OPISY MODELI I ICH ZASTOSOWANIE

 

Dajcie się zainspirować! Stoimy dziś przed globalnymi problemami, które natychmiast należy rozwiązać. Tylko wtedy można je zwalczyć, gdy ludzie przypomną sobie o swojej duchowej sile. Często rodzi się uczucie, że jesteśmy bezsilni wobec panujących stosunków. Wydaje nam się, że nie mamy żadnego wpływu na brak rozsądku w polityce i gospodarce. Szczególna siła piramid energetycznych sprawi, że doczekają się Państwo już wkrótce realizacji własnych celów.

Państwa marzenia urzeczywistnia się. Piramida energetyczna może zwiększyć nasz potencjał umysłowy. Tylko wtedy, gdy będziemy konstruktywnie używali naszej siły umysłu, będziemy mogli zostawić nasze dzieci światu, w którym warto żyć.
Piramidy energetyczne są pewnego rodzaju akceptacja życia. Żyć prawdziwie znaczy: Delektować się każdą chwilą. Temu, który nie chce rozkoszować się życiem, brakuje przestrzeni, w której oddycha jego dusza. Człowiek, który ma czas na zastanowienie się, jest w pewien sposób zainspirowany. Gotowość do wielkich czynów jest warunkiem każdego ryzykownego przedsięwzięcia.

Każdy gabinet lekarski (klinika), która ufa metodom naturalnym, powinna wstawić do swych pomieszczeń jedna z piramid energetycznych, aby ułatwić sobie prace i poprawić jej wydajność. Informacje od lekarzy medycyny naturalnej, psychiatrów, psychoterapeutów, różdżkarzy potwierdzają nasza wiedze.

Piramidy energetyczne posiadają skoncentrowane pole energetyczne o szerokim zasięgu. Mogą wzmocnić nasza wewnętrzną harmonie i ustabilizować ją. W 1990r., po latach prac badawczych, nastąpił w Instytucie Kyborg wielki przełom związany z nowym modelem podwójnej piramidy. Badania nad polami energetycznymi wykazały, ze nad świętymi miejscami naszych przodków i w sławnych kościołach i świątyniach zachodzą zmiany w polu magnetycznym.

Różdżkarze juz od dawna odczuwali, ze na powierzchni Ziemi występują strefy, które są dla nas lepsze od innych. Święte miejsca mogą uaktywnić nasz umyśl, jednak strefy z silnym promieniowaniem ziemskim mogą nam szkodzić.
Liczni uzdrowiciele, psychoterapeuci używają nowych urządzeń do swojej pracy. Dzięki temu medytacje staną się intensywniejsze, a terapeutyczne metody zostaną ulepszone. "Moi agresywni pacjenci są o wiele spokojniejsi, od czasu, kiedy mogą siedzieć w moim gabinecie obok piramidy energetycznej. Obecnie potrzebujemy znacznie mniej środków farmaceutycznych”. (Dr. Kutzer, Psychiatra).

Najmniejszy model aktywuje centrum serca i nasz system immunologiczny, ogromnie ważny w dzisiejszych czasach. Drugi model aktywuje i wzmacnia centrum mocy (siła, wola). Duży model zostaje użyty podczas terapii. Wpływa on także na zmniejszenie szkód w środowisku naturalnym. Od niedawna nawet przedsiębiorcy interesują się piramidami energetycznymi. Specjalne pole energetyczne rozładowuje stres i poprawia atmosferę w zakładach pracy.

Patrząc czysto technicznie piramidy energetyczne są urządzeniami, które powodują zmiany w polu ziemsko-magnetycznym. To powoduje, że energia płynie! Tradycyjne piramidy gromadzą w sobie pola statyczne, ale nie przewodzą energii. Przy piramidach energetycznych Kyborg każdy laik może odczuć prąd energetyczny. To jest niewiarygodne uczucie, gdy się czuje, jak przepływa przez nas strumień energii. Piramida energetyczna musi zostać tylko raz ustawiona przy pomocy kompasu.

Fotografie Kirlianowskie udowodniły, że tylko 3 minuty używania piramidy energetycznej wzmacnia wyraźnie przepływ energii podczas zabiegu akupunktury. Wszelkie blokady zostają wówczas usunięte. Mamy wtedy uczucie, jak gdybyśmy zostali „przemyci" kosmiczna energią.

 

WPŁYW ENERGII PIRAMID HORUSA

 • zwiększona witalność, stabilne zdrowie, głębsza koncentracja i spokój
 • wzmocnienie systemu immunologicznego
 • większa odporność na obciążenia psychiczne
 • polepszony przepływ energii w meridianach
 • lepsze ukrwienie
 • lepsza zdolność oczyszczania ciała z trucizn
 • neutralizacja stref geopatycznych
 • ochrona przed elektrostresem i promieniowaniem

Piramidy energetyczne wprowadzają nas znowu w aktywne życie.
Piramidy energetyczne przyczyniają się do dalszego rozwoju człowieka.
Piramidy energetyczne powstały poprzez przekazy chanelingowe egipskiego Boga Horusa.


Piramidy Horusa swoim bioaktywnym polem energetycznym otwierają drogę do nowej technologii: Poprzez ich użycie osiągamy wyższą jakość życia, gdyż pozbywamy się zakłóceń wywoływanych przez elektrostres, strefy geopatyczne, żyły wodne w mieszkaniu i miejscu pracy. Dzięki temu śpimy lepiej, wypoczywamy i otrzymujemy dodatkową dawkę energii życiowej.

Wyjątkowe pole bioaktywne piramid przyczynia się do wzmocnienia naszych możliwości umysłowych, zharmonizowania w miejscu pracy, przez co pracujemy lepiej, wydajniej i prędzej osiągamy nasze cele.

Latem 1990 roku siedząc w ogrodzie Instytutu Kyborg usłyszałem nagle inspirujący głos, który polecił mi stworzyć dwie połączone ze sobą rdzeniem z szkła akrylowego piramidy.

Model ten jest 180 cm wysoki, tak że można w nim wygodnie stanąć. Od tego czasu wiele osób korzysta z piramid i wszyscy potwierdzają zgodnie o jej harmonizującym, uspokajającym działaniu. Już kilka minut przebywania w piramidzie napełnia ciało człowieka nową, świeżą energią. Praktycznie każdy człowiek wyczuwa jej działanie i jej magiczną moc przyciągania.

