9 metrowa piramida energetyczna stała się rzeczywistością!

 


Piramida Horusa mod G - Francja

Jej twórca Harald Alke mówi: na progu 3-go tysiąclecia, przekazuję ludzkości pierwszą 9-cio metrową piramidę energetyczną ,jako symbol rozbudzenia  Ducha Nowego Czasu. Nawiązując do prastarej wiedzy i wykorzystując obecne możliwości techniczne, wskazuję wspaniałe szanse, które mogą dawać nam ludziom, nadzieję na lepszą przyszłość.

 

 

 

 

 

Tablica pamiątkowa w kilku językach, na największej na świecie konstrukcji energetycznej, we francuskich
Pirenejach, zawiera następujący napis:
 

Realizacja idei

Na początku 3-go tysiąclecia, przekazuję ludzkości, jako symbol życia, pierwszą Wielką Piramidę Energetyczną Horusa.

Wewnętrzna piramida symbolizuje siłę Ziemi, która z nas wypływa. Oś symbolizuje kulturę człowieka na Ziemi. Zewnętrzna piramida symbolizuje siłę Wszechświata, w którym nasza Ziemia spoczywa.


La réalisation d'une idée

Ŕ l'aube du troisičme millénaire j'offre ŕ la communauté humaine la premičre pyramide énergétique d'Horus, symbole de vie. La partie inférieure symbolise la force de la terre qui nous a créés; l'axe la culture humain, un produit artificiel et faible; la pyramide extérieure l'univers dans lequel la terre se trouve.


The realisation of an idea

On the verge of the ensuing 3rd millennium I like to present all mankind the first Horus Energy Pyramid as a symbol of life. The inner pyramid, however, is clearly symbolizing the creative power that is emanating from earth and has brought us into being; it is completed by a pependicular axis reflecting human culture on earth; whereas the outer pyramid constitutes the entire universe wherein earth finds itself embeded in its orbit.


Idée, Creation et Réalisation

D. Harald Alke

Technicien Biologique

1.1.2000

Merci ŕ tous les hommes qui ont bien compris ce qu'ensemble nous pouvons réaliser grace ŕ la force de la pensée.

Moim zamiarem jest popierać Dobro w Człowieku.

I trustfully put this key into your hands which shall be good for the entire third millennium. Govern it well and take good care of it until

 

1.1.3000

 

 

Piramidy Horusa D.H. Alke - Francja

 

 

Zamysłem moim, jest rozwinięcie Nowej Kreatywności!

Moim zamiarem jest dać nowe impulsy do nowych myśli, dla nowego zrozumienia Natury. Moja dusza jest bogata w wizje i uczucia. Czując łączę się ze wszystkimi istotami żyjącymi na tej Ziemi i w innych wymiarach. Jest bardzo trudno ująć te kosmiczne uczucia w słowa. Po wielu latach doświadczeń doszedłem do wniosku, że niektóre przedmioty sztuki lepiej wyrażają uczucia, niż gdyby wyrażać te uczucia poprzez słowa. Oglądając moje nowe dzieła, możecie zauważyć u siebie przyrost nowych sił i nowej energii, poprzez delikatny, naturalny magnetyzm przepływających, magicznie wyrafinowanych wibracji.

Piramida Horusa mod G - Verena i Harald AlkePoprzez moje dzieła, chciałem dać impuls, a moim przesłaniem jest Nadzieja. Moje dzieła urzeczywistniły się, ponieważ otworzyła się moja Czakra Serca. Jeśli Państwo są na to gotowi, możecie przy moich konstrukcjach poczuć wibrację przynosząca zupełnie nowe impulsy. Moje dzieła sztuki, szczególnie nadają się do ogrodów, przybliżając Was do Natury i pozwalając się z nią integrować. W połączeniu z moimi dziełami sztuki Natura da Wam nową wiedzę, przez co będziecie ją mogli lepiej rozumieć, jak również będziecie mogli lepiej zrozumieć samych siebie.

W tym celu stworzyłem w Le Braquet we Francuskich Pirenejach, duży ogród. Jest to park medytacji i refleksji. Kiedy przystawi się ucho do otworu w dużym akrylowym berle Wielkiej Piramidy G, można usłyszeć wiatr śpiewający świętą Mantrę „OM”. Obok tych dzieł powstały już następne. Utworzę jeszcze jezioro. Mały staw dla małych zwierząt, już istnieje. Za to Natura nagradza nas swoją wielką radością życia, którą codziennie wraz z nią przeżywamy.

