Zaawansowane technologie Światła Arkturian

 

Dr Joshua David Stone
 

Cywilizacja Arkturian jest najwyższą cywilizacją w naszej galaktyce. (Edgar Cayce)
 

tech s1Po tym, jak otrzymałem inicjację Wzniesienia w marcu 1994 roku, wraz z moją żoną i dwojgiem najbliższych przyjaciół, zacząłem ściśle współpracować z Arkturianami. Od tamtego czasu pracowałem z nimi aż do chwili obecnej, aczkolwiek w tym nowym okresie mojego życia ta współpraca stała się jednym z priorytetów mojego życia duchowego.
Patrząc wstecz, mogę powiedzieć, że zaczęła się, kiedy Vywamus przez kilka miesięcy powtarzał mi, że częścią mojej misji w tym życiu jest służenie istotom pozaziemskim w charakterze ich ambasadora. Zawsze interesowałem się istotami pozaziemskimi, o czym świadczy ta książka, jednakże nigdy nie przypuszczałem, że ten temat może mieć coś wspólnego ze mną. Pewnego dnia, nawet nie pytając o zgodę, Vywamus powiedział mi, że moja Monada lub Obecność JAM JEST rozważała zabranie mnie "z planety" na jakiś czas. Kiedy Vywamus powiedział mi to, początkowo nie wiedziałem, o czym on w ogóle mówi. Najpierw myślałem, że mam umrzeć w sensie fizycznym i/lub opuścić mój fizyczny wehikuł. Zadawałem pytania a on wyjaśnił mi, że Monada rozważała zabranie mnie do fizycznej załogi kosmicznej istot pozaziemskich. Zapytałem: "O jaką grupę chodzi?", a on odpowiedział:
"O Arkturian". W jednej chwili doszło do mnie, że to, co mi powiedział, jest prawdą. Natychmiast powiedziałem o tym moim przyjaciołom, a ci oświadczyli, że również chcieliby wyruszyć, ponieważ także są ambasadorami istot pozaziemskich, a poza tym naszym głównym celem jest praca na rzecz Hierarchii Duchowej oraz aszramów Sanata Kumary i Djwahala Khula. Oczywiście zapytałem moją żonę, czy również wyruszyłaby z nami, jednak Djwhal Khul powiedział nam, że ona zamierza zrobić to w formie duchowej, a nie w ciele fizycznym.

Vywamus powiedział mi, że to miało się wydarzyć w roku 1996. Wyglądało na to, że było już cokolwiek po tym czasie, kiedy przyjęliśmy naszą siódmą inicjację i wyruszyliśmy do Arizony. Chyba nie muszę dodawać, że byłem niezwykle podekscytowany tą perspektywą.
To nowe przedsięwzięcie rozpoczęło się od ponownego, intensywnego skupienia się podczas naszych medytacji na energiach arkturiańskich. Podczas medytacji zaczęliśmy się skupiać na przywoływaniu Arkturian. Przyniosło to bajeczne rezultaty. Za pośrednictwem Arkturian oraz ich statków pojawiły się pewne, bardzo głębokie doświadczenia z energiami, a także narzędzia przydatne w gromadzeniu przez nas ilorazu Światła. Aby osiągnąć Wzniesienie należy mieć 80 do 83% ilorazu Światła w swoim polu energetycznym. Aby przyjąć siódmą inicjację, należy mieć 94% ilorazu Światła w swoim polu. Chcieliśmy osiągnąć iloraz naszego Światła na poziomie 94%. Jak tylko odpoczęliśmy, Arkturianie, stosując swoje zaawansowane technologie, przepuszczali przez nasze ciała energie Światła o wysokiej częstotliwości.

