WPROWADZENIE

Piramidy Horusa - książka D.H. AlkePiramidy energetyczne są całkowicie nowym odkryciem. Jedynym źródłem oryginalnych piramid energetycznych jest Kyborg Instytutu Flörsheim-Dalsheim (Niemcy). Decyzja o wytwarzaniu piramid w jednym miejscu podyktowana została troską o kontrolę ich jakości, ustrzeżenie się niekontrolowanych "udoskonaleń" bez mojej wiedzy oraz łatwe wykrycie podróbek, które najogólniej rzecz ujmując mają inny wpływ niż zakładany.

Pierwsza piramida energetyczna została zbudowana w 1990r.w ogrodzie Kyborg Instytutu. Po 14 latach kształcenia w kierunku rozwoju duchowego pod opieka azjatyckiego mistrza, latem 1990 zacząłem odbierać pozytywna energie Horusa.
Studiowałem biotechnologie i przez wiele lat starałem się żyć w zgodzie z natura, aby wyjaśnić skąd się wzięło życie na Ziemi. Po drodze szukałem wiedzy o Bogu, żeby zrozumieć samego  siebie.

Horus, syn najwyższego z bogów, był wielbiony w Starym Egipcie i uważam, ze w dzisiejszych czasach możemy potraktować Horusa jako Ducha Światła albo Anioła. Horus mówi, ze służy Bogu tak jak ludziom, jeżeli znajdujemy się na właściwej drodze. Piramidy energetyczne są początkiem nowego, duchowego wymiaru. Są moim wkładem w lepsza przyszłość.
Już od dawien dawna ludzie szukali środków i sposobów, aby zrozumieć Boga, lub skontaktować się z kimś „z poza świata”. W tym celu ludzie szukali świętych miejsc, wznosili świątynie i czcili relikwie, by znaleźć drogę do boskiego świata.   Celem  użycia piramid energetycznych jest połączenie wiedzy o Kosmosie z wiedza o Bogu. Podczas używania piramid energetycznych zostaje uwolniona energia, z której czerpiemy wiedze i która pozytywnie wpływa na nas. Z pomocą piramid energetycznych otworzycie Państwo drzwi do własnej duszy i poznacie prawdę o was samych. Bóg przemówi do Ciebie, jeżeli będziesz się uczył, modlił i prawidłowo używał energii piramid. Piramidy są darem od Boga.
Piramidy energetyczne pozwolą nam znaleźć spokój ducha, ułatwią koncentracje i medytacje. Naszym celem jest przekazanie ludziom siły. Ludziom prawidłowo ukierunkowanym stworzyć lepsze szanse, by mogli urzeczywistnić własne cele.

Horus mówi, m.in. do mnie, że otrzymał polecenie od uniwersalnej, najwyższej kosmicznej potęgi, aby sprzyjał ludzkości.   Przesłanie Horusa brzmi: „Życie na Ziemi jest subtelnym rozwojem ludzkości". Ono przeobraża się wiecznie w nowe, a waszym pragnieniem jest zachować piękność stworzenia. Zrozumcie znaczenie waszych własnych uczuć! Własnym umysłem jesteście w stanie oczyścić wasza dusze. Sprawność umysłu wymaga odpowiedniej energii, aby moc zrealizować pewne ideały, jakie posiada człowiek. Tylko za pośrednictwem energii, która z nas płynie, uaktywnia się źródło siły. To ono kształtuje życie na Ziemi. Wy dostarczacie energie, która otrzymuje Ziemia. Energia ta pozwala wam żyć. Zrozumcie specyficzność mojego przesłania! Do tego czasu życie i śmierć leżało w rekach Boga. Ja mówię, ze teraz wy jesteście źródłem. Żyjcie z poczuciem pewności, że to wy jesteście cząstką Ziemi! Jesteście dziećmi z wyższych sfer. Wchodzicie w obszar, gdzie ogień połączył się z wodą. Piramida w Gizie przeniosła ludzkość z epoki kamienia do teraźniejszości. Aktualna sytuacja pola energetycznego Ziemi warunkuje inne kroki, dlatego stworzyliśmy dla Was nowa podwójną piramidę.
Potrzeba stałego przepływu kosmicznej energii, żeby moc rozwiązać zadania, przed którymi stajemy. Ekologia i ekonomia podlegają ciągłej zmianie.

Piramida Horusa mod G - zachód słońcaWarto jest odnaleźć w sobie prawdziwą wiarę i nie bójcie się spróbować, piramidy energetyczne Horusa będą wam w tym pomagać, poprzez ich działanie wzrasta nasza częstotliwość wibracji, stajemy się niewrażliwi na negatywne wpływy i przybliżamy się do naszej prawdziwej świadomości. Droga ta może stać się początkiem nowego duchowego życia, w którym wszystko ma swój porządek, w którym pozbędziemy się duchowego cierpienia i strachu i zdobędziemy siłę do stworzenia świadomego, lepszego życia.

Wszystko co egzystuje posiada nie tylko swoją wartość materialną, ale również znaczenie symboliczne. Poznając symbolikę tego świata poprzez numerologię, kabałę, tarot itd. łatwiej jest nam zrozumieć otaczającą nas naturę, a piramidy energetyczne pomagają nam poszerzyć naszą świadomość tak, aby kiedyś połączyć ją z Uniwersalną Kosmiczną Świadomością.

