Sztuka i kreatywność

 

"Kultura jest wszystkim tym, co pozwala jednostce w sposób należyty, stawiać siebie pośród świata, pośród społeczeństwa i pośród całego dziedzictwa dóbr narodowych oraz pośród wszystkiego, co prowadzi do tego, że człowiek swoje koleje losu pojmuje lepiej, aby je ewentualnie móc zmieniać ”.

Definicja pojęcia w/g Rady Europy

 

„Mistrzu - i my mamy to zrozumieć?
A cóż u diabła macie tu rozumieć? Dzieło sztuki nie jest po to, aby je rozumieć, ale po to, żeby wywołać u obserwatora jakieś uczucia.”

Pablo Picasso

 

 Przedmioty sztuki magicznej

Powerstab vertikal150

Berło Maga - lub inaczej Berło Siły Horusa – całkowita nowość w naszej kolekcji. Ma 420 mm wysokości wraz ze specjalnie pozłacanymi końcówkami o średnicy 50 mm. Ustawione jest w pionie na statywie w kształcie pierścienia.

Powerstab horizontal150

Poziomo może być ustawiane w kierunku południowy zachód - północny wschód. Ten pierścień statywu nadaje się również do pionowego ustawiania kryształowych bereł w modelu B Piramidy Horusa. Jego zakończenia odpowiadają świętym Dodże Lamów tybetańskich.

 

Horus-Pendel kl small Wahadełko Horusa - idealnie pasuje do naszych Piramid Horusa. Rozróżnia subtelne wibracje energetyczne, będąc ich wyrafinowanym narzędziem. Jest niezmiernie wrażliwym wahadełkiem z pozłacanego mosiądzu, które poprzez swoją strukturę reaguje na najmniejsze i najdelikatniejsze zmiany myślowe, uczuciowe oraz zmiany naszego wewnętrznego promieniowania. Jego długość wynosi 33 mm, natomiast średnica 14 mm.

Razem z pozłacanym łańcuszkiem waży 20 gramów.

 

Brunnen06 Fontanna Magicznej Siły Horusa - najnowsza synteza wiedzy o Feng Shui oraz sumy najnowszych duchowych impulsów.

 

Golf-Pyramide250

Zdjęcie przedstawia Model C Piramidy Horusa na polu golfowym w Taunus i jest przykładem optymalnego formowania krajobrazu oraz źródła nowej siły dla frankfurckich menedżerów.

 

neue Zepter 05

To są Nowe berła Horusa.

 

 

cosmic harp100

Kosmiczna Harfa - jej wysokość wynosi 38 cm.

Państwo macie wahania w odbiorze tego przyrządu...?

 

 

Beaumonts Chacraman small

Ten piękny dwór w zimowej scenerii to Chateau Beaumont nowa właścicielka tej  pięknej, wiejskiej posiadłości - dworu mistrza Qi Gong we Francji - zebrała tu kolekcję moich magicznych dzieł sztuki, łącząc je z Piramidami Horusa.

CZAKRAMAN przed starym, pięknym, historycznym kominkiem.

 

 

Beaumonts Richtpol2 150 Nowa biegunowa antena kierunkowa

 

Energetyczne przedmioty sztuki

Miedź w kształcie rur, jest najlepszym materiałem dla wielu moich energetycznych przedmiotów sztuki magicznej. Można ją łatwo formować, dzięki czemu mogę moją wrażliwością wychwytywać określone strumienie energii, wzmacniając je dowolnie i przesuwając w różnych kierunkach. Odczuwam zachodzące wszystkie, najdelikatniejsze zmiany wibracji, dzięki czemu mogę tę energię dowolnie formować, nadając jej własny, niepowtarzalny kształt.

To przepiękne uczucie móc plastycznie formować strumienie energii. Ich wibracje w mojej magicznej sztuce są naprawdę niepowtarzalne. Przynosi mi wiele radości fakt, że jest wielu ludzi, którzy moją sztukę odczuwają podobnie jak ja. Jestem pewny, że w miarę upływu czasu, ich grono będzie się powiększać. Póki co, bardzo się cieszę, że tak wielu ich już poznałem. Miedziane kształtki, których używam, przepięknie dają się niklować, a później pozłacać. Te trzy łączone z sobą metale, dają dodatkowo bardzo interesujący efekt.