Oczywiście już pracowałem w medytacji z Wniebowstąpionymi Mistrzami, a także z Kosmicznymi Mistrzami przez wiele wspaniałych lat, jednak energie, które zaczęły przychodzić ze statku Arkturian, były o wiele bardziej odczuwalne niż te wszystkie, z którymi się dotąd zetknąłem. Nie wchodziły one przez czakrę korony i miałem wrażenie, że przechodzą jednocześnie przez całe moje ciało.  W moim ciele zaczęła mrowić się i brzęczeć energia. Krew w żyłach i arteriach zaczęła krążyć tak szybko, jakbym
właśnie wrócił z biegu na długi dystans. Wszystkie komórki mojego ciała odczuwałem jako odżywione najcudowniejszą, przepływającą energią. Karyn i ja przesiadywaliśmy długo przy telefonie lub w jej biurze tylko po to, by wchłaniać te energie. Nazywaliśmy to "duchowym jaccuzi". Później nazwałem to żartobliwie: "Nirwana z maszyny".

Zetknięcie się z technologią arkturiańską było niezbędne dla gromadzenia ilorazu Światła. Od jakiegoś czasu jest to główne zadanie naszego życia, a jednak nigdy nie byliśmy wystawieni na działanie technologii arkturiańskiej w tym względzie. Technologie te w połączeniu z "Prysznicem Świetlnym", który otrzymywaliśmy od wielu lat od wielkich Wniebowstąpionych Mistrzów, Aniołów oraz Istot Kosmicznych były nieprawdopodobne, działały w okamgnieniu. Rezultaty zadziwiły nas. Nawet jeśli ma się już szóstą inicjację, trzeba przyjąć wszystkie siedem poziomów inicjacji. W naszym entuzjazmie, by spełnić warunki naszego Wzniesienia i w trakcie przygotowań do uzyskania siódmej i ostatniej inicjacji, bardzo zaprzyjaźniliśmy się z Arkturianami i zaczęliśmy prosić ich, by łączyli się z nami przy pomocy komputera i kierowali te energie przez cały czas, by pomóc nam w gromadzeniu ilorazu Światła na poziomie 94% w ciągu dziewięciu miesięcy. Sanat Kumara zgodził się nadzorować
ten program.

tech s2Zacząłem wielokrotnie przywoływać Arkturian oraz ich statek każdego dnia. Z pewnością robiłem to za każdym razem, gdy medytowałem, chociaż przywoływałem ich także, oglądając telewizję, przed pójściem do łóżka, nawet podczas pracy przy swoim biurku. Natychmiast czułem energie przelewające się przez moje ciało. Tym, co mi się najbardziej w tym wszystkim podobało, było bardzo "fizyczne" odczucie pełni cielesności. Nie tylko gromadziłem swój iloraz Światła, co było jednym z głównych celów mojego życia, lecz także czułem się dużo lepiej fizycznie. Doświadczanie ich technologii było naprawdę, mówiąc szczerze, potężniejsze i bardziej namacalne niż kontakt z większością energii duchowych, które przywoływałem do siebie. Djwhal Khul powiedział mi, że nawet Hierarchia Duchowa używa technologii Arkturian. Djwhal powiedział mi, że program gromadzenia ilorazu Światła, który jest używany w aszramie każdego wieczoru dla Drugiego Promienia (Drugi promień - złoty, żółty, mądrości i oświecenia, związany z Archaniołem Jofielem przyp. tłum.), pochodził od Arkturian. Arkturianie pracowali w doskonałej harmonii i współpracy z Sanatem Kumarą, Lordem Maitreyą i Hierarchią Duchową.

Zanim dodam coś więcej, muszę wam powiedzieć, że Arkturianie nie pomogą wam w żaden sposób, w żadnym kształcie i formie w tym, o czym mówię, o ile nie poprosicie ich o to i nie dacie im swego pozwolenia. Nie są oni jak szaraki czy mieszkańcy Zeta, którzy naruszają waszą przestrzeń. Arkturianie są jak Wniebowstąpieni Mistrzowie i nie mogą pomagać, jeśli nie są o to poproszeni.

Zalecam wam, abyście poprosili podczas medytacji i modlitwy, by umieścili was w swoich komputerach. Oni nie traktują swej pracy jakby to był hazard. Wszystko, co oni robią, jest ściśle monitorowane przez zespół Arkturian. Poproście, by was umieścili w swoich komputerach, a potem poproście, by włączyli was do swego programu gromadzenia ilorazu Światła. Program ten ustawia się na dwa sposoby. Jest to zależne od tego, czy podróżujecie na ich statek w swoim ciele eterycznym do ich "Komory Syntezy Światła", czy zachowujecie swoje ciało eteryczne w swoim ciele fizycznym, a oni przesyłają do was energie, podczas gdy wy przebywacie w domu. Bezpośrednie udanie się tam jest o wiele silniejszym doświadczeniem, niż sytuacja, gdy jesteście w domu, a oni przesyłają energie.