Kto zamierza pracować z piramidami energetycznymi musi być gotowy na to, że wkracza w nowy świat.

W dawnych czasach było normalnym widzieć we wszystkim tworzącą rękę Boga. Cały świat oraz nasze przeznaczenie leżały więc w rękach wyższych istot.

Wszelki rozwój i nauka były ciągle ograniczane poprzez dogmatyczne zachowanie się chrześcijańskiego kościoła i z tego też powodu naukowcy coraz częściej odwracali się od wiary. Do czego doprowadził jednak ten materialny sposób myślenia widzimy codziennie w problemami związanymi z gospodarką, naturalnym środowiskiem, oraz żyjąc w ciągłym zagrożeniu wojny, dla której potrzeb to, tworzone są coraz to nowocześniejsze systemy uzbrojenia.

Jeżeli chcemy aby nasz świat otrzymał nową szansę musimy do naszej pracy, życia i badań dołączyć pomocne
Piramida Horusa mod Adziałanie innych, wyższych sił. I tylko wtedy gdy poznamy, rozwiniemy i użyjemy naszą potęgę duchową połączoną z naukowo-analitycznym stylem myślenia, to znajdziemy środki do stawiania czoła wszelkim zbliżającym się wymaganiom. Musimy rozpoznać duchowe składniki jako podstawową siłę tworzenia, aby otrzymać w naszych badaniach prawidłowy obraz końcowy.

Możemy spojrzeć na piramidy energetyczne Horusa jako wynalazek techniczny, ale to nie jest jeszcze wszystko. Spojrzeć na nie z punktu widzenia czysto technicznego posunie nas na pewno krok dalej, jednak gdy dołączymy do tego jej możliwości duchowe, wtedy dopiero otworzą się całkiem nowe drogi dla rozwoju człowieka.
Nie ma znaczenia w tym wszystkim nasz osobisty punkt widzenia.

Uważam że dawne spojrzenie religijne oraz tego co uczy, przestało być już aktualne, ale podobnie też nie możemy uznawać dzisiejszych badań nauki jako religii zastępczej, gdyż brak jest w tych wszystkich dziełach przewodnika duchowego.

Musi powstać w końcu coś nowego, co połączy te dwie dziedziny i uważam że piramidy energetyczne Horusa są pierwszym krokiem na tej nowej drodze.

Uwaga! Używanie piramid energetycznych Horusa może zmienić świadomość i spojrzenie na świat, gdyż ich celem jest obudzenie Waszej duchowej natury.

Przedstawiciele rozwoju technicznego, stworzyli swoistą nowoczesną religię w której nie ma Boga, w której pokłada się wiarę w aparaturę pomiarową i techniczną, a wszelkie formy kosmicznej energii, wszechświat, słońce, planety, określa się jako martwą materię. Ludzie ci nie są w stanie nawiązać łączności z żadnymi wyższymi istotami, które przyczyniły się do stworzenia tego świata.

Piramidy energetyczne powstały dzięki medialnym przekazom egipskiego Boga Horusa i są one darem Boga dla wszystkich, którzy te prawdy chcą rozumieć.

Tajemnica ich działania leży głęboko w założeniach subtelnych energii znajdujących odpowiednik w czakrach człowieka.
Warto jest odnaleźć na nowo swoją wiarę, gdyż wszystko co nas otacza żyje, a ON jest we wszystkim.

D. Harald Alke

 

 

Copyright © by Irena Mielimąka, Polskie Centrum Odnowy Energetycznej - Piramidy Horusa® Śląsk 2006-2022
ul. Nrutowicza 45, 44-283 Rydułtowy 
tel. +48 601 463 290 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  http://piramidyhorusa.slask.pl/

Modele energetycznych piramid Horusa® są chronione patentem nr M 9302848.2 Niemieckiego Biura Patentowego z dnia 14.4.1993 pod nazwą „podwójne piramidy”. Wszelkie prawa autorskie© oraz znak towarowy przynależą do D. Harald ALKE. Znak towarowy jest zastrzeżony. Wykonywanie kopii jest Zabronione! Materiały publikowane w naszym portalu internetowym, takie jak: teksty, fotografie, szkice, malowidła, muzyka inne są chronione międzynarodowymi prawami autorskimi jak również nasze wszystkie książki, płyty CD i inne publikacje. Wszystkie nasze produkty, wyroby artystyczne, malowidła, instrumenty magiczne, ich szkice i projekty są chronione patentami, są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wykorzystanie oraz publikacja, w całości lub we fragmentach w radio, TV, kopiowanie nośników elektronicznych, przetwarzanie w sieciach i systemach komputerowych, jak również tłumaczenie na inne języki jest zabronione. Wszelkie sposoby wykorzystania wymienionych materiałów są możliwe po uzyskaniu pisemnej zgody lub kontraktu. Wszelkie publikacje internetowe przeznaczone są do prywatnego użytku odwiedzających bez możliwości dalszego ich publikowania lub innych sposobach wykorzystania. Wszelkie naruszenia będą ścigane sądownie.

Piramidy Horusa - Polskie Centrum Odnowy Energetycznej

 

 

 

© 2008 JUŻ WSZYSCY NAS KUPUJĄ! - Irena Mielimąka prezentuje oryginalne PIRAMIDY HORUSA® z Instytutu Kyborg® - STRONA INFORMACYJNA - | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de