 

Med-Ringe2 250

W 1989 roku, po raz pierwszy sporządziłem moje Pierścienie Medytacyjne, jako swoistego rodzaju pomoc do medytacji. Możecie państwo wypróbować efekt, biorąc obydwa pierścienie do rąk tak, żeby były one do siebie prostopadle, nie stykając się. Po czym odprężając się, jesteście w stanie poczuć specyficzne pole sił.

 

 

 

 

 

Med ringe1 250 Pierścienie Medytacyjne działają jako wzmacniacze państwa własnej energii. Jak tylko dostrzeżecie już wyraźnie to pole sił, przekręćcie pierścienie zmieniając pomiędzy nimi odstęp, wówczas poczujecie, jak siła pierścieni wpływa na wasze osobiste pole energetyczne. Przy kilku próbach jesteście w stanie odczuwać to już bardzo wyraźnie.

 

Vidaya

Vidaya lub inaczej, Łowca Słonecznego Wiatru. Piramidalna część tej konstrukcji powinna być ustawiona w kierunku naszej 7 czakry. Zaś część ruchoma pozostawiona w sposób swobodny, do ustawienia później. Pozytywna energia ściągnięta ze wszechświata, zbierana jest w kuli z różowego kwarcu. Dzięki temu zjawisku jesteśmy w stanie usunąć wszelkie negatywne obciążenia płynące do nas z zewnątrz. Przed kilkoma laty, pomimo pięknej energii z naszych piramid, czuliśmy się bardzo obciążani przez obce, wrogie nam siły. Wyraźnie komuś i czemuś, nie pasowała nasza praca z pozytywną energią piramid, jaką wykonujemy. W związku z tą sytuacją, otrzymałem wówczas poprzez chaneling z Horusem, inspirację co do budowy tego sprzętu, który miał być ustawiony na południowy wschód.

Po każdym użyciu naszego Vidaya, dostawaliśmy tak wielką ilość dobrej energii, iż za każdym razem, ogarniała nas taka radość, że ze śmiechu nie potrafiliśmy się przez dłuższy czas opanować. Byliśmy już całkowicie, pozytywnie naładowani i było nam niezmiernie wesoło. Kto więc czuje się zadręczany przez złe energie w swoim otoczeniu, mógłby popracować z Vidaya, a jego pole sił zostanie zharmonizowane i odczuje całkiem nowe i bardzo przyjemne doświadczenie.
 Bliższych informacji udzielamy poprzez odpowiedzi na konkretnie zadawane pytania. Wykonanie i dostawa odbywa się tylko na specjalne zamówienie.

 

aktuel7 Nawet, jeśli stworzymy wiele podobnych Vidaya, każdy egzemplarz będzie unikalny. Po kilku latach pracy z Łowcą Słonecznego Wiatru, nabrałem przekonania, że Vidaya bezpośrednio koresponduje z energiami Wenus.

Tym faktem właśnie, wywoływane są te uczucia niezmiernej radości, które mogą obserwować eksperymentujący z Vidaya.
Energia Wenus to energia miłości i radości. Jest ona odpowiedzią na ujemne energie oraz prześladowania wszelkiego rodzaju.

Kiedy ciemną nocą, otworzysz okno swojego pokoju, ciemność nie dostanie się do środka, lecz światło z twojego pokoju wypłynie na zewnątrz i będzie rozjaśniało ciemność nocy!

 

k Atlantis-Brunnen

Atlantycka Studnia – ten rodzaj sprzętu został już u nas zrobiony kilkakrotnie, ze względu na to, że wytwarza on tak nadzwyczajną siłę, kto raz się z nim zetknie nie chce się już z nim rozstawać. Prastara wiedza średniowiecznych alchemików mówiła już dawno temu, że przedmioty z metalu staną się skuteczniejsze, gdy połączonych zostanie z sobą więcej warstw różnych metali.