Komora wygląda jakby znajdowała się pośród chmur. Urządzenie, którym posługują się dla potrzeb mojego ciała jest okryte tajemnicą. Arkturianie sugerują, by za pierwszym razem się położyć. Zacząłem odczuwać swe ciało jako napełnione najcudowniejszym światłem, miłością i radością. Poczułem, jak się rozszerzam, jakbym był gigantycznym, bardzo lekkim balonem wypełnionym przecudownym powietrzem. Karyn i ja rozmawialiśmy przez telefon, kiedy oni to robili, i żartobliwie nazwałem to "maszyną euforii". Oboje byliśmy i nadal jesteśmy nieprawdopodobnie wdzięczni za ich stałą pomoc w naszym życiu. Oni są najcudowniejszymi, pozbawionymi egoizmu Istotami. Ponownie polecam przeczytanie książki Normy Milnowich "My, Arkturianie", dla uzyskania pełnego obrazu ich kultury.
Jednym z planów, jakie ułożyłem z Arkturianami, którego realizacja rozpoczęła się już w tej książce, jest napisanie innej książki na temat ich kultury i tego doświadczenia, kiedy zostałem wzięty z planety w roku 1996. Starszyzna Arkturian była podekscytowana spotkaniem ze mną. Obecnie chciałbym napisać na temat ich cywilizacji, ponieważ tak naprawdę jest to nasza przyszłość i prototyp dla Ziemi w niezbyt odległej przyszłości. Informacja, którą teraz otrzymujecie jest początkowym etapem tego przedsięwzięcia.

Kiedy poprosicie, aby was zabrano do Komory Syntezy Światła, Arkturianie zalecają również, abyście wzywali ich z poziomu tego, co ja opisuję jako wasze wyższe ciało. Mam tu na myśli wzywanie w waszej Monadzie lub w duchu, wzywanie w ciele mayaavarupa (Iluzoryczna forma, tymczasowa manifestacja, którą adept tworzy okazjonalnie mocą woli, i w której funkcjonuje w celu dokonania pewnych kontaktów na płaszczyźnie fizycznej i zaangażowania w niektóre prace. - przyp. tłum.) w waszym monadycznym ciele świetlistym, waszym złotym, słonecznym ciele anielskim, z 352 poziomu Mahatmy, z waszego monadycznego ciała, z poziomu planu ciała i/lub z Obecności JAM JEST. Technologia arkturiańska wraz z pomocą Wniebowstąpionych Mistrzów pomoże zmieszać i połączyć wszystkie te energie w waszych ciałach, z użyciem swych zaawansowanych technologii.

Pracowałem w tym systemie z Arkturianami, gdy mówiłem: "Arkturianie, Komora Syntezy Światła, Miłość i Radość". Za każdym razem, gdy to mówię, widzę siebie wędrującego do tej komory i czuję jak ten proces zaczyna się od początku. W swoim obecnym życiu przez dosłownie całe dni pracuję z Arkturianami. Wypracowałem z nimi to, że spędzam część każdej nocy na ich statku. Powiedzieli, że mam bardzo napięty program wieczoru - służbę, spotkania, lekcje itd. - kiedy śpię, jednakże pewną część każdej nocy poświęcam tej ważnej pracy.

Arkturianie chcą, byście wiedzieli, że są oddani sprawie waszego Wniesienia i nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o liczbę ludzi, z którymi mogą pracować.  Mają nieograniczoną liczbę statków dostępnych na życzenie. Chcą, abyście swobodnie kontaktowali się z nimi i prosili ich o pomoc. Jedną z korzyści przyjścia na statek jest to, że energie są bardziej oczyszczone i mają wyższe wibracje. Bądźcie świadomi, że Arkturianie nie mają ciał jak "Adam Kadmon", lecz niech nie powstrzymuje to was od pracy z nimi. Są oni najwyższymi istotami w naszej galaktyce i jednymi z najbardziej kochających i pozbawionych egoizmu istot w całym wszechświecie.

