Wielki Ciąg Piramid Horusa w Pirenejach we Francji

 

 

Piramidy Horusa - DH Alke Zespół piramid stojący w Le Braquet we francuskich Pirenejach sprowadza na ziemię nową kosmiczną energię i poprzez kolejne modele piramid dopasowuje ją do potrzeb ziemi, tak aby mogła być przez nas spożytkowana.

Każdy, kto już posiada nawet najmniejszy model piramidy Horusa, bierze czynnie udział w zmianach jakie teraz nastąpią.

Im lepiej rozwinięte są zdolności duchowe człowieka, tym bardziej będzie umiał on wykorzystać te nowe impulsy.

Ci, którzy się przed nimi zamkną i stwierdzą że jest to bezsens, to dla nich wszystko pozostanie jak dotychczas.

Pomiędzy Niebem a Ziemią znajduje się o wiele więcej niż opisuje to nowoczesna nauka zachodnia.

Możemy znowu odzyskać zdolności porozumiewania się z duchowym światem.

 


Piramidy Horusa - Francja - widok z lotu ptakaCiąg piramid składa się on z siedmiu piramid Horusa (Modele: A, B, C, D, E, F, G).
Długość zespołu piramid wynosi 157 m.
Na jednym z jego końców ustawiony jest Irminsul, łączna długość całego zestawu wynosi 224 m.
Tutaj przechwytywana jest kosmiczna energia i przekazywana do jednej z Leyline - linii geomantycznych opasujących Ziemię.

 


Piramidy Horusa - Reihe-MahamandalaStając na osi ciągi piramid może, przy odpowiednim kącie patrzenia, możemy zobaczyć figury geometryczne przypominające swoim wyglądem mandalę.

 

 

 

 


Piramidy Horusa - Reihe Harald&Verena


Potrzebujemy nowej świadomości duchowej. Stała dewaluacja ezoterycznego środowiska nie jest dobra. Nie jest wystarczająco dobrze, gdy ezoterycy, którzy siedzą w domu biernie i mówią, że wszystko jest w porządku. Normalni myśliciele powinni być otwarci na nowe myśli i nie bać się ich urzeczywistnić.

Dominująca większość  ezoterycznej sceny jest bez wątpienia uczciwa, jednak samo ujawnienie zła albo sekty jeszcze nic nie znaczy. Większą przyczyną tego, że ludzie są chorzy jest sam system, niż samo popierające się  grupy.

Gotowość dokonania wyboru i przyjęcia odpowiedzialności za własne życie jest wielkim krokiem do umysłowej autonomii. Kto wie, że każdy skutek ma swoją przyczyna, nie ma problemu ze zrozumieniem znaczenia pojęcia karmy, tym samym ma klucz do szczęśliwego, spełnionego i odpowiedzialnego życia.

To jest bardzo miło, by mieć odpowiedzialność za własne życie i kreować je według własnej woli.

 To jest moje zadanie życia, to jest mój cel życia. To przynosi mi radość.

 

 

Reihe-breit 2006-2 smPiramidy energetyczne pomagają mi w stworzeniu możliwości do zrealizowania naszych planów i marzeń.

Uważajcie o czym marzycie, bo przy piramidach, marzenia spełniają się o wiele szybciej!

 

 

 

 

D.H.A

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © by Irena Mielimąka, Polskie Centrum Odnowy Energetycznej - Piramidy Horusa® Śląsk 2006-2022
ul. Nrutowicza 45, 44-283 Rydułtowy 
tel. +48 601 463 290 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  http://piramidyhorusa.slask.pl/

Modele energetycznych piramid Horusa® są chronione patentem nr M 9302848.2 Niemieckiego Biura Patentowego z dnia 14.4.1993 pod nazwą „podwójne piramidy”. Wszelkie prawa autorskie© oraz znak towarowy przynależą do D. Harald ALKE. Znak towarowy jest zastrzeżony. Wykonywanie kopii jest Zabronione! Materiały publikowane w naszym portalu internetowym, takie jak: teksty, fotografie, szkice, malowidła, muzyka inne są chronione międzynarodowymi prawami autorskimi jak również nasze wszystkie książki, płyty CD i inne publikacje. Wszystkie nasze produkty, wyroby artystyczne, malowidła, instrumenty magiczne, ich szkice i projekty są chronione patentami, są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wykorzystanie oraz publikacja, w całości lub we fragmentach w radio, TV, kopiowanie nośników elektronicznych, przetwarzanie w sieciach i systemach komputerowych, jak również tłumaczenie na inne języki jest zabronione. Wszelkie sposoby wykorzystania wymienionych materiałów są możliwe po uzyskaniu pisemnej zgody lub kontraktu. Wszelkie publikacje internetowe przeznaczone są do prywatnego użytku odwiedzających bez możliwości dalszego ich publikowania lub innych sposobach wykorzystania. Wszelkie naruszenia będą ścigane sądownie.

Piramidy Horusa - Polskie Centrum Odnowy Energetycznej

 

 

 

© 2008 JUŻ WSZYSCY NAS KUPUJĄ! - Irena Mielimąka prezentuje oryginalne PIRAMIDY HORUSA® z Instytutu Kyborg® - STRONA INFORMACYJNA - | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de