 

Na początku Nowego Czasu – Nowa Energia już płynie!


Latem 1990 roku, poczułem pierwsze przekazy od świetlistej istoty (anioła) o imieniu Horus. Intuicyjnie odebrałem plany budowy siedmiu, różnej wielkości nowych, podwójnych piramid. Po dziewięciu latach przygotowań, 31.07.1999 roku, w Pirenejach na południu Francji, 60 km od Touluzy, na jednej z największych linii geomantycznej Ziemi (ang. - Ley line), wybudowałem największą piramidę energetyczną o wysokości 9 metrów, zwaną modelem G Piramidy Horusa.

Poprzedziły to długie lata przygotowań. Projekt mógł powstać dzięki połączeniu tajemnic ludzkiej duszy, natury i techniki, które w sobie wykreowałem.

Nowa, wspaniała piramida energetyczna wykorzystuje naturalne siły pola magnetycznego Ziemi i emituje z wnętrza swojej konstrukcji piękną i wyrafinowaną wibrację przyjaznej energii. Ta wibracja jest przechwytywana i przenoszona przez Ley line, służąc nowej orientacji i rozpoczynającej wielki proces oczyszczania i nowego ukierunkowywania prawdziwych wartości etycznych. To bardzo łagodny, ale jednocześnie bardzo silny strumień życiodajnej energii, który pozwala dostrzec w nas nasze własne, wewnętrzne zdolności. Można łatwiej pokonywać problemy, unikać trudności i wykorzystywać nowe szanse. Najważniejsze jest uczucie, że jesteśmy samowystarczalni i to, że jesteśmy bezpieczni. W mitologii egipskiej, postać Horusa oznaczała „oko prawdy”, które wykrywa fałsz i wydobywa prawdę.

W bezpośredniej sąsiedztwie dużej piramidy, wzdłuż linii na wschód ustawiłem jeszcze pozostałe modele piramid energetycznych tak, że utworzyły one tzw. Wielki Ciąg Piramid, złożony z siedmiu modeli. Modele od 18-to centymetrowego do 9-cio metrowego ustawione są na długości 156 metrów. Odstęp pomiędzy modelami, wynosi każdorazowo 3 średnice poprzedniego modelu. Cały ciąg ma teraz długość 225 metrów i jest zakończony Irminsulem. Jest to dokładnie długość jednego boku piramidy Cheopsa, a osoby odwiedzające ten teren, mogą dzięki temu łatwo wyobrazić sobie, jak naprawdę gigantyczna jest ta stara egipska piramida.

Ostateczne dostrojenie tej potężnej konstrukcji energetycznej nastąpiło w momencie całkowitego zaćmienia Słońca w dniu 11.08.1999r. o godzinie 12.40. W momencie tym zapanowała całkowita cisza. Ptaki i owady zamilkły ,pasące się krowy przestały muczeć. Nie było też słychać aut. Cała przyroda zatrzymała oddech i dostrajała się do zupełnie nowej frekwencji. Wszyscy mieliśmy wrażenie, że stoimy na rzece czystego światła, które wypływa z modelu G, płynie przez cały ten teren, łączy się z Ley line po to, aby rozejść się po całej Ziemi. Energia płynąca z modelu G pobudza do nowego życia wszystkie mniejsze modele, łącząc je ze sobą delikatną nicią energii i przekazując swoje wibracje dalej.

Piramidy Horusa we FrancjiW wielu przesłaniach chanelingowych, Horus powtarza nam raz za razem, że mamy dobrze żyć na tej Ziemi i jest to przesłanie istoty świetlistej, która nas kocha. Na pewno obserwując świat, wiele rzeczy nam się wydaje trudnych i niebezpiecznych lub bez szansy powodzenia, ale nie jesteśmy zmuszeni patrzeć na świat w ten sposób. Życie zawiera wiele tajemnic i jeżeli uda nam się zgłębić choć kilka z nich, możemy liczyć na wiele dodatkowej energii, która pozwoli nam osiągnąć sukces, dobrobyt, szczęście i realizację swoich życiowych planów bez szkodzenia innym i przy jednoczesnym uznaniu przez innych ludzi. Całe ograniczenie pochodzi z poczucia strachu przed izolacją, leku przed niezrozumieniem czy byciem oszukanym, niemile widzianym, oraz lęku przed śmiercią. To są podstawowe emocje, które większość ludzi jeszcze w sobie posiada. Jednak, gdy uda ci się pokonać smutek, strach i nie będziesz odczuwał zawiści ani zazdrości o innych, a nauczysz się cieszyć z ich powodzenia, zaczniesz odkrywać coraz więcej światła w swoim życiu. Jeśli się tylko postaramy, życie może być bardzo piękne. Po całych latach mojej nauki zrozumiałem, że świat, w którym żyjemy wcale nie jest taki zły, jak wielu ludzi twierdzi, a zależy to tylko od naszego punktu widzenia.

