Nowość: Amulet Ochronny Horusa, współpracujący z energią Piramid Energetycznych Horusa® Alchemiczne osiągnięcie mistrza z D. Harald Alke z Kyborg Instytutu®

 

Amulett Horus Energypyramid Rahmen-smAmulet Horusa jest niewielkim przedmiotem, który wytworzony jest z zastosowaniem szczególnego sposobu postępowania, szczególnego materiału, jak również w wyjątkowo szczególnej formie. Poprzez swoją wyjątkowość, współpracuje on w sposób stały z Wyższymi Siłami Światła. Amulet Horusa powstał, aby umożliwić noszącej go osobie, ochronę i odbieranie szczególnego rodzaju pozytywnych impulsów. Przy jego produkcji, stosowane są elementy magii oraz prastare zasady alchemiczne.

Z początkiem 23-go już roku, istnienia na Ziemi Energetycznych Piramid Horusa® D. Haralda Alke, stworzył on dla nas nowy rodzaj amuletu, za pomocą, którego znacznie rozszerzona została możliwość pracy z pozytywnymi energiami. Amulet utrzymuje i rozprzestrzenia, wibracje oryginalnych Piramid Horusa®.

Amulet ten, na podstawie pierwszych przeprowadzonych z nim doświadczeń, osiąga zasięg w promieniu przynajmniej 3 m. Wykorzystuje on energię z sieci wielu Energetycznych Piramid Horusa, które ustawione zostały już wszędzie, w całej Europie Wschodniej i Zachodniej.

Razem z tym amuletem ustawiamy się w wysokich wibracjach, połączonych bezpośrednio z energią Horusa. Silny impuls płynący z amuletu, stanowi dla nas stabilną ochronę przed wszelkiego rodzaju zaburzeniami energetycznymi.

Poprzez zastosowanie unikalnego alchemicznego sposobu postępowania, użyto w nim wyjątkowych metali, w postaci 5-ciu ich pierwiastków śladowych. Jego powierzchnię pokryto 24 karatowym złotem. Jego średnica to 6 cm, a waga 50 g.

Nosząc ten amulet, to tak jakby stale nosiło się przy sobie małą Energetyczną Piramidę Horusa!

Awers amuletu to święty, geometryczny obraz Energetycznej Piramidy Horusa® w postaci Mandali z czerwonym rubinem, symbolizującym związaną z nim energię ognia. Na rewersie widoczna jest struktura fali z symbolizującym siłę wody, niebieskim szafirem. To połączenie ognia i wody, uważane jest przez alchemików, za swoistego rodzaju alchemiczny związek jedności, obydwu tych potężnych żywiołów.

Mandala Energetycznych Piramid Horusa symbolizuje święte, ośmiokątne Bagua, starochińskiej, Świętej Księgi I Cing, opisującej różnorodność wszelkich procesów międzyludzkich, zasilanych przepływającą pomiędzy nimi kosmiczną energią. Bagua wyjaśnia wszelkie zachodzące na Ziemi procesy życiowe i związane jest ono w tej Mandali z ośmioma potężnymi pojęciami:

Horus- bóg prawdy i sprawiedliwości, strzegący prawidłowego, boskiego kierunku rozwoju ludzkości.

Energetyczne Piramidy Horusa- zasilająca wszelkie życie, boska energia kosmiczna.

Power- Moc.

Success- Sukces.

Love- Miłość.

Enlightment- Oświecenie.

Shelter- Ochrona.

Security- Pewność.

W napisach na awersie, wybrany został język angielski, ponieważ język ten stymuluje pierwszą czakrę i jest właściwy dla utrzymania stabilizacji egzystencji oraz sił życiowych, jak również chęci do życia i przetrwania.

Amulet nosimy jako naszyjnik na wysokości czwartej czakry. Pochodzi z niej wszelka Siła, dzięki której jesteśmy w stanie rozwiązywać wszystkie nasze zadania życiowe. Z płynącą z niej dobrocią serca, dajemy radę opanować cały otaczający nas obecnie świat.

Wychodząc z domu, amulet powinno się stale nosić przy sobie. On ochrania od wielu różnych niekorzystnych wibracji, które spotykamy wszędzie na swojej drodze. Dzięki niemu stabilizuje się nasza aura, przez co staje się ona jednolicie silna.

Podczas pracy z Reiki na odległość, amulet kładzie się na fotografii osoby, do której chcemy wysyłać energię. Obok możemy także położyć wydrukowane zdjęcie Wielkiego Ciągu Energetycznych Piramid Horusa we Francji i przesyłać ich energię za pomocą amuletu, do tej osoby z fotografii. Odczuwamy wtedy napływ potężnej, wspaniałej energii, którą przekierowujemy w stronę tego dalekiego odbiorcy z fotografii.

Wszystkie amulety przez dłuższy czas przebywały w dużym modelu G Energetycznej Piramidy Horusa we Francji.