 

 

 

 

Brunnen Atlantis1kl Używając miedzi , cyny, niklu oraz w końcowym etapie złota, otrzymujemy potężny magiczny instrument. Szczególne znaczenie ma tutaj również energia dobranego, dużego Kryształu Górskiego lub Cytrynu, jako żółtej odmiany kwarcu.

Biegun przeciwny stanowi tu kula z różowego kwarcu, która spoczywa na płycie. Pozycja kuli w sprzęcie stanowi bardzo ważny element. Każdy, kto jest w stanie odebrać te piękne wibracje, natychmiast u siebie ustawia i używa tego instrumentu.
Kto w to wejdzie i zatopi swoje ręce delikatnie w pierścieniu, odnosi wrażenie, jakby nurkował w jakimś przepięknym, niewyczerpalnym źródle energii.
Obserwator może zauważyć, jak zmienia i wygładza się twarz użytkownika, gdy jego własna energia miesza się z energetyczną wibracją tego sprzętu.
Instrument ten, to bardzo dobry środek przeciwko wewnętrznej słabości, depresji, przeciwko zawładnięciom przez negatywne siły oraz dla uzyskania nowej i świeżej energii.
Energia takiego sprzętu znana już była na Atlantydzie.

 

kunst12

Czakraman - to unikalne dzieło stoi przed wejściem do naszego Instytutu Kyborg we Florsheim-Dalsheim w Niemczech.
Ta jego największa wersja, nie jest na sprzedaż.

Jest to niezwykła konstrukcja, odzwierciedlająca w pewnym sensie energie naszego własnego systemu czakr.
Dla mnie jest to sztuka interaktywna.

 

 

 

 

 

 

 

 

kunst11

Mniejszą wersję Czakramana konstruowałem już kilkakrotnie w różnych wersjach. Jedynie koncepcja jest zawsze taka sama. Forma, wielkość i sama postać, mogą wypaść bardzo rozmaicie.

 

 

k Chakraman

Na zdjęciu pokazuję jako przykład, model z auli uniwersyteckiej , który zrobiony był na sprzedaż. O ile mi wiadomo, energie tego instrumentu mogą być wykorzystywane podczas treningu energetycznego i Yogi Kundalini. 
Energie tworzące tutaj nasze lustro zmuszają nas do zadumy i zwrócenia uwagi na nasze własne ciało energetyczne. Ten instrument każdorazowo integruje się z naszymi czakrami, zwłaszcza zaś z czakrą serca.

 

Duża kula kryształu spoczywa u dołu na masywnym miedzianym, niklowanym łuku. On właśnie symbolizuje siłę Kundalini. Łuk może się poruszać. Przeprowadzając eksperyment możemy zobaczyć jak medytująca osoba stojąca pod tą konstrukcją, dla której druga osoba porusza łukiem do przodu i z powrotem, nagle czuje zapierającą dech w piersiach falę światła, która przepływa przez jej aurę.

 

k grosse blaue Flasche

Błękitnie Swingujący Puzon- przekaz dla konstrukcji tego instrumentu dostałem w maju 1999 roku. Potrzebowałem błękitnej energii i użyłem tego niebieskiego wazonu. Zaczęło mi to współgrać. Ten wazon spełnia rolę takiego kosmicznego puzonu. Kiedy go użyłem,  problemem było później sprawić, żeby na nowo wazon zaczął dźwięczeć. Po użyciu to naczynie straciło swój poprzedni dźwięk. Ten wazon wygląda tu dość ekscentrycznie, ale po dłuższej medytacji postanowiłem go tak umieścić żeby aktywować ten  szczególny rodzaj energii.

 

Jeszcze bardziej skomplikowane stało się później doprowadzenie anteny do właściwej pozycji. Sprzęt zaczął działać, kiedy uzupełniłem go koralem i kryształami.