Projekt piramidy energetycznej w południowej Francji ma pobudzić energię życiową i fantazję, ma nakłaniać obserwatora do zadumy nad polepszeniem jakości życia. Popatrzmy na piramidy energetyczne jako symbol syntezy ducha z materią.
 

Horus powiedział: małe błędy dnia codziennego będą się sumowały, aż każdy zrozumie, że należy działać inaczej niż dotychczas. To co dziś wydaje nam się kryzysem, jest tylko niezrozumieniem sytuacji.

Kto pracuje z autentycznymi Piramidami Horusa, jest włączony w ogólnoświatowy system twórczego rozwoju duchowego. W życiu codziennym musimy nauczyć się reagować w inny sposób niż do tej pory. Na przykład w partnerstwie wykazać cierpliwość, gdy druga osoba zachowuje się inaczej niż byśmy tego chcieli. Nie możemy dać się wciągać innym w negatywne emocje. Nie ulegajmy manipulacjom. Wszystkiemu, co robimy, należy poświęcić pełną uwagę i zdobyć zaufanie do samego siebie.

Horus powiedział: Wielu z was jest o wiele lepszymi, niż o sobie sądzicie. Winne jest tu wychowanie, które otrzymaliście i ono trzyma was w świadomości niemocy i bezradności. Każdy z was posiada swój wewnętrzny głos, który może was bezpiecznie prowadzić. Niestety wychowanie, które otrzymaliście, zagłusza ten głos, nakazując kierować się tylko zdrowym rozsądkiem. Prowadzi to do braku zaufania we własne możliwości, a to z kolei do braku pewności siebie i uczucie bezradności.

Nasz wewnętrzny głos jest linią łączącą z Najwyższym Bogiem i intuicyjnie doskonale wiemy, co jest dla nas dobre i gdy odnajdziemy to zaufanie do samego siebie, to nauczymy się pokonywać zadania ,jakie życie nam stawia, a to prowadzi do uczucia prawdziwego zadowolenia z tego co robimy.

Kto śpi i medytuje w pobliżu swojego modelu piramidy Horusa ,intensywnie pogłębia odbierane ze swojego wnętrza inspirujące i twórcze impulsy . Nawet osoby , które spoglądają są na temat piramid sceptycznie, nabierają w ich obecności lepszego nastawienia do wielu swoich życiowych problemów. Wszelkie konstruktywne plany i pomysły ,pozwalają się nam o wiele łatwiej realizować.

Posiadamy wiele sprawozdań od osób ,które dzięki piramidom Horusa osiągnęły cele wcześnie niemożliwe. Energia Piramid Horusa może być używana i formowana za pomocą naszej siły mentalnej. Wieloletnie doświadczenia pokazały ,że piramida wzmacnia siły naszej wyobraźni i moc realizacji. Wykorzystujmy je konstruktywnie w celu polepszenia własnych warunków życia ,usunięcia problemów ekonomicznych i ekologicznych oraz pomocy innym.

 

 

Piramidy Horusa i Irminsul we FrancjiNa fotografii po lewej możemy zobaczyć Mats i Ursula Björkman pod Irminsulem w Wielkim Ciągu Piramid na południu Francji.

Są oni moimi bardzo zdolnymi uczniami ze Szwajcarii, specjalizującymi się w treningu energetycznym i pranajamie. Polecam ich gorąco wszystkim zainteresowanym i chcącym wziąć udział w kursie treningu energetycznego i pranajamy w Polsce.

Piramida Horusa mod G - ToniaBardzo chętnie zorganizujemy kurs w Polsce dla osób prywatnych, jak i dla ludzi biznesu.

Nauczymy Was jak praktycznie korzystać z energii Piramid Horusa.

Nauczymy Was ,jak skutecznie realizować swoje cele i plany życiowe, oraz jak kreować samego siebie poprzez realizację swoich marzeń i wizji.

Nauczymy Was ,jak poprawić jakość własnego życia.