Zdajcie sobie także sprawę z tego, że to nie wasze fizyczne ciało idzie na ich statek, jest to wasze ciało eteryczne. Oni są tutaj po to, aby pomagać nam i ułatwić nam naszą osobistą drogę powrotną do Boga. Ich przesłanie jest miłością, radością i światłem, a są oni tutaj po to, by służyć. Mają zaawansowane technologie, które mogą wykorzystywać dla ochrony osobistej. Jest to rodzaj technologii częstotliwości, która może ochraniać wasze pole energetyczne. Są szczęśliwi, że pomagają w tym względzie, lecz powinno się ich poprosić i dać im przyzwolenie na pomoc, zanim cokolwiek zaczną robić.

Mają inną technikę uzdrawiania ciał: fizycznego, emocjonalnego, mentalnego lub duchowego. Każdego wieczoru przychodzę do ich "Komory Mechanicznej", aby uzdrowić swoje ciało fizyczne. Mówią, że nie ma takiego problemu fizycznego w całym wszechświecie, którego nie mogliby uzdrowić za pośrednictwem tej komory. To może nie wydarzy się natychmiast, jednakże z czasem mogą wam pomóc. Jeżeli dobrze to odbieracie, porozmawiajcie z nimi w medytacji i poproście, by zabrali was tam w nocy, na pewien czas, podczas waszych nocnych czynności. Zróbcie to także, gdy nie czujecie się dobrze. Oni uruchomią energie przy użyciu swych komputerów i usuną blokady.

Mają technologię, którą ja zamierzam nazywać "Komorą Miłości i Radości". Poproście ich, by zabrali was do "Komory Miłości i Radości" i poproście, by napromieniowali was swoją energią. Kiedy doświadczyłem tego po raz pierwszy, odczuwałem siebie jako napełnionego najbardziej ekstatyczną radością życia. Odkryłem, że uśmiecham się i śmieję i nie mogłem się od tego powstrzymać. Za każdym razem, kiedy zaczynacie odczuwać depresję, wzywajcie Arkturian, by zabrali was do tej komory na leczenie. Możecie zrobić to, siedząc w medytacji lub nawet lepiej, leżąc.

Arkturianie mają coś, co nazywa się "Komorą wymiany informacji". Z tego miejsca otrzymujemy informacje do naszych książek, lekcji i dla osobistego pokrzepienia. Oczekiwałem spędzenia dłuższego czasu w tej komorze podczas mojej wyprawy na statek Arkturian. Powiedzieli mi, że prawdopodobnie pójdę wszędzie w czasie od jednego do siedmiu dni. Poprosiłem o wyprawę siedmiodniową. Djawhal powiedział, że prawdopodobnie naprawdę nie pójdziemy do Arkturian, lecz raczej pozostaniemy na ich statku.

