w znanej prywatnej szkole, moje egzaminy zdałem w 1966 roku i uzyskałem tytuł biotechnika. Przez 7 lat pracowałem w różnych laboratoriach naukowych i prowadziłem laboratoryjne badania medyczne nad podstawami mikrobiologii i promieniowania mikroorganizmów. Wyniki badań doprowadziły mnie do wniosku, że odpowiedź na elementarne pytania: czym jest życie, czym jest duch oraz czym jest Bóg - nie  jest możliwa do uzyskania w uniwersyteckich laboratoriach ...
Następnie, przez 4 semestry teologię, jednak ta droga nie doprowadziła mnie do zrozumienia boskich sił, które dominują w tym świecie.

W wieku 29 lat odkryłem nowo otwarty ashram yogi Kundalini w Hamburgu. Następnie przez 14 lat poświęciłem na rozwój duchowy pod kierunkiem azjatyckich mistrzów. To był początek moje drogi na resztę życia ...

Yogi BhajanW latach 1976-1990 miałem wiele osobistych audiencji u najsłynniejszego w XX. wieku mistrza jogi Kundalini i Tantry Yogi Bhajana oraz uczestniczyłem w jego wielu seminariach. W latach 1981-1990 pobierałem także nauki u Roshi Tetsuo Nagaya, japońskiego mistrza Zen z Tokio.

Równolegle studiuję Szamanizm, Naturalne uzdrawianie ziołami, terapią reinkarnacyjną oraz Magię i Alchemię. Współpracuję z Lanza del Vasto z Sycylii i Phillipem Deer'em z Rady Indian Północnoamerykańskich i innymi znakomitymi mistrzami i szamanami ...
Otrzymałem od nich wiele duchowych inicjacji, które były pomocne na mojej drodze rozwoju w tym życiu i doprowadziły mnie do umiejętności channelowania istot wyższych.


Moja praca i moje życie są wkładem dla tworzenia nowej świadomość na tej ziemi.W roku
1982 doznałem mojego pierwszego oświecenia, który to stan pojawiał się potem z dużą intensywnością w latach 1984 do 1992.

 

 

Horusschwinge8kl200Podstawa moich działań jest wyrażona w 4 Nowych Przykazaniach, które otrzymałem w roku 1990 oraz w Uniwersalnym Przykazaniu, otrzymanym w 1991 roku. Spełniam te reguły i polecam każdemu człowiekowi, by się nad nimi zastanowił. Jeśli chcemy przyczynić się do poprawy warunków życia ludzi, powinny one być podstawą dla tego, co robimy!

Po zakończeniu mego wykształcenia duchowego w roku 1990 rozpocząłem kontakty channelingowe [1] z egipskim Bogiem Horusem. Od niego otrzymałem zadanie rozpowszechniania piramid energetycznych, które nazwałem od jego imienia Piramidami Horusa®. Na początku było to niełatwe, gdyż było to coś zupełniehorus2 nowego i mało kto to właściwie rozumiał. Tylko ludzie z rozwiniętymi zdolnościami duchowymi lub posiadający naturalną wrażliwość na te sprawy są w stanie rozpoznać tą subtelną energię i właściwie ją ocenić. Z biegiem lat otrzymałem wiele odwiedzin od ludzi zajmujących się tą materią: radiestetów i ludzi reiki [2], którzy badali nasze piramidy energetyczne, wygłaszając o nich pozytywne opinie.

Od 1991 roku pozostaję stale w kontakcie z istotą świetlną Horusem. Z tego względu powstało wiele wartościowych przesłań channelingowych. Najważniejsze z nich przekazuję w swojej książce Przesłanie ze Światła.

Pracuję od trzydziestu lat nad rozwijaniem duchowych możliwości, które człowiekowi ma do dyspozycji; Jeśli ktoś szuka drogi do Światła, niech bierze w tym udział.