 

Mała Tonia mocno trzyma berło dużej piramidy w swoich rękach. Ona przysłuchuje się dźwiękom Mantry „OM” wygrywanym przez wiatr, w otworach znajdujących się u dołu akrylowej rury.


image007
Już potężne fundamenty 9-cio metrowej piramidy energetycznej są odbiciem świętego Bagua.


Nowa energia 9-cio metrowej piramidy, jak i cały ciąg pozostałych modeli jest niezwykłym przekazem mówiącym o połączeniu Człowieka z Naturą pod znakiem przepływającego pomiędzy nimi twórczego światła.
 
Piramidy Horusa we FrancjiZdjęcie z lewej: zachód Słońca widoczny w wielkiej energetycznej konstrukcji.

Piramida Horusa mod G i tron faraona

Zdjęcie z prawej: Tron Faraona przeznaczony do medytacji i do moich rozmów z Horusem, z widokiem na piramidę energetyczną F (450cm wysokości)

Osiągnęliśmy w minionym stuleciu, nieprawdopodobny rozwój techniczny .Jednak nasza dusza na tym znacznie ucierpiała. Wielkie problemy naturalnego środowiska oraz duchowe zubożenie całych warstw społecznych ludzi, są wynikiem ideologii opartej na wysokiej technicyzacji obecnego świata, przez co ludzie zatracili wiarę w Boga i naturalną zdolność własnego wewnętrznego postrzegania subtelnych uczuć oraz  nieomylnej intuicji.

Jako biotechnik postanowiłem w 1976 studiować Yogę Kundalini, będącą najstarszą nauką o człowieku i jego energii. Kiedy stosuje się tę prastarą wiedzę wystarczająco długo, można w sobie obudzić na nowo, utracone dawno temu zdolności potrzebne do budowy nowego, twórczego życia. Swoje studia poparłem systematycznym treningiem. Dzięki temu po 14 latach rozwinąłem u siebie równowagę miedzy ciałem, duszą i umysłem. Dołączyłem do tego specjalne medytacje, które służą radzeniu sobie z poszczególnymi sytuacjami życiowymi. Z reguły osoby wykonujące trening dostrzegają jego pozytywny wpływ na swoje zdrowie, witalność oraz wzmocnienie świadomości, już po kilku tygodniach jego stosowania. Ja poprzez swój wieloletni trening, nabyłem umiejętność sterowania swoimi wizjami i celowego planowania swojej przyszłości przy ich wykorzystaniu. Poprzez systematyczny trening energetyczny nauczyłem się właściwego obchodzenia ze zdolnościami postrzegania całej palety drgań i delikatnych frekwencji poszerzając w ten sposób moje funkcje psychiczne. Trening mentalny, kontrola myśli, autosugestia i medytacja pomagają wykorzystywać nasze zdolności duchowe. Dzięki temu dostrzegłem swoje życie w zupełnie innym świetle.

Gorąco polecam Państwu przeczytanie moich książek na ten temat: ”Trening Energetyczny”, „Czakramy i Trening Energetyczny” oraz „Stopnie Pranajamy”.

Kto zamierza pracować z piramidami energetycznymi musi być gotowy na to, że wkracza w nowy świat.

W dawnych czasach było normalnym widzieć we wszystkim tworzącą rękę Boga. Cały świat oraz nasze przeznaczenie leżały więc w rękach wyższych istot.

Wszelki rozwój i nauka były ciągle ograniczane poprzez dogmatyczne zachowanie się chrześcijańskiego kościoła i z tego też powodu naukowcy coraz częściej odwracali się od wiary. Do czego doprowadził jednak ten materialny sposób myślenia widzimy codziennie w problemami związanymi z gospodarką, naturalnym środowiskiem, oraz żyjąc w ciągłym zagrożeniu wojny, dla której potrzeb to, tworzone są coraz to nowocześniejsze systemy uzbrojenia.

Jeżeli chcemy aby nasz świat otrzymał nową szansę musimy do naszej pracy, życia i badań dołączyć pomocne działanie innych, wyższych sił. I tylko wtedy gdy poznamy, rozwiniemy i użyjemy naszą potęgę duchową połączoną z naukowo-analitycznym stylem myślenia, to znajdziemy środki do stawiania czoła wszelkim zbliżającym się wymaganiom. Musimy rozpoznać duchowe składniki jako podstawową siłę tworzenia, aby otrzymać w naszych badaniach prawidłowy obraz końcowy.