tech s3Pewnego dnia, podczas naszych regularnych cotygodniowych spotkań poszliśmy razem do aszramu Djwhala, aby porozmawiać z nim. Djwhal opowiedział nam o nieco innej technologii arkturiańskiej, którą nazwano "Technologią oczyszczającego powiewu prany". To zadziwiające urządzenie zostało zakotwiczone w mojej trzeciej czakrze z pomocą Djwhala i Arkturian. Zaczęło się obracać jak wentylator zgodnie z ruchem wskazówek zegara, za każdym razem zataczając coraz szersze, koncentryczne koła. To, co ta maszyna robiła, było dosłownym czyszczeniem wszystkich eterycznych złogów śluzowych i gruzu z naszych eterycznych meridianów, czakr, kanałów, żył, arterii, naczyń włoskowatych. To urządzenie nie dodaje energii, ona po prostu tworzy wiatr, który czyści cały nasz system. Djawhal powiedział, że robi to przez cały czas. Poczułem się fantastycznie. Chociaż przechodziliśmy przez proces nieustającego oczyszczania, przywoływałem je, kiedy czułem, że staję się zanieczyszczony energetycznie. Była to najcudowniejsza technologia, z jaką kiedykolwiek się spotkałem. Zajmuje tylko dwie lub trzy minuty i jak to jest z tymi wszystkimi technologiami, wystarczy o nią tylko poprosić. Powiedz: "Arkturianie, proszę podłączcie mnie do technologii wiatru pranicznego". Natychmiast poczujesz ciepło w swoim ciele, jakby zostało tam umieszczone. Po tym, jak wypróbujesz to, wezwij zespół uzdrawiaczy MAP, w skład którego wchodzą: Oświecone Bóstwo Uzdrawiania, Pan, zespół medyczny Wielkiego Białego Bractwa i twoje własne Wyższe Ja, aby uzdrowili wszelkie uszkodzenie w ciele eterycznym, uszkodzenia nerwów lub przepuklinę międzykręgową. Zarówno Marcia jak i ja mieliśmy po tym czyszczeniu nieliczne uszkodzenia nerwów w naszych układach trawiennych i małe przepukliny międzykręgowe, nad którymi zespół uzdrawiaczy natychmiast pracował i wyleczył je. Wystarczy, że powiesz swojemu zespołowi uzdrawiaczy, aby naprawił wszystko, co jest do naprawienia po oczyszczeniu energetycznym dokonanym przez tę maszynę.

Technologia integracji sieci

Po około miesiącu od chwili, gdy otrzymałem informację na temat Komory Syntezy Światła, otrzymaliśmy inną, najbardziej użyteczną technologię Światła, która była pochodną funkcji Komory Syntezy Światła. Nazywa się ona "Technologią integracji sieci".  Jest to coś, o co możesz poprosić po wejściu w swoim ciele eterycznym do Komory Syntezy Światła na statku Arkturian. To, co robią Arkturianie z tą technologią polega na przepuszczaniu Światła o wysokiej częstotliwości przez system integracji sieci w szczególny sposób, działając oddzielnie, a nie poprzez całe ciało, jak to było przedtem robione. Jej funkcją jest wzmocnienie, uzdrowienie i energetyzowanie waszych systemów integracji sieci, w waszych ciałach. Eksperymentujcie z tym podczas medytacji i/lub kiedy leżycie, zanim zaśniecie. Do ciebie należy tylko poproszenie Arkturian o podłączenie i aktywowanie tej technologii integracji sieci, podczas gdy ty będziesz leżał w Komorze Syntezy Światła.

Płyta elektroniczna Arkturian

W naszej medytacji 31 sierpnia 1994 roku poszliśmy do Komory Syntezy Światła na statku Arkturian. Tam poprosiliśmy Arkturian o pomoc w gromadzeniu naszego ilorazu Światła i uruchomieniu naszej 35 i 36 czakry korony. Poprosiłem także o wzmocnienie naszych sieci. Właśnie wtedy Lord Arktur mile rozmawiał z nami. Lord Arktur jest zasadniczo władcą Arktura, podobnie jak Sanat Kumara jest Planetarnym Logosem Ziemi. Zapytałem go, czy mógłby nam pomóc swoją zaawansowaną technologią, by uruchomić końcowe dwie czakry w naszej siedmiowymiarowej sieci. Zgodził się i dodał, że oni robią to już od czasu naszej ostatniej prośby. A potem zapytałem go, czy gdyby były inne zaawansowane technologie, mógłby się nimi podzielić z nami, co byłoby dobrodziejstwem dla naszego przygotowywania się do uzyskania siódmej inicjacji. Były, i on, w połączeniu z technikami Arkturian i personelem medycznym zaczął przyłączać płytę elektroniczną do trzeciego oka każdego z nas.

