NASI PRZYJACIELE

Jacek Stachursky

Jacek Stachurky i D. Harald Alke z Instytutu Kyborg w Niemczech - historia znajomości

We wrześniu 2005 r. Jacek Stachursky otrzymał mentalny impuls, który zainspirował go do zajęcia się energetycznymi Piramidami Horusa.
Rozpoczął więc poszukiwania w Internecie i w ten sposób nawiązał kontakt z różnymi dostawcami.

Ostatecznie dotarł jednak do D. Haralda Alke z Instytutu Kyborg w Niemczech gdzie uzyskał stosowne i wyczerpujące informacje.
Jacek zrozumiał, że to wyższe siły doprowadziły do tego spotkania po to, aby podjąć wspólnie działania w celu popularyzacji energetycznych Piramid Horusa.

Dzisiaj, Jacek jest bardzo popularnym polskim piosenkarzem muzyki pop. Od długiego czasu jest cały czas na liście TOP 10 przebojów. Jest bardzo dynamicznym, szczerym i prostolinijnym człowiekiem. Chce przekazywać pozytywną energię za pomocą muzyki. My robimy to za pomocą energetycznych Piramid Horusa.
Jacek pragnie dać ludziom więcej radości i otuchy, to samo sprawiają nasze energetyczne piramidy.

Można powiedzieć, że pozytywne wpływy i działania Jacka Stachursky'ego i D. Haralda Alke z Instytutu Kyborg w Niemczech zmierzają do tego samego celu.


Jacek nabył parę piramid z zamiarem wykorzystania  ich energii w swojej pracy  twórczej jak i w domu. Odwiedził ponownie D. Haralda Alke i Instytut Kyborg w Niemczech 20-21 listopada 2005 r. Chciał uzyskać dodatkowe informacje na temat naszej pracy, treningu energetycznego i Piramid Horusa. Był zafascynowany działaniem piramid.

Obecnie posiada modele A. B i C.

To początek pomyślnej współpracy!

Jacek StachurskiJacek powiedział do Haralda: "Ok Harald, zróbmy z tego świata zrobić lepsze miejsce".
Harald odpowiedział: "Bardzo dobrze Jacku! My już długo pracujemy nad tym i bardzo się cieszę że mogłem Cię poznać! Gdy połączymy nasze siły i pomożemy sobie wzajemnie będziemy jeszcze bardziej skuteczni.
 

Przyszłość zaczyna się teraz!

 

 

 

 

 

 

 

 

http://fanklub.stachursky.org/
http://www.stachursky.pl/
http://www.stachursky.org/

 

 

Copyright © by Irena Mielimąka, Polskie Centrum Odnowy Energetycznej - Piramidy Horusa® Śląsk 2006-2022
ul. Nrutowicza 45, 44-283 Rydułtowy 
tel. +48 601 463 290 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  http://piramidyhorusa.slask.pl/

Modele energetycznych piramid Horusa® są chronione patentem nr M 9302848.2 Niemieckiego Biura Patentowego z dnia 14.4.1993 pod nazwą „podwójne piramidy”. Wszelkie prawa autorskie© oraz znak towarowy przynależą do D. Harald ALKE. Znak towarowy jest zastrzeżony. Wykonywanie kopii jest Zabronione! Materiały publikowane w naszym portalu internetowym, takie jak: teksty, fotografie, szkice, malowidła, muzyka inne są chronione międzynarodowymi prawami autorskimi jak również nasze wszystkie książki, płyty CD i inne publikacje. Wszystkie nasze produkty, wyroby artystyczne, malowidła, instrumenty magiczne, ich szkice i projekty są chronione patentami, są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wykorzystanie oraz publikacja, w całości lub we fragmentach w radio, TV, kopiowanie nośników elektronicznych, przetwarzanie w sieciach i systemach komputerowych, jak również tłumaczenie na inne języki jest zabronione. Wszelkie sposoby wykorzystania wymienionych materiałów są możliwe po uzyskaniu pisemnej zgody lub kontraktu. Wszelkie publikacje internetowe przeznaczone są do prywatnego użytku odwiedzających bez możliwości dalszego ich publikowania lub innych sposobach wykorzystania. Wszelkie naruszenia będą ścigane sądownie.

Piramidy Horusa - Polskie Centrum Odnowy Energetycznej

 

 

 

© 2008 JUŻ WSZYSCY NAS KUPUJĄ! - Irena Mielimąka prezentuje oryginalne PIRAMIDY HORUSA® z Instytutu Kyborg® - STRONA INFORMACYJNA - | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de