Wiele lat doświadczeń z piramidami Horusa pozwoliło zebrać następujące fakty:

Piramida Horusa mod AModel A
18 cm wysokości
działa bardzo silnie na czakrę serca, stwarza uczucie ciepła, bezpieczeństwa i bliskości. Jej bioaktywne pole energetyczne stabilizuje nasze siły samoleczenia. Poza tym jej pole neutralizuje w promieniu około 16 metrów działanie elektrosmogu i promieniowania stref geopatycznych.

 


Piramida Horusa mod BModel B
45 cm wysokości
Tworzy bardzo silne pole neutralizujące wszelkie zakłócenia przynajmniej w promieniu 50 metrów oraz stabilizuje nasz kod genetyczny.
Jest lekarstwem na wszelkie problemy skażenia środowiska. To jak naprawdę jesteśmy zdrowi zależy od siły pola magnetycznego chromosomów oraz jądra komórki. Wycieńczenie systemu immunologicznego rozpoczyna się zawsze od osłabienia siły pola magnetycznego w substancji dziedzicznej człowieka. Za pomocą fotografii Kirlianowskiej udowodnione zostało, że model ten wzmacnia przepływ energii w meridianach i jej pole energetyczne chroni nas nawet przed działaniem promieni radioaktywnych, co udowodnione zostało pomiarami biorezonansu. Natomiast badania dr Schimmel za pomocą urządzeń typu VEGA wykazały wyraźne spowolnienie procesu starzenia. Efekty te są jeszcze bardziej intensywne, jeżeli stosowane są krystaliczne wypełnienia w rdzeniu tej piramidy.


Piramida Horusa mod CModel C
180 cm wysokości, 2,85 x 2,85 m
Dostarcza potężne ilości prany, która rozchodzi się w otoczeniu zaopartując je w energię życiową. Jej właściwości neutralizowania zakłóceń pola sięgają ponad 500 metrów. Model ten działa na pierwszy, czwarty oraz siódmy czakram i wyjątkowo dobrze nadaje się do wszelkiego rodzaju terapii. Stosując wypełnienie z kryształów w jej rdzeniu osiągane wibracje są jeszcze bardziej intensywne.

Te trzy modele uzupełniają się wzajemnie i tworzą pole energetyczne, które jest dla człowieka bardzo pozytywne. Konstrukcja piramid nie zmieniła się od początku a jej wymiary są ściśle przestrzegane. Za pomocą naszych myśli możemy aktywować energię piramidy Horusa, w ten sposób otrzymujemy niepowtarzalną szansę brania czynnego udziału w kreowaniu naszej przyszłości. Stosując dodatkowo płytki biokondensatorowe uzyskujemy wzmocnienie jej działania w modelu A i B o 20%, a w modelu C o 40%. Dodatkowo posiadamy możliwość ładowania w piramidzie różnych produktów.


Piramida Horusa mod DModel D
270 cm wysokości
potrzeba powierzchni do ustawienia: 4,3 x 4,3 m
waga: 120 kg
Model D stwarza dragnia, które jedoczą narody i pomagają zakończyć konflikty. Wyższe impulsy. Ludzie chcą intuicyjnie wejść do jego środka. Możesz osiągnąć stan, jakbyś przez moment zjednoczył się z świadmością mas, intensywniej niż w snach. Jesteś więc w stanie realnie otrzymać przeczucie o myśleniu i czuciu ludzkiej rasy. Model służy duchowemu polu ziemi. Piramida D stwarza międzynarodowe kontakty i sprawia, że ludzie rozumieją się lepiej mentalnie. Wzmaga jasność duchowej świadomości.


Piramida Horusa mod EModel E
360 cm wysokości
potrzeba powierzchni do ustawienia: 5,8 x 5,8 m
waga: 180 kg
Model E jest całkiem inny. Otwiera bramę do gwiazd. Tworzy powstające z pola drgania ziemi połączenia sięgające aż do kosmosu. Im większe modele, tym bardziej subtelne oddziaływanie i tym wyższe ich drganie.

 

 

 

Piramida Horusa mod FModel F
450 cm wysokości
potrzeba powierzchni do ustawienia: 7 x 7 m
waga: 432 kg
Model F przenika granicę czasoprzestrzeni, która Wam tutaj przeszkadza. Żyjecie pod barierą zerowej energii, która izoluje Wasz sektor od wszechświata. Do tej pory żyliście w enklawie prywatnego rozwoju Waszej rasy. Ludzkość potrzebuje jednak w przyszłości otwarcia do wszechświata. My, kosmiczne stworzenia, stworzyliśmy ten klosz energii przed eonami czasów, by Was chronić przed obcymi atakami. Nicht nie może Wam teraz przeszkodzić. Dopuszczamy jedynie wpływy Wam pomagające.

 


Piramida Horusa mod GModel G
900 cm wysokości
potrzeba powierzchni do ustawienia: 14 x 14 m
waga: 4.000 kg
odstęp od budynków mieszkalnych: 30 m
Doprowadzi ziemię do drgania. Frekwencja ziemi otrzyma nowy wzór. Model G jest odpowiedzią na brak orientacji obecnej epoki. Stare zakłócenia już się teraz nie liczą. Trzeba na nowo tworzyć życie i je formować. Bez Tej technologii byłoby możliwe, że świat i ludzka kultura staliby się dekadentami.

Obchodźcie się rozważnie z tą energią!

 

Od 1997 roku modele A i B sprzedawane są wyłącznie z płytkami biokondensatorowymi.

Piramidy energetyczne Horusa były od momentu ich stworzenia wielokrotnie przedmiotem badań naukowych. Pomiary różnymi urządzeniami technicznymi udowodniły, że Piramidy Horusa wpływają na pole elektromagnetyczne tłumiąc, zmieniając, redukując lub zamieniając je. Z punktu widzenia fizyki jest to wprawdzie trudne do wyjaśnienia, gdyż trzeba by było zaakceptować egzystencję specyficznych pól energetycznych. Naukowcy wychodzą z założenia, że piramidy Horusa wprowadzają zmiany w naturalnym polu magnetycznym ziemi, co w konsekwencji ma wpływ na różnego rodzaju promieniowanie i pole energetyczne.

