Irminsul – bardzo oryginalny przedmiot sztuki z Instytutu Kyborg .

 

W staroceltycPiramidy Horusa i Irminsul - Fracjakich czasach, Germanie przywiązywali wielka wagę do stawiania kolumn zwanych Irminsulem. Kolumny te były symbolem pojednania z Bogiem i wierności ludu. Przy dzisiejszym stanie wiedzy, mogę powiedzieć, że kolumny Irminsul, są swoistego rodzaju igłami akupunkturowymi dla naszej Matki Ziemi.Za jego pośrednictwem przesyłana jest energia, która może ponownie formować i regenerująco wpływać na wielką linię geomantyczną (ang. - Leyline), zwłaszcza, kiedy ustawiony jest na skrzyżowaniu linii pól magnetycznych Ziemi. Dawniej używano do tego celu specjalnie smukłych jodeł lub sosen, na których szczycie układano symbol wierności i przywiązania w postaci prawdziwej czaszki barana z możliwie wielkimi rogami, lub rzeźbiono taką głowę barana w drewnie dębowym. Pomiędzy tymi rogami obsadzano posrebrzaną kulę drewnianą jako symbol Słońca. Symbolicznie kula ta miała chwytać energię słoneczną, zaś rogi baranie oznaczały moc gromowładnego Thora. Baranie rogi, są swoistego rodzaju antenami, które wprowadzają w to pole, dodatkowo siłę Natury. Żelazny pierścień zaś, scala wszystko razem. Z technicznego punktu widzenia, te kolumny są potężnym generatorem orgonu, który wzmacnia istniejące linie sił i tworzy nowe, na siatce geomantycznej Planety.

Do skonstruowania nowoczesnej formy Irminsula, użyłem stali szlachetnej, jako masztu, na którym osadziłem „rogatą głowę barana”, wykonaną z drewna dębowego wraz ze szklaną kulą, której posrebrzanie od wewnątrz oparłem na starej, alchemicznej metodzie.

Ten sIrminsulprzęt ma wspaniałe działanie. Wrażliwy człowiek, jest w stanie doskonale odczuć jego frekwencję. Kto nie jest jeszcze uwrażliwiony, powinien koniecznie pracować nad sobą, aby taką wrażliwość u siebie wykształcić. Ustawiając Irminsula, przywołujemy magiczną wiedzę naszych przodków, którzy żyli w doskonałej harmonii z Naturą.

W mojej miejscowości Florsheim, 09 lutego 2003roku, obok mojego instytutu ustawiłem Irminsula wysokości 9 metrów.

Dla takiej wysokości potrzebny był już dość solidny, betonowy fundament. Głowa barana, w celu uodpornienia jej na warunki atmosferyczne, jest polakierowana. Szczeliny pomiędzy kulą, a rogami zabezpieczone są silikonem, aby nie dostała się tam woda.

Całość konstrukcji wzmacniają stabilizujące linki stalowe, zakotwiczone zgodnie z kierunkami północ-południe, podobnie jak w przypadku piramidy. Irminsul funkcjonuje również bez lin stabilizujących, ale z linkami tworzy pośrodku bardzo delikatne, uzdrawiające i przywracające równowagę wewnętrzną, pole sił.

Podczas pięknego lata, można w tym polu nawet nocować.

Całość konstrukcji nie jest zbyt ciężka i dwaj mężczyźni spokojnie poradzą sobie z jej postawieniem, ale lepiej żeby mieli jeszcze kogoś do pomocy. Wówczas praca pójdzie o wiele lżej. Bardzo ważną tu będzie praca całego zespołu i to już odpowiada pierwotnym intencjom, starych Germanów. Oni, bowiem wprowadzali pracę kolektywną, jako znak pokoju i pojednania z Bogiem.

Aby móc bardzo dobrze odbierać energię Irminsula, zalecam trening energetyczny, lub przynajmniej trening Pranajama. Dzięki temu zwiększy się Państwa wrażliwość postrzegania oraz Wasza osobista energia.

Do tego celu polecam specjalną literaturę:

„Energia dla milionów”- duchowa relacja z moich doświadczeń;
„Stopnie Pranajamy”- tajemnice prawidłowego oddychania i koncentracji
„Trening Energetyczny”cz.I i II – Kundalini Yoga dla duchowego przebudzenia człowieka
„Sztuka i magia z użyciem kamieni szlachetnych”- znaczenie, działanie i używanie kryształów
„Sensitiviti Games”- pouczające gry z udziałem magicznych instrumentów.

 

Do tej por y 6 Irminsuli nowego typu zostało wzniesionych, na naszej planecie.

3 - dziesięciometrowe

Le Braquet  (Francja) - stanął 30.12.1999 godzina 16.00
Steinerberg (Szwajcaria) - stanął 16.9.03 godzina 17.00
Lindersgarden, Nevishög (Szwecja) - stanął 18.6.04 godzina 16.00

3 - pięciometrowe

Straubenhardt (Niemcy) - stanął 16.9.04 godzina 17.00
Flörsheim-Dalsheim (Niemcy) - stanął 2.10.04 godzina 11.00


Wysokość masztu jest opcjonalna - 5 lub 10 metrów.

Udzielamy szczegółowych instrukcji jego ustawienia dla wszystkich nabywców kolumny Irminsula.

 

 

 

Copyright © by Irena Mielimąka, Polskie Centrum Odnowy Energetycznej - Piramidy Horusa® Śląsk 2006-2022
ul. Nrutowicza 45, 44-283 Rydułtowy 
tel. +48 601 463 290 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  http://piramidyhorusa.slask.pl/

Modele energetycznych piramid Horusa® są chronione patentem nr M 9302848.2 Niemieckiego Biura Patentowego z dnia 14.4.1993 pod nazwą „podwójne piramidy”. Wszelkie prawa autorskie© oraz znak towarowy przynależą do D. Harald ALKE. Znak towarowy jest zastrzeżony. Wykonywanie kopii jest Zabronione! Materiały publikowane w naszym portalu internetowym, takie jak: teksty, fotografie, szkice, malowidła, muzyka inne są chronione międzynarodowymi prawami autorskimi jak również nasze wszystkie książki, płyty CD i inne publikacje. Wszystkie nasze produkty, wyroby artystyczne, malowidła, instrumenty magiczne, ich szkice i projekty są chronione patentami, są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wykorzystanie oraz publikacja, w całości lub we fragmentach w radio, TV, kopiowanie nośników elektronicznych, przetwarzanie w sieciach i systemach komputerowych, jak również tłumaczenie na inne języki jest zabronione. Wszelkie sposoby wykorzystania wymienionych materiałów są możliwe po uzyskaniu pisemnej zgody lub kontraktu. Wszelkie publikacje internetowe przeznaczone są do prywatnego użytku odwiedzających bez możliwości dalszego ich publikowania lub innych sposobach wykorzystania. Wszelkie naruszenia będą ścigane sądownie.

Piramidy Horusa - Polskie Centrum Odnowy Energetycznej

 

 

 

© 2008 JUŻ WSZYSCY NAS KUPUJĄ! - Irena Mielimąka prezentuje oryginalne PIRAMIDY HORUSA® z Instytutu Kyborg® - STRONA INFORMACYJNA - | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de