Posiadacze własnych oryginalnych Piramid Horusa, mogą przytrzymać zwisający prostopadle do dołu amulet, dokładnie nad szczytem piramidy, lub zawiesić go tak, aby zwisał on prostopadle, wewnątrz piramidy. Da się zaobserwować wtedy bardzo silny przepływ energii! Przy modelu C lub przy większym modelu Piramidy Horusa, można zawieszać amulet także na dłużej, na zachodnim rogu odwróconej piramidy wewnętrznej.

Inicjując swój amulet z własną Piramidą Energetyczną Horusa® sprawiamy, że nosząc go, zawsze i wszędzie będziemy z nią w połączeni! W ten sposób, jej życiodajna energia nie tylko nas strzeże, ale także zasila nas swoją mocą, za pomocą noszonego przez nas amuletu. To jest potężny postęp w możliwościach użytkowania cudownej, życiodajnej energii Piramid Horusa®!

 

Amulet Horusa - awers i rewersPrzekaz od Horusa: „Ten amulet jest wspaniałą rzeczą, możliwą do osiągnięcia przez wielu ludzi. On przypomina codziennie o pozytywnych siłach Wszechświata. Kto się na to otwiera, otrzymuje pomoc zarówno ode mnie, jak i wszystkich innych boskich istot ze Światła, które zajęte są troskliwym prowadzeniem rozwijających się duchowo ludzi. Można wykorzystać to, jako okazję do wznoszenia się i rozprzestrzeniania sieci miłości. Nowy amulet jest duchowym wzmacniaczem dla wszystkich osób o jednakowym, pozytywnym sposobie myślenia. Możliwy jest przez to duchowy wzrost, zorientowanych na swój rozwój ludzi. Szansa ta może być wykorzystana dla ich duchowego współistnienia w Jedności.

Każdy z Was otrzymuje ciągle nowe szanse rozwoju, na swojej drodze. Wszechświat kocha Was wszystkich, idących właściwą, dobrą drogą.

Amulet może być przydatny w codziennym przypominaniu Wam o tym, że Wasze życie ma głęboki sens oraz, że warto jest żyć i pozostawać człowiekiem kochającym i prawym. Wykorzystajcie tę szansę! Miłość jest siłą, łączącą wszystko ze sobą!

Wierzę w Was w tym świecie oraz we wszechobecną, płynącą z Was Miłość!

Sat nam”

 

Kochajcie całym Światłem Serca na Waszej drodze, czerpcie z tego radość i odbierajcie wszelkie dobrodziejstwa od Boga.

Życzy Wam tego Wasz D. Harald Alke© z Kyborg Instytutu® w Niemczech.

 

Amulet jest pozłocony 24-to karatowym złotem.

Jego średnica wynosi 6 cm. Waga 50 g.

Specjalna cena dla Polski: 249€ (plus 17€ za przesyłkę).

Posiadamy także pozłacane łańcuszki o długości:

45 / 65 / 75 cm w cenie od 12 – 42 €.

Nosząc amulet przy sobie, mamy z sobą stale energię oryginalnej Piramidy Horusa®!

 

 

 

Copyright © by Irena Mielimąka, Polskie Centrum Odnowy Energetycznej - Piramidy Horusa® Śląsk 2006-2022
ul. Nrutowicza 45, 44-283 Rydułtowy 
tel. +48 601 463 290 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  http://piramidyhorusa.slask.pl/

Modele energetycznych piramid Horusa® są chronione patentem nr M 9302848.2 Niemieckiego Biura Patentowego z dnia 14.4.1993 pod nazwą „podwójne piramidy”. Wszelkie prawa autorskie© oraz znak towarowy przynależą do D. Harald ALKE. Znak towarowy jest zastrzeżony. Wykonywanie kopii jest Zabronione! Materiały publikowane w naszym portalu internetowym, takie jak: teksty, fotografie, szkice, malowidła, muzyka inne są chronione międzynarodowymi prawami autorskimi jak również nasze wszystkie książki, płyty CD i inne publikacje. Wszystkie nasze produkty, wyroby artystyczne, malowidła, instrumenty magiczne, ich szkice i projekty są chronione patentami, są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wykorzystanie oraz publikacja, w całości lub we fragmentach w radio, TV, kopiowanie nośników elektronicznych, przetwarzanie w sieciach i systemach komputerowych, jak również tłumaczenie na inne języki jest zabronione. Wszelkie sposoby wykorzystania wymienionych materiałów są możliwe po uzyskaniu pisemnej zgody lub kontraktu. Wszelkie publikacje internetowe przeznaczone są do prywatnego użytku odwiedzających bez możliwości dalszego ich publikowania lub innych sposobach wykorzystania. Wszelkie naruszenia będą ścigane sądownie.

Piramidy Horusa - Polskie Centrum Odnowy Energetycznej

 

 

 

© 2008 JUŻ WSZYSCY NAS KUPUJĄ! - Irena Mielimąka prezentuje oryginalne PIRAMIDY HORUSA® z Instytutu Kyborg® - STRONA INFORMACYJNA - | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de