W ciągu ostatnich 15 lat moje nauki rozpowszechniły się w dość dużym stopniu. W okresie ostatnich 5 lat kilka moich książek ukazało się  także w Polsce. Wydaje mi się, że kontakty z Horusem mogą być znaczącą pomocą w zrozumieniu nauki zawartej w tych książkach. Aby ludzie w Polsce mogli sami stworzyć sobie pewien obraz nauk Horusa, postanowiliśmy przełożyć na język polski książkę z najważniejszymi przekazami z ostatnich 15 lat: Przesłanie ze Światła!

W styczniu 2004 zostało przygotowane 4., na nowo zredagowane niemieckie wydanie i teraz, dokładnie dwa lata później, rozpoczęliśmy pracę nad wydaniem polskim.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o mnie lub o mojej pracy, zapraszam Państwa do lektury moich książek, które ukazały się w wydawnictwie Studio Astropsychologii.

 Zapraszam także do odwiedzin mojej strony internetowej: http://www.alke.org 


[1]        Channeling oznacza w ezoteryce otrzymywanie i wysyłanie przekazów pochodzących od istot ponadnaturalnych. Słowo "channel" [΄t∫ćnl] pochodzi z języka angielskiego i oznacza kanał. Jako, że w wielu językach słowo to jest stosunkowo negatywnie odbierane, używamy w tej książce słowa oryginalnego zamiast polskiego "kanałowania".

[2]           Reiki (jap. usui reiki ryōhō) jest systemem uzdrawiania za pomocą energii życiowej, która została rozpowszechniona w drugiej połowie XIX wieku przez Japończyka Mikao Usui, którego niektóre źródła uznają za odkrywcę tego systemu bioenergioterapii (istnieją również inne źródła, mówiące, że ten system uzdrawiania znany był już wcześniej wśród lamów tybetańskich). Słowo rei w języku japońskim oznacza "kosmos", natomiast ki jest odpowiednikiem chińskiego chi czyli energii życiowej. Całość można więc tłumaczyć jako "kosmiczna energia życiowa" lub raczej (ze względu na wschodnie pojęcie kosmosu) "uniwersalna energia życiowa" (źródło: Wikipedia, Reiki).

Komu się uda uwolnić od lęków, ten dosłownie rozkwitnie. Trzymają Was krótko za pomocą fałszywych informacji. Uwolnijcie się od tej opresji. Gdy tylko znikną strach i niepewność, wzrośnie radość życia. Możesz być szczęśliwy nawet w centrum katastrofy. Uwierz mi, to jest bardzo łatwe! Twoja droga została Ci już wyznaczona, a Twoim zadaniem jest umieć ją odnaleźć.

W roku 1976 wstąpiłem na moją drogę duchową. Od mojego pierwszego udziału w kursie jogi Kundalini w styczniu 1976 roku było jasne, że znalazłem moje życiowe zadanie. Od tego dnia idę całkowicie świadomie moją drogą. Droga ta zaczęła się już dużo wcześniej, zanim się narodziłem. Można by prześledzić ją przez całe eony.

To dotyczy Ciebie Czytelniku, wszystkiego, co żyje na ziemi. Nasze życie istnieje od niepamiętnych czasów. Może to zamysł Boga. On żyje w nas. Ta kosmiczna, boska istota przemawia do nas na nieskończenie wiele sposobów.

W latach 1976-1990 poddałem się duchowemu szkoleniu, które obejmowało szczególnie naukę jogi Bhajana oraz praktykę jogi Kundalini, Białą Tantrę, jak również medytację Zen pod wskazaniami Roshi Tetsuo Nagaya. W ciągu tych 14 lat wypracowałem sobie nie tylko podstawy azjatyckich nauk mądrości, lecz studiowałem także okultystyczną i ezoteryczną historię Europy, tak daleko wstecz, na ile pozwalały na to źródła. W latach 1976-1980 przeczytałem z tysiąc starych ksiąg, od alchemistów jak Paracelsus i Agryppa z Nettesheim, po oryginały Nostradamusa, Heleny Blavatski, Aleistera Crowley, Rudolfa Steiner i Carlosa Castaneda. W roku 1976 nie było praktycznie żadnych nowych wydawnictw ezoterycznych w Niemczech Zachodnich. "Ezoteryczna fala" jeszcze nie istniała.