Możemy spojrzeć na piramidy energetyczne Horusa jako wynalazek techniczny, ale to nie jest jeszcze wszystko. Spojrzeć na nie z punktu widzenia czysto technicznego posunie nas na pewno krok dalej, jednak gdy dołączymy do tego jej możliwości duchowe, wtedy dopiero otworzą się całkiem nowe drogi dla rozwoju człowieka.
Nie ma znaczenia w tym wszystkim nasz osobisty punkt widzenia.

Uważam że dawne spojrzenie religijne oraz tego co uczy, przestało być już aktualne, ale podobnie też nie możemy uznawać dzisiejszych badań nauki jako religii zastępczej, gdyż brak jest w tych wszystkich dziełach przewodnika duchowego.

Musi powstać w końcu coś nowego, co połączy te dwie dziedziny i uważam że piramidy energetyczne Horusa są pierwszym krokiem na tej nowej drodze.

Uwaga! Używanie piramid energetycznych Horusa może zmienić świadomość i spojrzenie na świat, gdyż ich celem jest obudzenie Waszej duchowej natury.

Przedstawiciele rozwoju technicznego, stworzyli swoistą nowoczesną religię w której nie ma Boga, w której pokłada się wiarę w aparaturę pomiarową i techniczną, a wszelkie formy kosmicznej energii, wszechświat, słońce, planety, określa się jako martwą materię. Ludzie ci nie są w stanie nawiązać łączności z żadnymi wyższymi istotami, które przyczyniły się do stworzenia tego świata.

Piramidy energetyczne powstały dzięki medialnym przekazom egipskiego Boga Horusa i są one darem Boga dla wszystkich, którzy te prawdy chcą rozumieć.

Tajemnica ich działania leży głęboko w założeniach subtelnych energii znajdujących odpowiednik w czakrach człowieka.
Warto jest odnaleźć na nowo swoją wiarę, gdyż wszystko co nas otacza żyje, a ON jest we wszystkim.

 Piramidy Horusa we Francji

Jedna z największych linii geomantycznych Ziemi (ang.- Ley line), przebiega od bieguna południowego nad południowo amerykańskim wybrzeżem wschodnim z Montevideo, Rio, Wyspami Zielonego Przylądka. Dalej w Europie przebiega przez Madryt, Wielki Ciąg Piramid Horusa w Le Braqet we Francji, Lyon, Berno, Lozannę, Zurych, Winterthur, Augsburg, Pilzno, Pragę, Wrocław, Łódź, pn-zach. przedmieścia Warszawy, Białystok i dalej do Bieguna Północnego.

leywelt

Tu uwidoczniłem przebieg Ley line poprzez Europę.

Jeśli Jesteście Państwo gotowi, możecie sami poprzez swoje wewnętrzne postrzeganie, odczuć przebieg tego naturalnego i silnego prądu naszej Ziemi.

leyeurop

 

Piramida Horusa mod GKażdy, kto chce odczuć jak oddziałuje Ley line oraz poczuć co ta energia oznacza w Wielkim Ciągu Piramid Horusa, może zaplanować sobie przyjazd do nas na południe Francji.

Kto raz otworzy się na to subtelne odczuwanie, będzie odnajdywał te drgania wszędzie, wykorzystując tę umiejętność w dniu powszednim: np. będzie mógł rozróżniać które miejsca w domu są dla niego dobre ,a które nie lub jakie przedmioty mają dla niego korzystną wibrację, a które nie. Może też zacząć dostrzegać aurę.

piramidy horusa ho3 smNasze autentyczne piramidy energetyczne Horusa, są szansą dla każdego, kto chce poszerzyć swoje głęboko skrywane, prastare zdolności postrzegania.

Pradawna wiedza tajemna szamanów i magia, istnieją od zawsze. Są one sztuką subtelnego postrzegania świata energii wokół nas, rozumienia ich i poddawania ich swojej woli. W tym podobne są one nauce. Odwołują się jednak do mocy, o których nauka wie bardzo niewiele. Te moce, to Moce Umysłu .

Moc sama w sobie nie jest ani dobra, ani zła. To tylko ludzie od wieków wykorzystywali ją, by albo im służyła, albo ich niszczyła. Warto więc nauczyć się korzystać z tej mocy tak, aby mieć dostęp do informacji najlepszej jakości i aby tworzyć nasze życie lepszym i radośniejszym, a świat wokół bardziej przyjaznym i piękniejszym.


Wiele szkół i centrów ezoterycznych posiada piramidy Horusa i pracuje z nimi z powodzeniem już od dawna. Osoby które regularnie medytują lub ci, którzy wyczuleni są na subtelne wibracje, czują wyraźnie to co aktywowane jest działaniem energii piramid Horusa. Każdy kto stawia u siebie oryginał naszej energetycznej piramidy, dołącza się do grona tych, którzy aktywnie uczestniczą w kreowaniu na nowo naszej planety.