Według pomiarów wynika, że osoba testowana trzymająca w ręku szklankę z radioaktywnym pyłem jeszcze w odległości 500 m od piramidy nie wykazywała żadnego obciążenia radioaktywnego. Ta sama osoba bez stosowania piramidy energetycznej osiągała natychmiast bardzo złe wyniki pomiarowe. Z tych badań wynikają następujące wnioski:

 • że pole energetyczne piramidy rzeczywiście »tłumi« promieniowanie radioaktywne
 • jej zakres działania sięga na pewno do 500 m

Horus dodał do tego: »Chodzi o to byśmy stali się przepuszczalni dla różnego rodzaju fal«.

Ponieważ nie jest możliwe zneutralizować promieniowanie na ziemi a wręcz przeciwnie: musimy się liczyć z tym, że będzie ono wzrastać.

Aktualnie krąży wokół ziemi przynajmniej 150 aktywnych satelitów i dochodzą ciągle nowe, które skanują bez przerwy powierzchnię naszej planety i wpływają negatywnie na wszystkie istoty żywe.


W lutym 2003 roku w pewnym sprawozdaniu naukowym dotyczącym badań Antarktydy przyznano się, że za pomocą satelity udało się zeskanować całą skorupę lodową bieguna południowego. Odkryto przy tym pod pokrywą lodową leżące jezioro zaś pod nim podłoże skalne. Jest to dowód na to, że niebezpieczne promieniowanie używane chociażby przez satelity, jest w stanie przenikać swoimi falami nawet na kilka kilometrów głębokości. Jakie będzie to miało skutki dla wszystkich istot żyjących na naszej planecie tego jeszcze nie wie nikt.

 

Piramida Horusa mod A w AlpachW 1998 roku Horus zwrócił uwagę, że wzrost natężenia promieniowania na naszej planecie zakłóca substancję skorupy ziemskiej i że wywoła to wzmożone trzęsienia ziemi, co można już było zaobserwować w latach 2002-2003. Modele piramidy z rdzeniem krystalicznym posiadają właściwość »uspokajania ziemi«. Na rynku istnieje wiele różnych urządzeń chroniących przed szkodliwym promieniowaniem. Z naszych badań wynika, że blokują one wszelkie promieniowanie elektromagnetyczne to znaczy, że nie powinny być noszone przy ciele, gdyż blokują również naturalne pole magnetyczne człowieka.


W 1998 roku Horus zwrócił uwagę, że wzrost natężenia promieniowania na naszej planecie zakłóca substancję skorupy ziemskiej i że wywoła to wzmożone trzęsienia ziemi, co można już było zaobserwować w latach 2002-2003. Modele piramidy z rdzeniem krystalicznym posiadają właściwość »uspokajania ziemi«. Na rynku istnieje wiele różnych urządzeń chroniących przed szkodliwym promieniowaniem. Z naszych badań wynika, że blokują one wszelkie promieniowanie elektromagnetyczne to znaczy, że nie powinny być noszone przy ciele, gdyż blokują również naturalne pole magnetyczne człowieka.

Gdy wstawimy normalną wodę wodociągową do piramidy, możemy już po kilku minutach osiągnąć jakość wody leczniczej, jest ona wyraźnie lepsza w jakości od wody z Lourdes.

Są to relacje które wynikają z badań prowadzonych w USA przez wybitnych uzdrawiaczy. Tego typu woda usuwa z organizmu śluz i złogi, oraz tłumi transport metali ciężkich w organizmie. Wzbogacenie jej energią piramidy Horusa powoduje, że woda taka zaczyna na nowo żyć. Jakość i zakres działania piramid Horusa, jest wyraźnie o wiele wyższy od innych dotychczasowych metod.

W 1997 roku znany naukowiec zajmujący się pomiarami radiestezyjnymi i geofizycznymi, dysponujący wieloma nowoczesnymi urządzeniami stwierdził że:

 1. Przyrząd pomiarowy który powinien zostać dodatnio zjonizowany, w pobliżu piramidy energetycznej, nie pozwalał się w ogóle naładować. Tego typu fenomen, nie został nigdy wcześniej zarejestrowany. Wynika też z tego, że pole energetyczne piramidy, neutralizuje dodatnią jonizację jak i również tłumi jonizacyjne promienie gamma. Jest to następnym dowodem na skuteczne zwalczanie elektrostresu poprzez piramidy energetyczne.
   
 2. U osób które znajdą się w pobliżu piramidy energetycznej, zmniejsza się ich »normalnie zestresowaną« oporność skóry. Dla dzisiejszego człowieka zachodu wartości wahają się około 50-60 kΩ. Im silniej osoba znajduje się w stresie psychicznym, tym wyższe są te wartości i mogą sięgać 200 kΩ lub nawet więcej. Przebywając w pobliżu piramidy już po kilku minutach wartości te spadają na 10-12 kΩ i pozostają na tym poziomie. Takie wartości osiągają normalnie tylko zdrowe dzieci. Za pomocą 6 miesięcznego, intensywnego treningu energetycznego osiągaliśmy bez pomocy piramidy redukcję na około 30 kΩ.

 3. Oscyloskop to urządzenie które rejestruje wszelkiego rodzaju fale elektryczne i pokazuje ich przepływ na monitorze. Gdy ktoś dotyka piramidy energetycznej to na oscyloskopie widać jest swoistą krzywą, kształt jej jest tak specyficzny i nowy, że ich poznanie wymaga dopiero dalszych badań. Pomiar ten jest dowodem na istnienie nieznanego do tej pory pola energetycznego. Powoduje ono natychmiastowe obniżenie oporności skóry, czyli działa harmonizująco i pozytywnie na całe ciało.

 4. Promieniowanie cieków wodnych, uskoków tektonicznych, punktów siatki geopatycznej obciąża nas silnie, a elektrostres dodatkowo jeszcze w dużej mierze nam szkodzi. Zarówno szkodliwe promieniowanie jak i pole energetyczne piramidy Horusa, są tylko małym wycinkiem tego co nas otacza, a mimo to ich badanie pozwala wyciągnąć już w tej chwili wiele wniosków.

 5. Wszystkie powyższe wyniki pokazują, że pole energetyczne piramid Horusa, tworzy skuteczną ochronę przed promieniowaniem jonizacyjnym, elektrostresem, radioaktywnością oraz zakłóceniom wynikającym ze stref geopatycznych. Doprowadzając ciało do stanu odprężenia, pozwalamy energii lepiej płynąć w naszych meridianach, a przez to osiągamy ogólne polepszenie zdrowia i samopoczucia.