W tych latach nawiązałem także kontakty z innymi kręgami kulturowymi, z szamanem indian Hopi, jak również z Phillipem Deere, szamanem indian Ogalala-Siuksów z rady seniorów Indian północnoamerykańskich. To był bardzo dobry, interesujący okres, który mnie wiele nauczył. W czasie moich podróży dowiedziałem się wiele o duchowych siłach, które stworzyły ten świat i go podtrzymują. Jeśli jesteśmy w pełni zdeterminowani, by coś zrobić, nie ma niczego, co by mogło nas powstrzymać. Kosmiczna układanka ułożyła się dla mnie na nowo. Tutaj moje ciało, dusza i duch narodziły się ponownie i zostały na nowo zaprogramowane. Pojawiły się wspomnienia wcześniejszego życia ziemskiego, jak również pierwsze wizje zaświatów leżących po tamtej stronie. Moje wizje obejmowały coraz więcej, zdolności telepatyczne polepszały się.

Życie, które tu widzimy, jest bardzo niewielkim wycinkiem niesłychanie skomplikowanego, wielowymiarowego nurtu, w którym płyniemy lub dajemy się nieść na wielu poziomach egzystencji jednocześnie. Im więcej trenujemy naszego ducha, lub lepiej mówiąc, im bardziej uwalniamy się od blokady wynikających z naszego wychowania, tym więcej bram otwiera się przed nami: do przeszłości, do przyszłości, do równoległych światów, do innych wymiarów, a nawet do innych uniwersów.

Problematykę tą poruszyłem w mojej książce "Energia dla milionów"[3]. Moja duchowa nauka trwała 14 lat (1976-1990). Już w 1989 przeczuwałem, że nastąpią jakieś zmiany, lecz nie miałem pojęcia, dokąd mnie one poprowadzą. W grudniu 1990 otrzymałem pierwsze przesłanie channelingowe, które byłem w stanie rozumieć.  Szlachetne istoty wzywały mnie już długo, lecz ja nie byłem wtedy przygotowany na wysłuchanie ich. Nie nadszedł jeszcze czas, by pójść za tym głosem.

Gdy wreszcie nadszedł ten czas, zaczęło się zmieniać i moje życie. Moje główne zadania polegały na prowadzeniu seminariów o jodze Kundalini (trening energetyczny), jak też porady osobiste dla szukających pomocy na temat zdrowia, partnerstwa, interesów firmowych jak też w radzeniu sobie z codziennym życiem.

Powodem, dla którego skontaktowały się ze mną istoty duchowe, było przekazanie mi planu piramid energetycznych Horusa oraz wskazówek na temat sposobu życia, na temat czakramów i zadań ludzkości. Kosmiczne przekazy od istot z zaświatów istnieją. One zwyczajnie tu są. Czekają na nawiązanie z nimi kontaktu, jeśli się wie, jak to zrobić. Istoty świetlne mają potrzebę, by nam doradzać i pomagać. To część ich życiowego zadania. Podobnie jak naszym zadaniem jest pokonywanie w życiu przeciwności, na które trafiamy.

Kto otworzy swego ducha na te światy, otrzyma przesłania specjalnie dostosowane do jego natury. Na świecie żyją tysiące ludzi, którzy nauczyli się channelingować. Zaświaty zbliżyły się do nas.