Ten krążek - powiedział - odbija Światło i pomaga umysłowi wydoskonalić się do poziomu wyższego umysłu. Zasadniczo wzmacnia on wszechobecność. Służy powiększeniu i syntezie wyższej triady duchowej wyższego umysłu, intuicji i woli duchowej z ciałem, sercem, Monadą i Sercem Kosmicznym. Ma również coś wspólnego z zakotwiczeniem szóstej wskazanej gwiazdy. Służy także przyspieszeniu tego zakotwiczenia i uruchomieniu naszych czakr koronnych - 35 i 36 Powiedział, że pomógłby również w rozwoju naszej bilokacji, teleportacji i pracy telepatycznej. Ten dysk elektroniczny wydaje się wywierać pewien efekt w postaci przeprowadzania wszelkich różnych cech duchowych naszych istot do zjednoczonej całości.

tech s4Złożyłem Lordowi Arkturowi osobistą prośbę, abym był monitorowany i umieszczony w bankach danych komputerowych oraz komorze mechanicznej na zasadzie pełnego wymiaru czasu, ze względu na moje zdrowie fizyczne i pewne szczególne dolegliwości, które odczuwałem ciągle jeszcze w związku z moją trzustką i trzecią czakrą. Poprosiłem, aby w każdej chwili, gdyby w tym obszarze mojego ciała nastąpiła jakaś niezgodność elektryczna, technologie Arkturian ze statku włączały się automatycznie, bez mojej prośby. I tak było w istocie, Arkturianie mieli wstęp wolny do pracy nade mną bez konieczności zapraszania ich przeze mnie za każdym razem. Zasadniczo automatyczne sprzężenie zwrotne było ustawione na automatyczną korektę fizyczną i energetyczną, za każdym razem, gdy moja trzustka i trzecia czakra wypadnie z równowagi. Lord Arktur łaskawie się zgodził.

Przekazuję wam tę informację, jak i wszelkie informacje zawarte w tej książce, tak abyście, mając świadomą wiedzę o istnieniu tego, mogli mieć sposobność, aby/lub rozważyć możliwość robienia tego samego, jeśli macie jakieś problemy zdrowotne. To, że ktoś jest Wniebowstąpionym Mistrzem lub w pełni zrealizowanym siódmego stopnia nie oznacza, że jest super-mężczyzną czy super-kobietą, i że nie ma dolegliwości fizycznych, emocjonalnych lub psychicznych. Te same tendencje i słabe strony, które miał przed Wzniesieniem, nadal pozostaną. Jednakże będzie miał więcej energii, Światła, świadomości oraz techniki, z którymi będzie miał do czynienia, wraz z lekcjami, które one niosą.

Pod wieloma względami nie czuję znacznej różnicy w odniesieniu do tego, co było przedtem. Jedyną różnicą jest większa ilość Światła, energii, ekspansywność i dostrojenie się do Ducha Świętego. Pod innym względem jestem w znacznym stopniu taki sam. Chcę również podkreślić, że coraz więcej ludzi, z którymi jestem w kontakcie, przeszło przez niektóre z tych wyższych wtajemniczeń (czwarte, piąte, szóste, a nawet zdarza się, że siódme) i nawet nie wiedzą oni, że otrzymali te inicjacje. Może trudno w to uwierzyć, ale to jest prawda. Ja ostatnio również prosiłem Lorda Arktura o pomoc dla mnie i Marcii przy gromadzeniu naszego ilorazu Światła od poziomu 94 do poziomu 97%,w ciągu najbliższych trzech i pół miesiąca przed godziną zero. Zasadniczo prosiłem o jeden punkt procentowy ilorazu Światła na miesiąc. Wydawało mi się to uzasadnione i zostałem obdarowany zgodą Lorda Arktura. Czułem się wielce zaszczycony tym, że poświęcił mi czas, by porozmawiać ze mną. Marcia później powiedziała mi, że rozmawialiśmy z nim wcześniej, chociaż ja nie zdawałem sobie sprawy z tego, że jest on zasadniczo Planetarnym Logosem Arktura. Marcia i ja zakończyliśmy swą medytację, przechodząc do Złotej Komory Melchizedeka z pozdrowieniami i składając modlitwę Huny na rzecz tego samego harmonogramu gromadzenia ilorazu Światła dla Melchizedeka, Mahatmy, Metatrona, Arkturianow i Djwhala Khula. Objąłem ich wszystkich modlitwą Huny dla waszego wzmocnienia i użytku.  Możecie zmienić liczby na takie, jakie wam odpowiadają, a następnie wykonajcie podobne modlitwy dla siebie.