Wiele naszych doświadczeń w tej dziedzinie, pokazuje że najczęstszymi naszymi klientami są ludzie duchowo otwarci, którzy chętnie i z powodzeniem biorą życie w swoje ręce. Jeżeli czujesz że sam potrafisz zmienić pozytywnie swój los, to rozpoczęła się dla ciebie nowa, twórcza faza twojego życia. Wielu ludzi nawet nie czuje jak bardzo pozytywnie się zmienili, ustalając sobie nowe cele, podejmując nowe kroki, aby urzeczywistnić wreszcie marzenia. Pochłonięci pracą nad ideałami dopiero komplement z ust przyjaciół uświadamia im jakie zmiany w nich zaszły.

W naszym projekcie chodzi o to, aby wkroczyć na nowe szlaki rozwoju duchowego. Badania które prowadzimy zawierają w sobie uniwersalne prawa Boskiej świadomości, wykorzystują wiedzę o reinkarnacji i przez to różnią się całkowicie od poglądów ateistycznych i materialistycznych, które twierdzą nadal, że wszystko da się zmierzyć, a po śmierci nic nie istnieje. Ten ograniczony styl myślenia doprowadził do tego, że ludzie uważają ,że trzeba wszystko przeżyć, wypróbować, osiągnąć, gdyż z chwilą śmierci wszystko się kończy.

Ludzie nie czują się odpowiedzialni za swoje czyny gdyż myślą, że gdy odejdą z tego świata będą rozgrzeszeni za to co robili, ale tacy jeszcze się zdziwią gdy dostaną rachunek za swoje niewłaściwe decyzje jakie podejmowali w życiu.

 

PRAWO UNIWERSALNE
Wszystko znajduje się we wszystkim
Wszystko odzwierciedla się we wszystkim
Wszystko jest stworzone ze światła

4 NOWE PRZYKAZANIA
1. Czystość duszy
2. Miłość do bliźniego
3. Łaska względem zła
4. Prawość w Niebie i na Ziemi

Weźcie sobie te słowa do serca, medytujcie o nich w sąsiedztwie swojej piramidy i przyjmijcie Boskie przesłanie.


»Dla niewiedzących ziemia jest prawdziwym piekłem, zaś dla wiedzących - czystym nektarem«
Yogawasista.

 image011

 

 

Copyright © by Irena Mielimąka, Polskie Centrum Odnowy Energetycznej - Piramidy Horusa® Śląsk 2006-2022
ul. Nrutowicza 45, 44-283 Rydułtowy 
tel. +48 601 463 290 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  http://piramidyhorusa.slask.pl/

Modele energetycznych piramid Horusa® są chronione patentem nr M 9302848.2 Niemieckiego Biura Patentowego z dnia 14.4.1993 pod nazwą „podwójne piramidy”. Wszelkie prawa autorskie© oraz znak towarowy przynależą do D. Harald ALKE. Znak towarowy jest zastrzeżony. Wykonywanie kopii jest Zabronione! Materiały publikowane w naszym portalu internetowym, takie jak: teksty, fotografie, szkice, malowidła, muzyka inne są chronione międzynarodowymi prawami autorskimi jak również nasze wszystkie książki, płyty CD i inne publikacje. Wszystkie nasze produkty, wyroby artystyczne, malowidła, instrumenty magiczne, ich szkice i projekty są chronione patentami, są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wykorzystanie oraz publikacja, w całości lub we fragmentach w radio, TV, kopiowanie nośników elektronicznych, przetwarzanie w sieciach i systemach komputerowych, jak również tłumaczenie na inne języki jest zabronione. Wszelkie sposoby wykorzystania wymienionych materiałów są możliwe po uzyskaniu pisemnej zgody lub kontraktu. Wszelkie publikacje internetowe przeznaczone są do prywatnego użytku odwiedzających bez możliwości dalszego ich publikowania lub innych sposobach wykorzystania. Wszelkie naruszenia będą ścigane sądownie.

Piramidy Horusa - Polskie Centrum Odnowy Energetycznej

 

 

 

© 2008 JUŻ WSZYSCY NAS KUPUJĄ! - Irena Mielimąka prezentuje oryginalne PIRAMIDY HORUSA® z Instytutu Kyborg® - STRONA INFORMACYJNA - | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de