 

To jest rzeczywiście jedyny w swoim rodzaju, prawdziwy i skomplikowany unikat, zarówno pod względem formy jak i w swoim działaniu.

 

k kleine blaue Fl mit Pyramidenkopf

Błękitny Kielich - zaleceniem była tu kombinacja czerwonego koralu i mieszaniny błękitu z tego kielicha. Niektóre rzeczy wydają się wbrew pozorom iść w całkowitej zgodności swojego połączenia, tak jakby się do siebie przyciągały.
Ten kielich przypomina mi stare, ale nowocześnie wykonane naczynie do szlachetnego wina. Kielich ten jest stale napełniany niewyczerpalnym źródłem cudownej energii. Eksperymentując można poczuć, jak w specyficzny sposób przepływa energia tej unikalnej konstrukcji.
Niezwykle oryginalną kombinacja jest tu zestawienie konstrukcji z małym, pozłacanym modelem piramidy Cheopsa.

 

k Kristallharfe

Kosmiczna Harfa - moje głębokie, wewnętrzne przekonanie mówi mi bezspornie: to dokładnie powinno wyglądać właśnie tak, jak tu wygląda! Nie, nie zrobię tego inaczej!

To są uczucia, nastroje, wewnętrzne postrzeganie, odczucia oraz polecenia od mojego świetlistego, inspirującego mnie  przyjaciela. Cały Wszechświat komunikuje się, a ja jestem pośrodku niego.
Ja nie skonstruowałbym tego asymetrycznego stwora samodzielnie.
Dla mnie to by było zbyt „osobliwe”, ale jakiś wewnętrzny nacisk nakazywał mi, że to ma wyglądać właśnie w ten sposób. Później zastanawiałem się, dlaczego nie dodałem tam jeszcze czegoś.

Jednak stwierdziłem, że każdy nadmiar ,zepsułby tylko to, co już  stworzyłem. Dlatego musi to tak wyglądać. Jest to unikat.

 

k Kugelbaeumchen mit aegyp. Bildern

Drzewko z Kulami - ono jest czymś więcej niż tylko zwyczajną sztuką. Podobnie jak większość moich dzieł. Kule nie są tu przymocowane. Można je swobodnie zdjąć i zmienić ich pozycję. W tym zestawieniu, drzewko ma spokojną energię.
Harmonia emanuje tu przepięknym wewnętrznym spokojem. Kiedy zmienimy układ kul, możemy poczuć dyskomfort obciążającej nas energii.
Zaobserwować tu możemy, jak łatwo wykraczamy przeciwko naturze i prawom harmonii, za co karą są negatywne wibracje, których możemy tu  doświadczyć.
Zaczynamy cierpieć za nasze własne błędy, dzięki czemu dostrzegamy, że postępując harmonijnie, możemy poczuć piękny smak naszego życia.

 

k Modell A mit Horusring

Piramidka Horusa model A z wyposażeniem specjalnym w postaci pierścienia - tu widzimy ożywienie starej alchemicznej wiedzy. Uczymy się i uczymy, a końca nauki nie widać!
Natura jest rzeczywiście bogata w doświadczenia.
Przez to właśnie mogę  stale coś udoskonalać.

Ten model, nie jest jednak na sprzedaż.

 

 

 

 

 

k Modell B mit Orgonstab Piramida Horusa model B z wyposażeniem specjalnym - Właścicielka tej piramidy chciała, żeby berło wypełnić akwamarynem.
Sztabka z akrylu leży na płycie kondensacyjnej, a w tle widoczna jest kula z kryształu górskiego.
Pręt powinien być ułożony w kierunku południowego zachodu, a kula z kryształu leży zaś na zachodzie.

Taki układ daje najlepszą energię. To co my czujemy jako „energię kreatywną”, płynie według nauk o Feng Shui, właśnie z południowego zachodu do nas.
Tutaj sztabka z akrylu właśnie tę energię wzmacnia.