W minionych czasach i kulturach nawiązywanie z bogami kontaktu było zadaniem kapłanów i szamanów, otrzymujących wskazówki i porady dla ludzi. Nie jesteśmy sami na tym świecie i na tej Ziemi. U większości ludzi świadomość i percepcja ograniczona jest tylko do bardzo wąskiego wycinka rzeczywistości. Często całkowicie im to wystarcza. Każdy z nas przyjął w różnych ziemskich życiach jakieś konkretne zadania. Bez skrupulatnej analizy nie dowiemy się jednak, jakie dany człowiek ma zadania i umiejętności. Niektórzy  intuicyjnie wypełniają swoje zadania i znajdują swoją drogę. Być może nie będą przy tym do końca szczęśliwi, ale w ich życiu pojawi się pewne swoiste zadowolenie i poczucie spełnienia.

Inni ludzie są zamknięci w swoim rozumowaniu, pełnym blokad i lęków. Nie znajdą swojej drogi, czy też nie zdają sobie nawet z niej sprawy. U tych ludzi ukaże się na starość niezadowolenie i frustracja. Choroby psychosomatyczne zaczną się mnożyć. To rodzaj ukarania samego siebie. Zaczynają cierpieć i próbują pokonać te cierpienia. Przez te starania mogą w końcu dojść do samopoznania. Ból, na który sami się skazujemy, nie jest nadaremny. Jest tak samo konieczny, jak wszystko inne, co się nam przydarza w naszym życiu. Niektórzy ludzie zmierzają do celu chętnie, aktywnie i najkrótszą możliwą drogą. Inni znowu są krnąbrni i ociężali. Chcą się sprzeciwić swojemu losowi.
Po długim błądzeniu i oni dotrą do celu. Kto właśnie teraz znajduje się na takiej drodze, niech się nie martwi! Wszyscy kiedyś osiągniemy nasz cel!

Kto chce żyć w pełni, powinien poznać także duchowe drogi. Kto chce, może polepszać  jakość swoich wizji oraz zdolności komunikacyjne z innymi istotami, innymi poziomami i innymi światami. Jeśli zdecydowali się  Państwo na lekturę moich książek, należą Państwo z pewnością do kręgu osób uzdolnionych, pragnących otworzyć sobie nowe światy.

Odwagi! Już przez lekturę książki "Przesłanie ze światła" poznają Państwo drgania [4] istot świetlnych, opiekujących się mną już od długiego czasu. To najlepsza droga, by samemu wejść w kontakt z tymi istotami. Jeśli otworzymy się na te drgania, w naszej umyśle zaczną się pojawiać całkiem nowe myśli. Zrozumiemy rzeczy, których wzajemnego związku nie byliśmy wcześniej w stanie pojąć. Otwierają się nowe horyzonty.

Jeśli chcecie Państwo osiągnąć na tej drodze sukces, niech zachowują Państwo przy tym 4 Nowe Przykazania i Uniwersalne Przykazanie. Czystość duszy jest najważniejszym warunkiem dla dobrego kontaktów z wyższymi istotami.


PRAWO UNIWERSALNE

Wszystko znajduje się we wszystkim
Wszystko odzwierciedla się we wszystkim
Wszystko jest stworzone ze światła

Weźcie sobie te słowa do serca, medytujcie o nich w sąsiedztwie swojej piramidy i przyjmijcie Boskie przesłanie.


4 NOWE PRZYKAZANIA

1. Czystość duszy
2. Miłość do bliźniego
3. Łaska względem zła
4. Prawość w Niebie i na Ziemi

»Dla niewiedzących ziemia jest prawdziwym piekłem, 
zaś dla wiedzących - czystym nektarem«
Yogawasista.
 

Gdy zaczną Państwo sami channelingować, myślcie o tym, jak można pomóc innym ludziom bez wywierania przy tym na nich wpływu. Poznają nas po naszych czynach!

Ze względu na złe doświadczenia zaniedbywałeś długo ten rejon swojej świadomości i odstawiłeś go na bok. Obudziliśmy Cię przed 14 laty (1976). Twoja dusza potrzebuje miłości, której jej brakowało.