Modlitwa Huny

Ukochana Obecności Boga, Melchizedeka, Mahatmy, Metatrona, naszej potężnej Obecności JAM JEST, Vywamusa, Sanat Kumara, Arkturian i Djwhala Khula, niniejszym modlimy się z całego serca, duszy i umysłu i mocy o Boską dyspensację, by zapoczątkowała się z chwilą naszej dwunastej inicjacji (siódmy poziom siódmej) w Wesak (Buddyjski festiwal obchodzony w czasie pełni księżyca, podczas którego oczyszcza się ciała eteryczne - przyp. tłum.) w 1995 roku.

Prosimy również, abyśmy byli w pełni ustabilizowani na poziomie 96% ilorazu Światła do festiwalu Wesak w 1995 roku. Mamy również prośbę, abyśmy przeszli do Akceleratora Atomowego w rozumieniu trzeciego wymiaru w czerwcu lub lipcu 1995 roku. Również prosimy o Boskie zezwolenie na uruchomienie we wrześniu 36. czakry w naszych koronach, we wrześniu. Djwhal Khul powiedział nam, że te rzeczy istnieją w naszym potencjale i my niniejszym powołujemy je w imię w pełni realizowanego Chrystusa, abyśmy mogli pełnić większą służbę! Amen. (powtórzyć trzy razy)

Nasz ukochany podświadomy umyśle, niniejszym prosimy i polecamy, abyś przyjął ten myślokształt modlitwy, z całą Maną i Siłą Życiową, które są potrzebne i konieczne, by przejawić i przedstawić tę modlitwę Źródłu naszego istnienia. Amen.

(Powtórzcie raz, potem wizualizujcie, jak idzie ona prosto do Mocy Bożej jak przepiękna fontanna, przez 15 - 20 sekund, a potem zamknijcie modlitwę następującym oświadczeniem.) Ukochana Obecności Boga, Sanata Kumary, Melchizedeka, Arktura i Mocy Bożej, niech spadnie deszcz błogosławieństw. Amen. (Poczujcie „deszcz błogosławieństw.)

Arkturiański system zapisu na płytach

W mojej trzeciej książce, zatytułowanej "Hidden Mysteries"(Ukryte sekrety), opowiedziałem o kobiecie, którą odwiedziłem w Sedona, w stanie Arizona, która jest Arkturianką. Było to około trzy lub cztery lata temu, a ona w tym czasie zainstalowała skomplikowany system płyt, o którym mówiła, że jest to zaawansowana technologia z Arktura, która w przyszłości ma zastąpić system czakr. Użyła metafory, że „jeśli czakra może wysłać list w ciągu trzech miesięcy, ten nowy system płyt może wysłać ten sam list w ciągu 18 sekund”. To była kolejna dyspensacja roku 4000.

Mówię o tym, bo te dwie nowe płyty, które Arkturianie zainstalowali, o których mówiłem w poprzednich akapitach, były bardzo podobne do części systemu płyt, które ta kobieta zainstalowała. Była to część tego programu o nazwie „Projekt”, w którym biorę udział. Kiedy szedłem na mój popołudniowy spacer, dotarło do mnie, że ludzie nie muszą korzystać z pośrednika, aby zainstalować w sobie cały ten system, mogą po prostu poprosić o to sami.

Sugeruję, byście w medytacji wzywali Lorda Arktura, Sanata Kumarę i Djwhala Khula. (Istotne jest, aby wywołać wszystkich tych trzech Mistrzów.) Proście w medytacji jakby o Boskie przyzwolenie, abyście przyspieszyli swój własny rozwój, by móc spełnić swoją duchową misję na Ziemi. Nie mogę obiecać, że będą oni instalować cały system, jednak moja intuicja mówi mi, że jest taka możliwość. Z pewnością ta prośba nie powinna nastręczać wam trudności. To, co oni mogą zrobić polega na zainstalowaniu części tego systemu płyt elektronicznych, o których wspominałem a potem zobaczą, jak to u was działa. Podczas przyszłych medytacji można więcej dodać. Gorąco polecam ten sposób, ponieważ ten system płyt istniał tak naprawdę na 4000 lat przed ewolucją Ziemi. Większość osób, które proszą o to, nie będzie w stanie tego zobaczyć, chyba że mają rozwiniętą zdolność jasnowidzenia, ale to nie ma znaczenia.  Wystarczy poprosić w medytacji lub w modlitwie Huny, przyjąć, że prośba jest spełniona i iść dalej.