 

 

k Richtpolantenne 2

 

Kosmokomunikator - Stworzyłem tu kolejny swój unikat. Jest to mój tzw. międzygwiezdny telefon, który służyć może każdemu człowiekowi o podwyższonej wrażliwości odczuwania delikatnych wibracji energetycznych, do kontaktu z wieloma medialnymi istotami z wyższych wymiarów czy galaktyk, ale również i z niższych ,cięższych poziomów. Ważne jednak, żeby się nie przestraszyć ,bo lubią się bardzo podłączać różne byty niekoniecznie z dobrymi wibracjami. Ja potrafię je rozróżniać. Mógłbym wiele ciekawych pomysłów przekazać do Hollywood.

Istoty z innych galaktyk są zdolne do kontaktów medialnych. Osiągnęły one wysoki poziom komunikowania się, który idzie w kierunku porozumienia i wymiany doświadczeń.


 

kunst13 W 1998 roku udało mi się być w kontakcie z grupą pozaziemskich badaczy, którzy są humanoidalni i żyją w ciągłej gotowości do kontaktu, na południowym zachodzie naszego europejskiego, rozgwieżdżonego nieba w konstelacji Orła. Mój pierwszy kontakt z tymi Humanoidami miał miejsce około roku 1988. Oni wówczas przekazali mi koncepcję tego Kosmokomunikatora. Oni używają podobnego sprzętu, ale w wersji bardzo rozbudowanej, gdyż jego wnętrze wypełnione jest mnóstwem wysokiej klasy mikroelektroniki oraz strukturami kryształu. Ja naturalnie nie byłem w stanie czegoś takiego zbudować.

Moje umysłowe zdolności, aż tak wysoko nie sięgają. Zrobiłem z dostępnych mi materiałów możliwie wierną kopię tego, co mi ci kosmiczni przyjaciele przekazali wówczas. Dzięki temu mam możliwość ciągłego kontaktu z nimi. Państwo mogą tego doświadczyć sami, ustawiając się przed tym instrumentem i zagłębiając ręce pomiędzy prętami, możecie nawiązać duchowe porozumienie.

 

 

 

 

Copyright © by Irena Mielimąka, Polskie Centrum Odnowy Energetycznej - Piramidy Horusa® Śląsk 2006-2022
ul. Nrutowicza 45, 44-283 Rydułtowy 
tel. +48 601 463 290 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  http://piramidyhorusa.slask.pl/

Modele energetycznych piramid Horusa® są chronione patentem nr M 9302848.2 Niemieckiego Biura Patentowego z dnia 14.4.1993 pod nazwą „podwójne piramidy”. Wszelkie prawa autorskie© oraz znak towarowy przynależą do D. Harald ALKE. Znak towarowy jest zastrzeżony. Wykonywanie kopii jest Zabronione! Materiały publikowane w naszym portalu internetowym, takie jak: teksty, fotografie, szkice, malowidła, muzyka inne są chronione międzynarodowymi prawami autorskimi jak również nasze wszystkie książki, płyty CD i inne publikacje. Wszystkie nasze produkty, wyroby artystyczne, malowidła, instrumenty magiczne, ich szkice i projekty są chronione patentami, są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wykorzystanie oraz publikacja, w całości lub we fragmentach w radio, TV, kopiowanie nośników elektronicznych, przetwarzanie w sieciach i systemach komputerowych, jak również tłumaczenie na inne języki jest zabronione. Wszelkie sposoby wykorzystania wymienionych materiałów są możliwe po uzyskaniu pisemnej zgody lub kontraktu. Wszelkie publikacje internetowe przeznaczone są do prywatnego użytku odwiedzających bez możliwości dalszego ich publikowania lub innych sposobach wykorzystania. Wszelkie naruszenia będą ścigane sądownie.

Piramidy Horusa - Polskie Centrum Odnowy Energetycznej

 

 

 

© 2008 JUŻ WSZYSCY NAS KUPUJĄ! - Irena Mielimąka prezentuje oryginalne PIRAMIDY HORUSA® z Instytutu Kyborg® - STRONA INFORMACYJNA - | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de