WSKAZÓWKI DO MODELI A, B ORAZ C

Piramida Horusa - zasady orientacjiPiramidy energetyczne zbudowane są według konkretnych wymiarów i przez to występują tylko w kilku wielkościach. W przeciwnym razie należy liczyć się z ich negatywnym wpływem. Ponieważ ich konstrukcja jest chroniona patentem, budowanie we własnym zakresie jest zabronione. Każdy z modeli działa na innej częstotliwości fali. Model A i B jest przeznaczony do użytku w pomieszczeniach, ponieważ dolna płyta z poliakrylu pod wpływem promieniowania słonecznego, uległaby zniekształceniu. Ponadto płyty akrylowe będąc na dworze mają tendencję do żółknięcia, co wprawdzie nie zmienia działania samej piramidy ale jest niemiłe dla oka.

Piramida Horusa mod AModel A
18 cm wysokości
Model A jest tak ładny że chwyta aż za serce, działa na czwartą czakrę i prawie każdy człowiek intuicyjnie czuje energię tej piramidy. Model A połączony jest na stałe z płytą akrylową i dostarczany jest zawsze z płytami biokondensatorowymi.
Płyty leżą prawidłowo, jeżeli fuga łącząca je znajduje się na osi Pn / W - Pd / Z

Jeśli chcemy naładować rdzenie z kryształami z modelu B, kładziemy je również w tym kierunku
.
 

D. Harald Alke - Piramida Horusa mod BModel B
45 cm wysokości
Model ten jest szczególnie lubiany przez osoby będące ciągle aktywne w życiu: biznesmenów, lekarzy, szefów firm, itd. Dzieje się tak dlatego, ponieważ wzmacnia on naszą trzecią czakrę, odpowiedzialną za energię działania, silę woli, aktywność. Jest idealna dla tych wszystkich którzy chcą szybciej zrealizować swoje życiowe plany.


 

Wskazówki złożenia modelu B

Rama zewnętrzna jest na stałe przymocowana do podstawy podobnie jak część środkowa. Wpierw należy połączyć krótkie nóżki z częścią środkową, a potem z ramą wewnętrzną. Następnie wstawiamy rdzeń akrylowy. Cztery dłuższe nóżki łączymy wpierw ze stożkiem mosiężnym, a potem łączymy z dużą ramą zewnętrzną. Na koniec układamy płyty biokondensatorowe w wewnętrznej piramidzie. Wieloletnie doświadczenie pokazało, że ważne jest, aby piramida była zawsze czysta, do jej pielęgnacji nadaje się idealnie politura do mosiądzu. Ponieważ płyty z akrylu dają się łatwo zarysować, prosimy bardzo ostrożnie wkładać do niej kryształy i inne przedmioty. Wprawdzie same zadrapania nie mają wpływu na działanie piramidy, to jednak nie są jej ozdobą, a sam wygląd piramidy odzwierciedla poziom duchowego oczyszczenia. Zamiast zwykłego rdzenia akrylowego, można użyć stworzone w tym celu rdzenie wypełnione różnymi kryształami, które posiadają z obu stron metalowe, pozłacane, zakończenia. Dłuższy koniec tego zakończenia należy ustawić zawsze na dół, a krótszy do góry. Stosując rdzenie wypełnione kryształami otrzymujemy dodatkowo wibrację jakimi te kryształy promieniują. Aktualnie w sprzedaży posiadamy ponad 60 różnych wypełnień do modelu B.

 


pir ho14Model C
180 cm wysokości
Stanie się nie tylko ozdobą każdego ogrodu, ale również jest chętnie używany w pomieszczeniach w których prowadzi się terapie, czy też salach wykładowych. Do użytku wewnętrznego może być wykonany z mosiądzu, ale już na zewnątrz posiadamy model ze stali szlachetnej (V2A). Wersja ta jest całkowicie niewrażliwa na czynniki klimatyczne. Dla piramidy 180 cm istnieją również rdzenie z wypełnieniami kryształowymi.

Informacje jak złożyć i ustawić model C

Model C otrzymacie Państwo jako zestaw do złożenia. Potrzebna będzie jeszcze pomoc drugiej osoby. Miejsce w którym stanąć ma piramida musi być wypoziomowane i odpowiednio utwardzone, nadają się do tego np. płyty betonowe, kostka brukowa czy inne. Wystarczy jeżeli pod każdą nogą i środkiem będzie twarde podłoże. Rdzeń piramidy musi być ustawiony dokładnie pionowo za pomocą poziomnicy. Proszę odmierzyć dokładnie kwadrat o wymiarach 285 cm x 285 cm i nawiercić w tych miejscach otwory.

Montaż:

Kamienie szlachetne muszą być umyte i wysuszone. Dolny koniec rury akrylowej, zamknąć grubym krążkiem metalowym i przykleić silikonem. Gdy klej wyschnie można nasypać do środka kryształy, starać się przy tym nie dotykać ich rękoma. Zamknąć rurę cienkim metalowym krążkiem. Teraz złóż nogi zewnętrznej piramidy, łącząc rurki długości 2 m z krótszymi zakończonymi stopką. Następnie połącz nogi piramidy z rurkami tworzącymi ramę zewnętrzną, do tego będzie nam potrzebna pomoc drugiej osoby. Teraz złożymy piramidę wewnętrzną. Druga osoba trzyma trzyma swoimi stopami część środkową, a my wpierw dołączamy nóżki piramidy wewnętrznej (108 cm), a następnie części ramy wewnętrznej, by na koniec przykręcić piramidę wewnętrzną do podłoża. Ważne jest aby była dokładnie przykręcona przekątnie w stosunku do piramidy zewnętrznej. Zamontuj oś wypełnioną kamieniami, nasadzając ją na dole na śrubę regulującą. Obracając tą śrubą ustawić wysokość rdzenia, tak aby pozostał na górze 1 cm luzu. Jest to potrzebne ze względu na rozszerzalność materiału pod wpływem temperatury. Przykręcamy nogi piramidy zewnętrznej do podłoża i nakrywamy na górze stożkiem, przyklejając go najlepiej silikonem, aby nie został zerwany przez wiatr.

 


pir ho15

Model D-G
Informacja na życzenie
 

 

 

 

 

 

 


DO CZEGO MOŻEMY WYKORZYSTAĆ PIRAMIDY HORUSA

 braquetWiele szkół i centrów ezoterycznych posiada piramidy Horusa i pracuje z nimi z powodzeniem już od dawna. Osoby które regularnie medytują lub ci którzy wyczuleni są na subtelne wibracje, czują wyraźnie to co aktywowane jest działaniem energii piramid Horusa. Każdy kto stawia u siebie tą piramidę, dołącza się do grona tych, którzy aktywnie uczestniczą w kreowaniu na nowo naszej planety.

