Stożek Energetyczny

 

kegel3W celu osiągnięcia lepszych efektów, stosowanego w naszym rozwoju osobistym treningu, oraz w celu poprawy własnej koncentracji, rozwinąłem ten nowy rodzaj energii, który nazwałem stożkami medytacyjnymi. Z pomocą tych magicznych sprzętów duchowych, mogą państwo trenować podwyższanie swojej wrażliwości postrzegania nowych wibracji, uzyskując zupełnie nowe doznania. Kiedy uda nam się już podwyższyć swoją wrażliwość, nasze własne odczucia są wówczas cenniejsze niż to, co można wyczytać w najmądrzejszej książce. Dzięki tym sprzętom, nauczycie się Państwo właściwego obcowania z kosmiczną siłą energii. Kiedy skoncentrujecie swoją uwagę na stożku energetycznym, możecie otrzymać bardzo silny Feedback. Nagle możecie poczuć, a nawet zobaczyć strumień energii, który koncentrujecie na stożku. Tak - to właśnie stożkowate, podwójne pole sił powstaje podczas silnej koncentracji. Możliwe jest również, aby wytworzyć całkiem osobistą wibrację energii, osłaniającą nas przed negatywnymi wpływami z zewnątrz.


Gorąco polecam Stożki Energetyczne  dla szefów firm, aby wydajniej mogli wykorzystywać swoją kreatywność poprzez lepszą koncentrację. Najlepsze efekty uzyskuje się przy regularnej medytacji przy pomocą stożków – najlepiej dwa razy dziennie po 10 minut. Można też uzyskać efekty uzdrawiające podobne, jak podczas wizyty u energoterapeuty.

 

Stożki Medytacyjne.

Wrażliwości na energetyczne wibracje duchowych siły, można się nauczyć. Duchowe światy mają jednak swoje własne prawa. Kto chce z tym światem pracować, musi opanować nowe reguły. Do tego właśnie bardzo przydają się stożki medytacyjne. Pasują one na biurko nowoczesnego menadżera i stanowić mogą piękny i atrakcyjny prezent.
Stożki medytacyjne doskonale wspomagają pracę z Reiki, cichą medytację czy trening autogenny, psychocybernetykę lub inne metody stosowane w rozwoju osobistym. Kiedy państwo osiągniecie radość ze swoich efektów w pogłębianiu własnej duchowej wrażliwości, możecie dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi wspaniałymi ludźmi, którzy także zechcą poszerzyć swoje możliwości subtelnego odczuwania. Każdy może podnieść jakość swojej własnej energii poprzez systematyczną, kilkuminutową, codzienną pracę ze stożkami medytacyjnymi. Szczegóły na ten temat możecie znaleźć w mojej książce „Sensitiviti Games”, która ilustruje całość tego zagadnienia w sposób bardzo pełny i przystępny.

 Drodzy Przyjaciele

Świat zmienia się, a my razem z nim. W 1999 roku postawiłem na południu Francji największą piramidę energetyczną. Od tego czasu nowy prąd energii opływa naszą Planetę.
Horus powiedział mi wówczas, że ten nowy prąd energetyczny będzie służył ludziom do kreowania nowego myślenia i dalszego rozwoju ludzkości.

Nowa wiadomość z kanału Horusa opisuje aktualny rozwój. On wskazuje na to, że nowa energia umocni ludzi od momentu, jak tylko zacznie ona płynąć. W życiu społecznym obserwuje się teraz wielkie niepokoje. Horus mówi: „Małe codzienne błędy zaczną się sumować, aż ludzie zrozumieją, że muszą zacząć reagować inaczej niż przedtem. To co czujecie teraz jako przeszkody, wynika w wielkim stopniu z braku zrozumienia waszego własnego wnętrza. Do kontroli waszych zachowań posłużą Wam zupełnie nowe konstrukcje i sprzęty, które przekazuję do Waszej dyspozycji. Kiedy nauczycie się wykorzystywać tę nowa energię, wszystko stanie się łatwiejsze”.

Jednym słowem – nowa energia już płynie i rozwój rozpoczął się w pełni. Kto pracuje z Piramidami Harusa, ten jest włączony do kreatywnego systemu tego rozwoju o wielkim, światowym zasięgu. Żeby w pełni zjednoczyć się z tą nowoczesnością rozwoju, musimy dopuścić zamianę zachodzącą w każdym z nas. Trzeba odrzucić „grzechy przeszłości” czyli stare obciążenia, cierpienia i lęki naszych przodków, które jeszcze w nas tkwią, a już dawno powinny były odejść. Musimy nauczyć się reagować na małe rzeczy dnia codziennego w zupełnie inny sposób, jak do tej pory. Jest bardzo ważne, aby ćwiczyć w partnerstwie cierpliwość, zwłaszcza kiedy partner nie zachowuje się tak, jak my byśmy tego chcieli.
Zupełnie bez wartości staje się przyjmowanie na siebie emocji i reakcji innych ludzi. Nie możemy dać się prowokować. Nie możemy przyjmować do siebie rozdrażnienia i frustracji ogółu społeczeństwa, w którym przyszło nam żyć. Piramidy Horusa są optymalnym środkiem do uregulowania i wzmocnienia naszej własnej energii. Musimy być uważni przy wszystkim, co robimy. Sami musimy rozpoznać, czy udało nam się już zacząć reagować inaczej niż do tej pory, czy jeszcze nie.