Obudzenie duszy można odbierać jak atak, gdy w środku człowieka (w czwartej czakrze, w lotosie jego serca) jest zbyt mało miłości własnej i mocy. Teraz jest inaczej. Wiele się zdarzyło. Duchowy trening, który wziąłeś na siebie przez wiele lat, wydaje owoce dla Ciebie i dla tych, którzy zechcą Cię słuchać.

Nic się nie udaje bez dyscypliny. Trening energetyczny, który wymyśliłeś, powoduje dużo więcej, niż się to Tobie wydaje. Wytwarza prosty kanał do Boga. Czekaliśmy wieczność, by to nastąpiło, a było to przepowiadane. Teraz stało się i świat słucha w napięciu. Nie wszyscy się z tego cieszą - wiele jest gniewnych. Droga jest dobra, idź nią z mocą i miłością Twego serca!

horus3W moich książkach uzewnętrznia się mój pozytywny sposób myślenia, który pragnę Państwu przekazać. Kto rozumie nasze duchowe postawy i kto respektuje nasze reguły, ten dozna wkrótce bardzo pozytywnych zmian w swoim życiu!

Światła na drodze życzy Państwu

D. Harald Alke

 

[3]  "Energia dla milionów" została przetłumaczona na język polski i ukazała się w wydawnictwie Studio Astropsychologii, Białystok 2004, ISBN 83-7377-092-5.

[4] Wibracja lub inaczej drganie . W tej książce po rozmowie z autorem zdecydowaliśmy się niemiecki termin "Schwingung" przekazać polskim słowem "drganie" - zarówno w połączeniu z drganiem piramid energetycznych, jak też w połączeniu z powyżej wspomnianym kontaktem z istotami z zaświata. Alke opisuje nam drganie energetyczne jako bezgłośne i obecne, prawie niedostrzegalne zmysłami a mimo to niezwykle intensywne i imponujące. Wibracja jest dla niego czymś w rodzaju wzajemnego tarcia się o siebie dwóch drgań, a więc zakłóceniem.

we are working

 

 

Copyright © by Irena Mielimąka, Polskie Centrum Odnowy Energetycznej - Piramidy Horusa® Śląsk 2006-2022
ul. Nrutowicza 45, 44-283 Rydułtowy 
tel. +48 601 463 290 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  http://piramidyhorusa.slask.pl/

Modele energetycznych piramid Horusa® są chronione patentem nr M 9302848.2 Niemieckiego Biura Patentowego z dnia 14.4.1993 pod nazwą „podwójne piramidy”. Wszelkie prawa autorskie© oraz znak towarowy przynależą do D. Harald ALKE. Znak towarowy jest zastrzeżony. Wykonywanie kopii jest Zabronione! Materiały publikowane w naszym portalu internetowym, takie jak: teksty, fotografie, szkice, malowidła, muzyka inne są chronione międzynarodowymi prawami autorskimi jak również nasze wszystkie książki, płyty CD i inne publikacje. Wszystkie nasze produkty, wyroby artystyczne, malowidła, instrumenty magiczne, ich szkice i projekty są chronione patentami, są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wykorzystanie oraz publikacja, w całości lub we fragmentach w radio, TV, kopiowanie nośników elektronicznych, przetwarzanie w sieciach i systemach komputerowych, jak również tłumaczenie na inne języki jest zabronione. Wszelkie sposoby wykorzystania wymienionych materiałów są możliwe po uzyskaniu pisemnej zgody lub kontraktu. Wszelkie publikacje internetowe przeznaczone są do prywatnego użytku odwiedzających bez możliwości dalszego ich publikowania lub innych sposobach wykorzystania. Wszelkie naruszenia będą ścigane sądownie.

Piramidy Horusa - Polskie Centrum Odnowy Energetycznej

 

 

 

© 2008 JUŻ WSZYSCY NAS KUPUJĄ! - Irena Mielimąka prezentuje oryginalne PIRAMIDY HORUSA® z Instytutu Kyborg® - STRONA INFORMACYJNA - | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de