Wiele naszych doświadczeń w tej dziedzinie, pokazuje że najczęstszymi naszymi klientami są ludzie duchowo otwarci, którzy chętnie i z powodzeniem biorą życie w swoje ręce. Jeżeli czujesz że sam potrafisz zmienić pozytywnie swój los, to rozpoczęła się dla ciebie nowa, twórcza faza twojego życia. Wielu ludzi nawet nie czuje jak bardzo pozytywnie się zmienili, ustalając sobie nowe cele, podejmując nowe kroki aby urzeczywistnić wreszcie marzenia. Pochłonięci pracą nad ideałami dopiero komplement z ust przyjaciół uświadamia im jakie zmiany w nich zaszły.

Polecamy aby model A czy B ustawiony był na pasującym stole, tak aby można było regularnie rano i wieczorem siedząc np. obok na krześle wsunąć nogi pod piramidę, lub móc trzymać nad nią ręce. Oczywiście są też inne możliwości do regeneracji czy medytacji i każdy może stworzyć sobie najwygodniejsze dla niego rozwiązanie. Szczególnie głębokie przeżycia uzyskuje się, gdy wokół piramidy siada grupa osób i wspólnie medytuje. Można wtedy poczuć bardzo silne pole energetyczne, które tworzy się wokół wszystkich uczestników. W ten sposób piramida energetyczna Horusa może stać się najważniejszym punktem małej domowej świątyni, miejscem natchnienia, wypoczynku i połączenia z boską Jaźnią. Jest to niezależne od tego jakiego jest się wyznania religijnego, gdyż piramida wzmaga każdą modlitwę czy medytację.

Pewien nauczyciel duchowy żyjący w Szwajcarii powiedział kiedyś do mnie: »Ta energia istniała zawsze, ale Pan odkrył bardzo prostą drogę do tego, aby każdy człowiek mógł ją poczuć świadomie i to jest wielki krok na drodze rozwoju duchowego«.

Każda piramida posiada 2 poziomy, pierwszy znajduje się na dole na płycie akrylowej, a drugi po środku na płytach kondensatorowych. Na dolnej płycie i mniej więcej do połowy wysokości piramidy, wpływ ma energia ziemi, połowa górna i płyty kondensatorowe to wpływ energii kosmicznej. To co wstawiamy do piramidy na dół będzie łączyć nas z ziemią i jest dobre dla ciała, natomiast to co wstawiamy na poziom górny, znajduje się pod wpływem energii kosmicznych i oddziałuje na naszego ducha.

 

Doświadczenie :
Wstawmy do piramidy 2 szklanki z wodą, jedną na dół, a drugą na górę. Woda z poziomu dolnego już po niedługim czasie nabierze innego smaku niż woda z poziomu górnego. W piramidzie można doenergetyzowywać żywność, kamienie szlachetne, kryształy, preparaty homeopatyczne. Tylko proszę nie wszystko na raz. Wszystko to co włożymy do piramidy zaczyna promieniować na otoczenie do tego stopnia, że wystarczy włożyć do niej zdjęcie jakiejś osoby, aby w ten sposób przekazać jej pozytywną energię. Ta forma idealnie nadaje się do przekazywania reiki na odległość.

Metale szlachetne jak np. biżuteria nadają się również do energetyzowania w piramidzie, natomiast stal, żelazo i metale z zawartością żelaza jak piryt, hematyt, meteoryty żelazne nie ponieważ wywołują zakłócenia! Telewizory czy monitory powinny znajdować się w odległości nie mniejszej niż 1,5 m od piramidy. Wszelkie inne urządzenia użytku domowego w odległości przynajmniej 1 m.

Promień działania modelu A jest formy kulistej i wynosi przynajmniej 8 m, modelu B przynajmniej 25 m, a modelu C - 250 m.

Znajdujące się na rynku przedmioty naładowane energią tachionów, różnią się bardzo między sobą wykonaniem i działaniem, niektóre działają negatywnie, wiele jest nieużytecznych, a inne działają pozytywnie. Każdy musi podjąć decyzję dla siebie co do ich zakupu.
Uwaga! Tylko z tego powodu że coś promieniuje jakąś energią nie musi być zaraz dobre. Proszę ani tachionów, ani płyt tesli nie wkładać do piramidy.

 

Znajdujące się na rynku rozmaite przyrządy i urządzenia zapobiegające elektrostresowi funkcjonują często bardzo dobrze lecz zalecana jest ostrożność w ich używaniu, gdyż nie tylko przecinają linię pola elektromagnetycznego w otoczeniu, ale również nasze własne stworzone przez ciało, przez co zakłócamy naszą własną energię. Dlatego nie powinno się ich nosić na ciele, ani nie wkładajmy ich do piramidy. Te osoby, które posiadają piramidę Horusa mogą zrezygnować z konieczności używania urządzeń eliminujących zakłócenia.

Nasza zasada funkcjonuje inaczej, poprzez właściwe ćwiczenia duchowe zaczynamy wibrować sami z coraz wyższą częstotliwością i stajemy się »przezroczyści« dla niższych wibracji takich jak elektrostres. Taki stan można osiągnąć też dzięki ćwiczeniom np. kundalini jogi i stosowania zaleceń jakie podaje nam Horus. Uczcie się medytować i zbierajcie własne doświadczenia w obcowaniu z tymi energiami.

W naszym projekcie chodzi o to, aby wkroczyć na nowe szlaki rozwoju duchowego. Badania które prowadzimy zawierają w sobie uniwersalne prawa Boskiej świadomości, wykorzystują wiedzę o reinkarnacji i przez to różnią się całkowicie od poglądów ateistycznych i materialistycznych, które twierdzą nadal, że wszystko da się zmierzyć, a po śmierci nic nie istnieje. Ten ograniczony styl myślenia doprowadził do tego, że ludzie uważają że trzeba wszystko przeżyć, wypróbować, osiągnąć, gdyż z chwilą śmierci wszystko się kończy.

Ludzie nie czują się odpowiedzialni za swoje czyny gdyż myślą, że gdy odejdą z tego świata będą rozgrzeszeni za to co robili, ale tacy jeszcze się zdziwią gdy dostaną rachunek za swoje niewłaściwe decyzje jakie podejmowali w życiu.