Ważnym jest, żeby na nowo nabrać zaufania do samego siebie.

Horus w swoich słowach wyraża się jasno: „Wielu z Was jest lepszymi, niż o sobie sądzi”.

Szansę w tym względzie, upatruje się w pracy z nową energią. Dzięki niej wielu ludzi wejdzie na zupełnie nowy poziom. Naszym zadaniem jest przekazywać duchową wiedzę w kierunku rozwinięcia poczucia osobistej wolności. To jest ta wielka szansa. Musimy nauczyć się ufać swoim wewnętrznym przeczuciom lepiej niż do tej pory. Dzięki temu w sposób znaczny, wzrośnie nasza pewność siebie. Aby móc określać nasze nowe doświadczenia, musimy pogłębiać naszą wiedzę o czakrach. Tę wiedzę również znajdziecie w moich książkach. Jest Wam ona bardzo potrzebna.

Świadomość bez wiedzy jest nie całkiem pełna. Kto chce mieć zaufanie do swojego własnego wewnętrznego postrzegania, musi się uczyć, bo tylko ten, kto się uczy, jest na właściwej drodze. Tylko wiedza ochroni nas przed konsekwencjami zmian w nadchodzącej przyszłości. Dla wielu z Was, jest to wiedza zupełnie nowa, ale ona sama do nowych wcale nie należy. Należy tylko zechcieć tę wiedzę na nowo odkryć, lub w sobie ją przypomnieć.

Do rozwoju naszego wewnętrznego postrzegania doskonale służą stożki medytacyjne. Zamiast o tym rozmawiać, każdy może z tymi nowymi, magicznymi przedmiotami popracować, żeby przeżyć swoje własne, ciekawe doświadczenia. Kiedy już odkrywamy jakieś nowe dla nas odczucie, musimy później zapytać samego siebie, skąd ono pochodzi i co ono ma nam do przekazania.

Inaczej należy też spojrzeć na aspekt naszych chorób. Choroby są bowiem tylko krokiem do zmiany. Nadwerężenie zdrowia jest tylko ujemnym znakiem czegoś. Jest to tylko sygnał, że coś w nas nie gra prawidłowo. Musimy nauczyć się tego wspaniałego języka swojego ciała. Temat zdrowia opracuję w mojej nowej książce „Język narządów i oznak”. Nowe siły duchowe chcą, żebyście się tego nauczyli.

Świat duchowy ma swoje prawa. Kto chce z nim pracować, musi nauczyć się nowych reguł.

Tej wiedzy jest bardzo dużo i tylko dlatego, że ktoś trochę już tej wiedzy zgłębił, nie może oznaczać, że jest się wszechwiedzącym. Może się zdarzyć, że te reguły, które poznajemy dzisiaj, będziemy zmieniać jutro ponownie. Musicie się nastawić na własne wewnętrzne postrzeganie.

verena1W celu wspólnej nauki, chcemy tworzyć małe grupy seminaryjne 10 - 14 osób, tak aby więcej czasu można było poświecić każdemu uczestnikowi, w celu pogłębiania jego indywidualnych doświadczeń. Potrzebną wiedzę na dzisiaj, możecie państwo zgłębiać od zaraz w moich książkach. Tam znajdziecie wielostronną wiedzę wynikającą z moich własnych doświadczeń. Gorąco polecam państwu te książki. Szansa na tak wielki rozwój duchowy, nigdy nie była tak duża, jak właśnie teraz. Możecie więc wykorzystać swoją szansę i nadać swojemu życiu zupełnie nowy i głębszy kierunek. Spróbujcie tego! To się opłaci. 

To, co obecnie najbardziej liczy się w życiu, to osobisty sukces na drodze własnego rozwoju i zaniechania starych, obciążających nas wzorców i wypaczeń. To osobisty sukces na drodze do naszej lepszej przyszłości. Obecnie ten rzeczywisty sukces staje się mniej zależny od tego, co osiągamy w sferze materialnej, a bardziej od tego, czy postępujemy w zgodzie z własną duszą. Tylko w ten sposób, jesteśmy w stanie uwolnić się od starych uzależnień karmicznych z minionych inkarnacji i wznieść się wyżej w celu poznania swojego mistrzowskiego światła, które świeci w każdym z nas. Aby temu sprostać, potrzebujemy jasnego ducha i doskonałą zdolność koncentracji umysłu.

W tym właśnie celu stworzyliśmy tę idealną możliwość korzystania ze stożków medytacyjnych. W naszym programie nauczania, używamy tego sposobu od wielu już lat.