Pakiety świetlne Arkturian

Podczas medytacji wzywajcie Pana Syriusza, Sanata Kumarę i arkturiańskich techników, robotników świątynnych i zespół uzdrawiania, by zakotwiczyli w czasie snu wszystkie Pakiety Światła lub Koperty Światła z informacjami z wyższych uczelni Syriusza. Proście, by światło informacji zostało zaprogramowane w waszej podświadomości i w czterech systemach ciała na potrzeby przyszłych misji na Ziemi i dla gromadzenia ilorazu Światła i przyspieszenia Wzniesienia.

Arkturianie i dwanaście helis DNA

Wezwijcie Arkturian w medytacji i poproście ich o pomoc, abyście odtworzyli swoje dwanaście nici DNA, a także przekazali je z poziomu waszego ciała eterycznego do waszego ciała fizycznego. Dzięki zaawansowanej technologii mogą zrobić niemal wszystko o czym pomyślicie, a co ma pozytywny, podnoszący na duchu charakter.

Podsumowanie

Już nie znajduję słów, by zalecić wam to wzywanie Arkturian w medytacji i sesjach modlitewnych i skorzystanie z ich cudownego postępu technologii duchowych. Arkturianie w połączeniu z Hierarchią Duchową i Wniebowstąpionymi Mistrzami są niesamowitym zespołem. Macie to, co najlepsze ze świata duchowego i to, co najlepsze z pozaziemskich technologii.  Nadszedł czas dla świata, aby w pełni uznał zjednoczenie kochających i mądrych sił pozaziemskich z duchowymi siłami, które rządzą naszą planetą. Arkturianom nie wolno nawet wejść w naszą strefę wpływów bez uzyskiwania zgody Sanata Kumary i Hierarchii Duchowej. Współpracują oni dla podniesienia ludzkości jako jeden zespół w połączeniu z Oddziałem Asztar oraz z innymi pozytywnymi grupami pozaziemskimi.

Tłumaczenie: Anna Małgorzata

 

 

Copyright © by Irena Mielimąka, Polskie Centrum Odnowy Energetycznej - Piramidy Horusa® Śląsk 2006-2022
ul. Nrutowicza 45, 44-283 Rydułtowy 
tel. +48 601 463 290 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  http://piramidyhorusa.slask.pl/

Modele energetycznych piramid Horusa® są chronione patentem nr M 9302848.2 Niemieckiego Biura Patentowego z dnia 14.4.1993 pod nazwą „podwójne piramidy”. Wszelkie prawa autorskie© oraz znak towarowy przynależą do D. Harald ALKE. Znak towarowy jest zastrzeżony. Wykonywanie kopii jest Zabronione! Materiały publikowane w naszym portalu internetowym, takie jak: teksty, fotografie, szkice, malowidła, muzyka inne są chronione międzynarodowymi prawami autorskimi jak również nasze wszystkie książki, płyty CD i inne publikacje. Wszystkie nasze produkty, wyroby artystyczne, malowidła, instrumenty magiczne, ich szkice i projekty są chronione patentami, są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wykorzystanie oraz publikacja, w całości lub we fragmentach w radio, TV, kopiowanie nośników elektronicznych, przetwarzanie w sieciach i systemach komputerowych, jak również tłumaczenie na inne języki jest zabronione. Wszelkie sposoby wykorzystania wymienionych materiałów są możliwe po uzyskaniu pisemnej zgody lub kontraktu. Wszelkie publikacje internetowe przeznaczone są do prywatnego użytku odwiedzających bez możliwości dalszego ich publikowania lub innych sposobach wykorzystania. Wszelkie naruszenia będą ścigane sądownie.

Piramidy Horusa - Polskie Centrum Odnowy Energetycznej

 

 

 

© 2008 JUŻ WSZYSCY NAS KUPUJĄ! - Irena Mielimąka prezentuje oryginalne PIRAMIDY HORUSA® z Instytutu Kyborg® - STRONA INFORMACYJNA - | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de