 

 

PODSUMOWANIE NAJWAŻNIEJSZYCH PUNKTÓW
 

 1. Piramida musi być dokładnie ustawiona za pomocą kompasu. 5° odchylenie leży jeszcze w granicy tolerancji. Narożniki piramidy pokazują kierunki Pn-W, Pd-W, Pn-Z i Pd-Z. Horus poleca następujące metody do uzyskania prawidłowego ustawienia piramidy:

  Proszę użyć kompasu oraz różdżki czy wahadełka, jeżeli jesteście Państwo z tymi przyrządami dobrze zapoznani. Następnie przejdźcie do jej dokładnego dostrojenia:

  • Dotyczy modelu A: proszę usiąść przy stole na którym stoi piramida, rozpocząć medytację koncentrując się na swoim sercu. Następnie wyobrazić sobie, że piramida posiada kuliste pole energetyczne, teraz niech ta kula energii przeniesie się do Waszego serca, obracajcie powoli piramidę trochę w jedną, trochę w drugą stronę, aż osiągniecie uczucie, że ustawiona jest prawidłowo.

  • Dla modelu B: proszę tak stanąć lub usiąść, aby pręty poziome zewnętrznej piramidy znajdowały się mniej więcej na wysokości pępka, następnie skoncentrować się na jej polu energetycznym i pozwolić mu na Was zadziałać. Potem proszę powoli obracać piramidą w jedną i drugą stronę, do momentu uzyskania najintensywniejszego odczucia.
    
  • Dla modelu C: proszę postawić piramidę w miejscu dla niej przeznaczonym i położyć się tak, aby mieć nad sobą północną poziomą rurkę piramidy zewnętrznej, głowa ma wskazywać północ, a stopy muszą dotykać do rdzenia piramidy. Rurka pozioma będzie wtedy znajdować się mniej więcej nad czakrą pępka. Proszę zamknąć teraz oczy i wyobrazić sobie energię piramidy która na Was działa. Następnie potrzebne są dwie osoby, które staną po stronie wschodniej oraz zachodniej piramidy i będą zgodnie z Waszymi poleceniami obracać piramidę do osiągnięcia uspokajającego, harmonizującego uczucia. Proszę zwrócić przy tym uwagę, aby piramida wewnętrzna była razem z zewnętrzną jednocześnie obracana.
   Gdy piramidy energetyczne ustawione są prawidłowo, odczuwamy zawsze uspokajające, harmonizujące wibracje. Natomiast jeżeli stoją nieprawidłowo, to można osiągnąć wprawdzie silniejszą energię, ale brakuje przy tym spokoju i harmonii.

 2. Działanie piramid daje się odczuwać już po krótkim czasie, jednak jej pole energetyczne rośnie cały czas i osiąga pełną moc po około 2 - 4 tygodni. Z jej rdzenia emitowana jest cały czas energia do otoczenia, które wzbogacone jest przez to w dodatkową pranę. Osoby odpowiednio uwrażliwione, czują nie tylko tę energię, ale potrafią ją również widzieć podobnie jak ludzką aurę. Piramidy Horusa tworzą nieprzerwany potok kosmicznej energii. Przyczyna leży w jej szczególnej budowie, gdzie obie połączone ze sobą rdzeniem piramidy, wykorzystują energię różnych pól magnetycznych. Przyciągają one wtedy intensywnie cząsteczki prany i przekazują je dalej do otoczenia, tworząc pole o kształcie podobnym do dzwonu lub kulistym, jeżeli piramida stoi na wyższym piętrze. Ten ciągły prąd cząsteczek prany, można zobaczyć jako bardzo subtelne migotanie, efekt który nie występuje w innych modelach piramid. Człowiek potrzebuje do życia tych cząsteczek prany, gdyż z nich zbudowane jest nasze ciało energetyczne. Pestycydy, pył, smog, trucizny, radioaktywność, niszczą ciągle naszą pranę i tworzą tym negatywną apanę. Zużywając naszą pranę do walki z substancjami szkodliwymi, zużywamy również nasze zapasy energii i zaczynamy być podatni na choroby.

 3. Modele A i B piramidy nie powinny być poddawane zbyt wysokim temperaturom, ani też bezpośrednio intensywnemu słońcu, ponieważ poliakryl z którego wykonana jest płyta dolna, posiada inny współczynnik rozszerzalności niż metal, co może prowadzić do naprężeń, które doprowadzą do wygięć płyty głównej. Po ochłodzeniu wprawdzie naprężenia te powinny wrócić do normy, ale nie jest to efekt mile widziany. Jednak sama energia słoneczna bardzo dobra jest do rozprzestrzeniania się energii piramid.

 4. Intensywność promieniowania mierzona nad wierzchołkiem wszystkich modeli, jest bardzo wysoka i wynosi w zależności od modelu 24 000 do ponad 178 000 jednostek Bowisa. Dlatego powinny być ustawione tak, aby nie znajdowało się nad nimi czyjeś miejsce do spania. Nie będzie to wywoływać żadnych szkód w samym organizmie takiej osoby, ale może zdarzyć się, że ten ktoś wstanie wyspany już po trzech godzinach snu i nie będzie wiedział co zrobić z resztą nocy. Osoby uwrażliwione informują nas, że w pierwszych tygodniach śpią o wiele mniej i czują przyjemne, pozytywne mrowienie. Dla odmiany osoby całkowicie wyczerpane zasypiały nagle spontanicznie w pobliżu piramidy i znajdowały tym spokój i wypoczynek. Działaniem piramidy można też kierować, jeżeli czujecie się zbyt intensywnie pobudzeni, usiądźcie w pobliżu piramidy, oddychajcie głęboko i spokojnie całym brzuchem. Wyobraźcie sobie teraz że pobieracie tą energię do siebie i spływa ona na was złotym światłem. Oczyśćcie swoje ciało z napięć i blokad psychicznych. Zauważycie u siebie następujące zmiany:

  • przepływ energii stanie się wyraźnie wyczuwalny

  • znikną napięcia i niepokój psychiczny

  • powstanie nastrój medytacyjny
   Piramidy Horusa są idealnym uzupełnieniem w pomieszczeniach medytacyjnych, gdyż tworzą intensywniejszy nastrój do medytacji.
    