Z naszych doświadczeń wynika, że przy użyciu stożków medytacyjnych, podwyższamy swój poziom energetyczny i zdolność doskonałej koncentracji umysłu w niezmiernie krótkim czasie. Efekty tego możemy określać przy użyciu jednostek Bovisa.

Nowe stożki doskonale uzupełniają się z Piramidami Horusa, współgrając z nimi idealnie.

kegel2Ten kto posiada już Piramidy Horusa, zna doskonale ich możliwości w zakresie podwyższania swoich zdolności w odczuwaniu nowych wibracji energetycznych. Kiedy do tego dojdą jeszcze stożki medytacyjne, zdolności poszerzą się dodatkowo o umiejętność lepszej koncentracji swojego umysłu. Dzięki temu, z jeszcze większą łatwością osiąga się realizację swoich planów, zamierzeń czy marzeń, jak również łatwiej odnajduje się nowe, optymalne rozwiązania dla istniejących już problemów czy zadań. Ta nowa, dająca się plastycznie formować energia, wzmacnia w sposób znaczny, kreatywność naszego umysłu, eliminując przy tym skutecznie, towarzyszący nam cywilizacyjny stres i pośpiech nacechowany wielką ilością negatywnych emocji, dając jednocześnie olbrzymi przyrost pewności siebie, oraz spokój bez zbędnej utraty cennej energii. A to właśnie dzisiejszemu i nowoczesnemu człowiekowi potrzebne jest najbardziej.

kegel1Zarówno stożek energetyczny, jak i same stożki medytacyjne nie muszą być ustawiane za pomocą kompasu. One mogą być ustawione wszędzie i przyciągną oko każdego naszego gościa. Kiedy państwo nie chcecie udzielać żadnych wyjaśnień co do ich funkcji w waszym biurze, mogą one być po prostu odbierane jako piękne, małe dzieła sztuki – dokładnie tak, jak Wasza osobista Piramida Horusa. Kiedy państwo nauczą się w sposób bezbłędny, rozpoznawać zasady panujące w świecie subtelnych energii, zrozumiecie na czym opiera się wiedza wykorzystywana w szamaniźmie oraz magii, tak że sami jako magia będziecie ją mogli w sposób bezpieczny stosować. Wszystko w tym temacie stanie się dla państwa oczywiste i jasne. Wszystkiego możecie się nauczyć. Magia bowiem, to nic innego, jak umiejętność wykorzystywania energetycznych mocy Waszego umysłu.

 W mojej książce „Sensitivity Games” opisałem wiele przykładów i ćwiczeń przydatnych w pracy z tymi energiami, z wykorzystaniem właśnie stożków medytacyjnych, oraz innych moich przedmiotów sztuki magicznej. Nauczcie się państwo wykorzystywać ich działanie, w sposób jak najbardziej dla Was optymalny, w swoim obecnym życiu. Poznajcie, co może oznaczyć PRAWDZIWA MOC WASZEGO UMYSŁU!kegel4

D.H.A.

 

 

Copyright © by Irena Mielimąka, Polskie Centrum Odnowy Energetycznej - Piramidy Horusa® Śląsk 2006-2022
ul. Nrutowicza 45, 44-283 Rydułtowy 
tel. +48 601 463 290 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  http://piramidyhorusa.slask.pl/

Modele energetycznych piramid Horusa® są chronione patentem nr M 9302848.2 Niemieckiego Biura Patentowego z dnia 14.4.1993 pod nazwą „podwójne piramidy”. Wszelkie prawa autorskie© oraz znak towarowy przynależą do D. Harald ALKE. Znak towarowy jest zastrzeżony. Wykonywanie kopii jest Zabronione! Materiały publikowane w naszym portalu internetowym, takie jak: teksty, fotografie, szkice, malowidła, muzyka inne są chronione międzynarodowymi prawami autorskimi jak również nasze wszystkie książki, płyty CD i inne publikacje. Wszystkie nasze produkty, wyroby artystyczne, malowidła, instrumenty magiczne, ich szkice i projekty są chronione patentami, są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wykorzystanie oraz publikacja, w całości lub we fragmentach w radio, TV, kopiowanie nośników elektronicznych, przetwarzanie w sieciach i systemach komputerowych, jak również tłumaczenie na inne języki jest zabronione. Wszelkie sposoby wykorzystania wymienionych materiałów są możliwe po uzyskaniu pisemnej zgody lub kontraktu. Wszelkie publikacje internetowe przeznaczone są do prywatnego użytku odwiedzających bez możliwości dalszego ich publikowania lub innych sposobach wykorzystania. Wszelkie naruszenia będą ścigane sądownie.

Piramidy Horusa - Polskie Centrum Odnowy Energetycznej

 

 

 

© 2008 JUŻ WSZYSCY NAS KUPUJĄ! - Irena Mielimąka prezentuje oryginalne PIRAMIDY HORUSA® z Instytutu Kyborg® - STRONA INFORMACYJNA - | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de