 5. Działaniem piramidy energetycznej można w pewnym stopniu kierować:
  gdy ustawimy ją dokładnie na osi północ-południe będzie działać harmonizująco uspokajająco, wyrównująco. Jeżeli obrócimy ją o kilka stopni (2-5), będzie działała lekko pobudzająco, jednak osoby wrażliwe mogą odbierać już to jako mrowienie w ciele. Większych odchyleń należy unikać, ponieważ mogą być przyczyną zdenerwowania, ucisku w głowie czy nieprzyjemnego napięcia w solar plexus (splocie słonecznym). Przekręcenie piramidy wewnętrznej w stosunku do zewnętrznej jest generalnie nie polecane, ponieważ tworzy dysharmoniczną wibrację mogącą nawet szkodzić (depresje, ból głowy).

 6. Gdy znajdujemy się w pobliżu piramidy lub w jej wnętrzu, będziemy w przeciągu kilku minut naładowani silnie energią życiową, czujemy się na nowo aktywni, a efekt ten utrzymuje się przez kilka godzin. Wiele osób informuje nas o korzystnym działaniu piramid na ich zdrowie, procesy leczenia i zauważa wyraźne wzmocnienie odporności całego organizmu oraz stabilizację psychiczną.

 7. Piramida nadaje się również doskonale do zdynamizowania ziół leczniczych, produktów homeopatycznych czy esencji Bacha. Działanie wymienionych substancji jest wzmocnione przy jednoczesnym zachowaniu poszczególnych ich właściwości. Terapeuci dopatrują się powiązań energii piramidy z metodami biorezonansu, a ich pacjenci osiągają z reguły szybsze powroty do zdrowia.

 8. Piramida energetyczna nadaje się też do ładowania energią kamieni szlachetnych, kryształów, biżuterii. Na przykład stara biżuteria zostaje oczyszczana z negatywnych wibracji.

 9. Płyty biokondensatorowe wzmacniają pole energetyczne modelu A i B o 20 %, a modelu C nawet o 40 % ze względu na to, że nie posiada dolnej płyty akrylowej.

 10. Piramidy Horusa tworzą pole energii o konkretnym zakresie i możemy podzielić je na wewnętrzną nasiloną strefę działania, w której osiągamy prawie całkowite stłumienie szkodliwych dla nas energii, oraz zewnętrzny zakres działania, który wyczuwany jest jeszcze przez osoby bardzo uwrażliwione. Strefa wewnętrzna doprowadza do ustabilizowania naszego zdrowia i stworzenia mocnego, pozytywnego dla człowieka pola energetycznego. W tej dziedzinie piramidy energetyczne są najsilniejszymi urządzeniami.

 11. Zakresy działania poszczególnych modeli znanym nam do tej pory, wyglądają następująco: pole wewnętrzne model A minimum 8 m, model B minimum 25 m do 200 m model C minimum 250 m. Modele C łączą się ze sobą na odległość nawet do 200 km tworząc siatkę swojej energii, która nakłada się na naturalne pole magnetyczne ziemi, co wpływa pozytywnie na inne mniejsze modele, budząc je do intensywniejszego działania. Model D posiada wewnętrzny promień działania około 1 km i łączy się z innymi tego typu modelami ( 270 cm ) na odległość do 1000 km. Najdalszy zasięg działania wynosi dla modelu A - 500 m, modelu B - 10 km, modelu C - 90 km, modelu D - 100 km. Dane dotyczące maksymalnego zakresu pochodzą z wielu obserwacji i wydają się być w większości przypadków trafne. Już sam promień wewnętrzny działania piramid jest wystarczającym powodem na ich stosowanie. Gdy stoją one dłuższy czas na tym samym miejscu, to energia ich rośnie. Mierzono już przypadki gdzie wewnętrzny promień w modelu A dochodził do 20 m, a w modelu B do 200 m . Piramidy Horusa tworząc siatkę ze swojej energii modeli w Niemczech, Austrii i Szwajcarii, osiągnęły wzmocnienie swojego działania, które wynosiło przy modelu A wcześniej około 24 000 jednostek Bowisa, a teraz około 38 000.
 12. Wysokość i kąt nachylenia pozwala dostrajać się do różnego rodzaju energii, innymi słowy w zależności od użytych prętów czy rurek oraz ich dokładnego połączenia, tworzymy rodzaj specyficznej anteny, która dostrojona jest do pewnych zakresów częstotliwości. Wielokrotne doświadczenia wykazały, że piramidy Horusa mogą posiadać tylko kilka konkretnych wymiarów. Tworząc inne proporcje osiągaliśmy różne, niepozytywne efekty, dlatego należy potraktować to ostrzeżenie poważnie i zaniechać podobnych eksperymentów. Produkowane przez nas modele odpowiadają dokładnie wymiarom podanym w tabeli przez Horusa w 1991 roku i chronione są one prawem patentowym.
 13. O tej energii nie wiemy jak dotychczas zbyt wiele, tylko to że jest ona bardzo skondensowana. Niewykluczone że chodzi tu o energię punktu zerowego, opisywaną przez Heisenberga. Twierdził on że: »Można wydobyć ją z każdego centymetra sześciennego pustej przestrzeni, a jej siła jest tak ogromna, że jeden centymetr wystarczyłby na zaopatrzenie naszej planety w prąd przez 1000 lat«. Ale może chodzi bardziej o Wolną Energię Tesli. Przyszłość pokaże nam kto miał rację.
 14. Energia piramid może być używana i formowana za pomocą naszej siły mentalnej. Wieloletnie doświadczenia pokazały, że piramida wzmacnia siły naszej wyobraźni i moc realizacji. Jest to zapewne punkt wyjściowy do możliwości kontroli za pomocą naszych myśli. Dlatego musimy być tego świadomi i wykorzystywać zgodnie z zasadami etyki, tak aby nie wyrządzać żadnych szkód. Wtedy możemy być pewni, że nasze cele i plany, mogą być realizowane szybciej i skuteczniej. Wykorzystujmy je konstruktywnie w celu polepszenia własnych warunków życia, usunięcia problemów ekologicznych i pomocy innym. Stosując energię piramid zawsze pamiętajmy o kierowaniu się Prawem Uniwersalnym.
 15. Kto śpi lub medytuje w pobliżu piramidy, intensywnie pogłębia odbierane doświadczenia i nawet osoby które nastawione są do tematu piramid sceptycznie, nabierają w ich obecności lepszego nastawienia do wielu problemów. Wszelkie konstruktywne plany i pomysły pozwalają się nam o wiele łatwiej realizować. Posiadamy wiele sprawozdań od osób które dzięki piramidom osiągnęły cele wcześniej niemożliwe.
 16. Jeżeli zetknęliście się Państwo z tematem reinkarnacji, to na pewno wiecie, że nasze życie nie kończy się śmiercią. Wiele dzisiejszych problemów pochodzi z wydarzeń jakie miały miejsce w poprzednich wcieleniach. Eksperymenty z piramidami na tym polu pokazały, że pod wpływem piramidy energetycznej, nie występuje zjawisko duchów, które często utrudniają życie osobom bardzo wyczulonym. Przypuszczalnie bardzo duża dawka energii życiowej emitowana z piramidy powoduje, że powstają strefy w których nie przebywają zbłąkane dusze z innych światów. Jeżeli jednak ktoś chce nawiązać kontakt ze swoim przewodnikiem duchowym czy istotami świetlistymi, to piramida energetyczna będzie mu to ułatwiać.
  Przesłanie od Horusa:
  »Nie żyjecie tylko na ziemi, a dusza wywodzi się z innych światów. Piramida energetyczna pomaga wam przebudzić się. I to jest ważne. Wasze sny otrzymają nowe znaczenie, jeżeli włączycie do nich siłę piramid. To nie jest trudne, tylko odwagi! Już wkrótce Europa zostanie pokryta siecią czystej energii, która da wam siłę do pokonania niesprawiedliwości która was teraz gnębi. To jest ta droga, która wykracza ponad wszystko. Żyjcie otoczeni aurą miłości, bo to pomaga pokonać wszystkie problemy tego świata.«
 17. Kto potrafi posługiwać się wahadłem, będzie mógł stwierdzić, że piramida promieniuje na poziomie środkowym, wibracjami podobnymi do spiralnej poświaty, która ma właściwości tłumienia wszelkiego rodzaju szkodliwego promieniowania. Naturalnie nie chodzi tutaj o to, że pierwiastki radioaktywne przestają promieniować, ale że w polu działania piramidy energia magnetyczna ludzkiej komórki, a szczególnie DNA jest wzmocniona, stabilizowana i przez to komórka jest ochroniona.
 18. Nie należy ustawiać piramidy w bezpośrednim sąsiedztwie źródła promieniowania takiego jak np. telewizor, gdyż będzie ono zakłócać stworzeniu się pola energetycznego piramidy, oraz istnieje ryzyko że piramida może przejąć te szkodliwe promieniowanie i wysyłać je dalej do otoczenia. Minimalny odstęp pomiędzy piramidą a telewizorem powinien wynosić od tylnej jego strony 2 m, przedniej czy bocznej 1 m. Wtedy też pozwolimy piramidzie zbudować powoli własne pole, które będzie stanowiło dla nas potężną ochronę.
 19. Pozytywnego działania piramidy nie osiągniemy również, jeżeli w pomieszczeniach istnieje za duże obciążenie negatywnymi czynnikami, lub gdy nie będzie prawidłowo ustawiona na osi północ - południe. Najlepiej pokierować się własnym odczuciem i wybrać miejsce w którym piramida będzie napełniała nas wrażeniem spokoju i radości. Takie miejsce w domu jest najczęściej najmniej obciążone zakłóceniami i tutaj też pole energetyczne piramidy stworzy się najszybciej. Jeżeli ustawimy piramidę w strefie silnego promieniowania to wprawdzie osiągniemy prawie całkowite jego wyeliminowanie, ale jednak pole działania piramidy będzie przez to bardzo zawężone. Na przykład w domu nad którym przebiegała linia wysokiego napięcia 110 000 V, nie stwierdziliśmy dobroczynnego działania piramidy. Ale już w innym domu, w pobliżu którego przebiegała trakcja kolejowa, osiągnęliśmy wyraźną poprawę sytuacji.
 20. Jak już było wcześniej wspomniane, energia piramid mierzona nad wierzchołkiem, ulega zmianie i z każdym dodatkowo ustawionym modelem rośnie, tworząc coraz gęściejszą siatkę energetyczną. W ostatnich latach coraz częściej mówi się o tym, że pole magnetyczne ziemi przemieszcza się i może dojść nawet do zamiany biegunów. Nawet jeżeli relacje te są mocno przesadzone to fakty jednak są takie, że w historii naszej planety dochodziło do licznych zmian w polu magnetycznym. Ze specjalnych wierceń różnych warstw ziemi wynika, że w przeciągu milionów lat istniały przesunięcia biegunów magnetycznych w odstępach, zarówno setek jak i tysięcy lat. Jakie dokładnie są tego powody do tej pory nikt nie wie.

 

 

 

Copyright © by Irena Mielimąka, Polskie Centrum Odnowy Energetycznej - Piramidy Horusa® Śląsk 2006-2022
ul. Nrutowicza 45, 44-283 Rydułtowy 
tel. +48 601 463 290 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  http://piramidyhorusa.slask.pl/

Modele energetycznych piramid Horusa® są chronione patentem nr M 9302848.2 Niemieckiego Biura Patentowego z dnia 14.4.1993 pod nazwą „podwójne piramidy”. Wszelkie prawa autorskie© oraz znak towarowy przynależą do D. Harald ALKE. Znak towarowy jest zastrzeżony. Wykonywanie kopii jest Zabronione! Materiały publikowane w naszym portalu internetowym, takie jak: teksty, fotografie, szkice, malowidła, muzyka inne są chronione międzynarodowymi prawami autorskimi jak również nasze wszystkie książki, płyty CD i inne publikacje. Wszystkie nasze produkty, wyroby artystyczne, malowidła, instrumenty magiczne, ich szkice i projekty są chronione patentami, są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wykorzystanie oraz publikacja, w całości lub we fragmentach w radio, TV, kopiowanie nośników elektronicznych, przetwarzanie w sieciach i systemach komputerowych, jak również tłumaczenie na inne języki jest zabronione. Wszelkie sposoby wykorzystania wymienionych materiałów są możliwe po uzyskaniu pisemnej zgody lub kontraktu. Wszelkie publikacje internetowe przeznaczone są do prywatnego użytku odwiedzających bez możliwości dalszego ich publikowania lub innych sposobach wykorzystania. Wszelkie naruszenia będą ścigane sądownie.

Piramidy Horusa - Polskie Centrum Odnowy Energetycznej

 

 

 

© 2008 JUŻ WSZYSCY NAS KUPUJĄ! - Irena Mielimąka prezentuje oryginalne PIRAMIDY HORUSA® z Instytutu Kyborg® - STRONA INFORMACYJNA - | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de